Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

1. phobika

phobika Well-Known Member

Дівчата, а хтось має пилку Scholl для ніг? Що скажете про неї? Або може маєте якісь хороші аналоги?

2. Seshat

Seshat Альфа-баклажан

Маю. Для підтримки результату - ок. Але повноцінного педикюру вона не замінить. Принаймі для мене :)

• Подобається Подобається x 1
  3. Netka

Netka Member

Підкажіть, а як гель лак витримує морську воду?

4. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

Витримує добре). Хібащо, якось неякісно зроблено.

Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk

5. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Хочу зробити френч. Є якісь секрети? Десь бачила інформацію, що є спеціальна камуфлююча база. Що це і чим особливе?

6. La esposa

La esposa Moderator

це напівпрозорий ГЛ кольору, наблженого до кольору натурального нігтя. Я маю один нюдовий, який не дуже люблю, то його якось розвела (сильно) топом - вийшло наближене до камуфляжу

7. innamorata

innamorata Well-Known Member

Дівчатка, шукаю ото форумлянку Пундик і видає мені що вона забанена. Підкажіть, може хто знає, як називається її салон, на Личаківській, здається. Мушу терміново зробити корекцію

8. PERIWINKLE

PERIWINKLE Member

Надивилась блогерів і вирішила перейти на необрізний манікюр. З розповідей все виглядало так легко - пару раз не відрізала, і все, кутикула більше сама не відростає. Ніколи. Це були очікування:girl_in_dreams: Реальність - три тижня боротьби, поки виграє кутикула. Виглядає це все -:girl_nea:
    До цього боролась якось сама, сьогодні вирішила записатись на манікюр туди, де раніше вже була, і враження від того салону були добрі . Пояснила, що хочу, на що мені сказали - ну то вам манікюр не робити, тільки помалювати?
    Просвітіть мене темну, що входить тоді в поняття "манікюр"? То манікюр - це відрізання кутикули, і все? І якщо я прошу її не відрізати, то це вже не називається манікюром?

9. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Спочатку треба прийняти, що необрізний ніколи не буде виглядати, як обрізний:) далі, все дуже залежить від сухості нігтя і кутикули, навіть від форми. Щоб необрізний виглядав акуратно, треба дати час кутикулі відрости рівномірно, щоб всі задирки і нерівності заросли. Для цього в перше чергу потрібне постійне зволоження. Дівчата тут всякі цікаві засоби застосовують, я використовую просто крем для рік і масло для кутикули burt's bees, вистачає з головою. Ще маю звичку після ванни рушничком відсувати кутикулу з пластини. Валики періодично підпилюю м'якою пилкою.
    Може мені пощастило з нігтями, але кислоту використовую раз в місяць-півтора. Завжди отримую купу компліментів, які нігті акуратні:) деколи щось находить і обрізаю пару нігтів, і завжди жалію через день-два, бо вигляд стає жахливенький((

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Sandoryk

Sandoryk Well-Known Member

Порадьте доброго майстра на педик'юр, бажано з Франківського району. (Можна в приват, щоб не було реклами)