Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @HappyViki, ті ефірні олійки (та й інші теж), що продають в наших аптеках я вам не раджу наносити в чистому вигляді на нігті, краще в кремі або в олії оливковій (соняшниковій) розвести і потім втерти. Чиста лимонна ео може спричинити пересушення нігтів, а якщо свої нігті сухі, то можуть утворитися, навіть, тріщини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Clementina, ого, я не знала. Поки не було ніяких побічних, я вже так роками втираю. Але, дякую, за інфу, спробую з оливковою змішати.
     
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Хтось може порадити салон у Львові, де точно, 100% приймають клієнтів зі своїми інтрументами, у мене професійні Олтон і де не будуть крутити носом, чого зі своїм, ми ж с т е р е л і з у є м о їх.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Маю халепу: три рази робила манікюр на базі Fox, і всі три рази при знятті ГЛ база знімається разом з верхніми шарами нігтьової пластини. :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Перший раз, коли знімала, як звикло, так обдерла нігті, що місяць відновлювалися без ГЛ, бо від дотику слоїлися і ламалися.
    Другий і третій раз вже відмочувала довго нігті в фользі, "шкробала" максимально охайно, і все одно два нігті пошкоджені.
    З Коді такого не було жодного разу.
    Нігті від літа мальовані тричі, з перервами.
    Схиляюся до купівлі іншої бази (з Fox вже точно закінчила :girl_devil:), але ж як не попасти знов?
    Чи може бути проблема з самою пластиною?
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2018
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Схиляюсь до думки, що ви пересушили нігті. Я б спробувала не мочити з фольгою, а знімати гл спилюванням дрібною пилкою. Я так робила кілька раз, лишаючи базу.
    Майстер моя робить на базі комільфо, і ніколи її не знімає до самого нігтя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Якщо ви постійно знімаєте розмочуванням, то проблема може бути дійсно з пастиною. Якщо ацетон роз'їдає гель лак, тільки уявіть, якому стресові піддаються нігті та шкіра навколо. Попробуйте спиляти наступного разу, але не до нігтя, а до бази. Якщо що не поможе, то викиньте фокс і забудьте за гель лак хоч на 2 місяці, щоб оновилася пластина або покрийте базою з акрилом чи кількома шарами бази, потім топ. І не знімати поки не відросте здоровий ніготь.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Скільки гріт має мати пилка?
    Ну як "постійно": з червня і до грудня ГЛ не користувалася взагалі. Від грудня манікюр з ГЛ робила тричі, носила по 2 тижні, з перервами.

    І ще питання: я колись пробувала не забирати базу, через що новий манікюр вийшов з горбиками, бо стара база лишилася з "шероховатостями".
    Що я зробила не так?
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    у мене всі пилки 240
    вирівнюйте базою ті "шероховатості", або топом (нанесли топ, перевернули на кілька секунд нігтями до підлоги)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Гляньте, я вам у відгук дуже детальне відео скинула.
    @Kroshka Enot, а не хочете спробувати ламінування нігтів? Я собі замовила від фокс, але ще не пробувала, ціна 180 грн. Це покриття не розмочується, а залишається на нігтях і укріпляє їх, його можна лиш спиляти. За властивостями схожий на гель, тільки рідкої консистенції і треба наносити, ніби втираючи в нігті. Також можна носити як самостійний продукт, або під ГЛ. Завтра-післязавтра протестую на собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    його в лампі треба теж сушити?
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Можна й мені це відео? П.с. а де замовляли оцю штучку для ламінування нігтів?
    В мене й далі слояться 2 нігтики, то вже з того всього просто добре запиляла черговий раз, нанесла саму базу й топ суто на ті нігтики, воно прозоре, хай так під тим ніготь відростає...Бо ніщо не допомагає. Я вже стільки засобів купила від розшарування (((. Й поки що ніякого ефекту. Проблема з тими двома вже десь пів-року тягнеться.
     
  13. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Так в лампі, як базу. Тільки перед тим треба дуже добре обезжирити нігті, 5-8 раз дегідратором пройтися. В ютубі Маша Create має відео, що це таке і з чим "їдять".
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Veselivka

    Veselivka Member

    І я сьогодні заглянула в тему в пошуках інформаціі про алергію. Почалася все на початку грудня. Зробила манікюр ввечері, а на ранок почався страшний свербіж, набряк з пухирцями. Пройшла лікування, призначене дерматологом і через місяць зробила знову іншими матеріалами. Алергія відновилася, було все ще гірше. Зняла лак, лікувала. Пройшло 3 місяці, знайшла дуже хорошого нового майстра, розповіла про алергію. Зробили дуже легеньку чистку, акуратненько нанесли гель і ....знову алергія. Невеликий набряк, декілька пухирців, свербіж. Дівчата, хто має досвід подолання тоі алергіі? Або порадьте якийсь лак, який можна використвувати замість гелю.
     
  15. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Veselivka, вам всі рази знімали липкий шар?
     
  16. Veselivka

    Veselivka Member

    Ніби так. А що?
     
  17. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    найчастіше алергія виникає на дисперсійний шар, або на засіб, яким його знімають. Наступний раз попросіть, щоб вам покривали топом без липкого шару.
    Так виключите найпоширенішу алергію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Veselivka

    Veselivka Member

    Ох, то би було класно, якби топ виявився коренем проблеми. Так мені добре, коли є гарний манікюр. Вже зі мною мама свариться, що добавлюся до того, що залишуся без нігтів. Попробую вже після Пасхи
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, в чому принципова різниця між топом з липким шаром і без липкого шару?
    Десь читала, що для певних видів дизайнів (фольга?) тре тільки з липким шаром.
    У всьому іншому без липкого шару мав би бути простішим у використанні? Той, що без липкого шару, можна нанести два рази? Чи другий не прилипне? :girl_blush2:
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2018 ---
    І ще - порадьте ремувер для видалення кутикули. Не можу знайти для себе підходящий варіант.
    Одні добре видаляють, але пересушують сильно (аж до утворення "задирок"). Інші малоефективні.
     
  20. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Ваажається, що топ липким шаром менш пластичний. Можливо перші топи БЛШ такі були, зараз я б посперечалася. Зараз з глянцевих маю комільфо, фокс, ґлос і фо'ю, то з липким шаром тільки останній. Для дизайнів теж частіше використовую топи БЛШ, а для фольги, слайдерів і т.д є база.
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2018 ---
    Ремувери: SALU - размягчитель кутикулы для маникюра и педикюра, 50 мл купить в Киеве
    MAKEUP | Гель для удаления кутикулы - Solomeya Pro Cuticle Away Gel: купить по лучшей цене в Украине
    Можна ще якийсь з CND спробувати, вони досить м'які за дією
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2018
    • Корисно Корисно x 1