Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. катенок

    катенок Well-Known Member

    Остаточно я розчарувалася в фарбах Канні.Єдиний їх плюс,що густі і не розтікаються,але не мають вони того глянцю і тої текстури,як гель лаки.Ефект фінішного покриття зовсім не той((( Добре що не брала багато їх..штук 5-6.Як фарба для френчу згідна...чудово.Решта тепер буду купувати лише гель-лаки

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я прийшла до висновку, що для мене то суттєвий мінус. Я вмію малювати акуратно, і мені хочеться часом, щоб воно трошки розтеклося і вирівнялося. Та яке, поки пензликом не замащу всі погрішності, то так і буде нерівномірно лягати. Тому для френчу і смужок (я смужки в дизайні люблю більше за все) хочу купити якийсь середньої густити гель-лак. З причини (не)-густини якраз дуже люблю лаки Naomi. Вони рідкі, чудово вирівнюються на пластині, легко наносяться і на моїх нігтях люксово тримаються. Останній (нюдовий) манікюр носила 18 днів. Жодного сколу попри роботу на грядках і постійного миття посуду.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Моїм нігтям дуже сильно підійшли база і топ від Blaze, а також UNIBASE і UNITOP - не з дешевих, але тепер манікюр гарантовано носиться 3-4 тижні. Дуже тішуся, що знайшла майстриню яка працює на цих топі та базі Базы и Финиши для гель-лаков | Гель лаки Blaze Nails купить | Ногтевой Сервис
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Дякую.
    А протягом того часу ще якось коректуєш? Я зараз ношу 10-й день, і вже відросло і так шкарадно...
    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2017 ---
    А ще за тиждень капець як відросте...
     

    Вкладення:

  5. La esposa

    La esposa Moderator

    А ще хочу порадитись.
    Купила собі нюдовий ГЛ, але він мені не подобається - дуже штучний, густий відтінок. Що буде, якщо я його розбавлю топом? Може стане напівпрозорим?
     
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Останньо платила 230 грн (2 дизайни + аерографія). Майстер має свій кабінет. Не в салоні.
    Фото у відповідній темі
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Можна дати білого кольору і топу краплину. Можна поекспериментувати , але не зразу на цілій банці .
     
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А в мене біда... Маю базу pnb. На неї і грішу. Відлітає мені повністю шар гель лаку від нігтя, ніби він і не кріпився. І з праймером, і без... Он вчора в душі загубила одного нігтя. А сьогодні зранку ще три відслоїлися. А я їх лиш вчора вдень малювала...
    Тепер в пошуках бази нової. Але біда, бо не знаю, яку брати. Коді знайшла за космічними цінами або на ебеї з України
    Дивилась на семілаки польські (може хто знає Ося блогер ними користується). Але там база 18€. Теж кусається. Але є база-топ, дешевша. Але не знаю. А якісь невідомі мені не дуже хочу... Ще й невідомо, коли хтось до нас приїде. Але і в Україні не хочу брати, бо боюсь підробок... І будь мудрий. Повідклеювала свої "тіпси" і зла цілий день. І ніяких фрезерів чи ремуверів не треба, щоб зняти))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Не коректую ніяк, бо кутикула знімається ремувером+майстер обрізає де потрібно - як результат ніготь відростає, кутикула теж, але повільно і дуже акуратно. Ну і плюс моя майстриня покриває дуже близько до кутикули (глянь в мене в ІГ).
    Спробуйте щось із дорожчого типу Блейз або Луксіо (правда, кажуть, що Луксію база-топ не зі всіма лаками уживається. А от Блейз чудово).
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а коли зявляються такі тріщини на топі після тижня? це що означає? не добрий топ?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Зламала на правій руці один ніготь, глибоко, до крові. Шо дєлать? Як зробити манікюр?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене таке саме було, кусок нігтя принесла до майстрині в кишені . То вона то все гарненько приклеїла і вже 2 тижні тримається. Правда сказала що як ніготь відросте, то зламається...але вже всі городи посадила - нічого, все на місці, з внутрішньої сторони вже видно місце зклеєння.

    в мене дуже швидко ростуть нігті, за тиждень в мене десь так як на ваших фото відростають.
    Для себе знайшла такі приспособлення - купила звичайний лак приблизно такого ж кольору що і гель, там де відросло промальовую 2-3 шари, а потім повністю покривають нігтьову пластину (звичайний лак на гель лаку тримається досить добре). Цього разу вперше зробила лунки - без домальовувань також виглялає непогано.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Досвідчені модниці, підкажіть, бо посперечалися з подругою: модно чи немодно лак одного кольору на руках і ногах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Ага )))теж цікавить.
    І хто яким кольором педикюр на літо робить? Крім французького, бо на ногах він мені не подобається зараз. Особливо, коли роблять довгі нігті:girl_nea:
    Червоний?
     
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Я вчора зробила кораловий. Завтра на манікюр,ось думаю над кольором.)

    @Insolence, ви ж манікюрний маньяк)) що скажете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    @Bulavka (= дякую за титул, я більше по манікюру маніячу. А педикюр у мене стандартно влітку - рожевий/корал/тіфані/голубий, взимку - червоний/чорний/вишневий/темносиній. Щодо одинаковості руки/ноги, то у мене вони завжди різні, і мене не напрягає модно/немодно.
    От зараз ноги - корал, руки ядрьона фуксія
     
  17. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @OnceInParis, я на літо люблю всі відтінки червоного, рожевого, лососевий, небесно голубий, чайна роза, малиновий, пастельні кольори.
    Ніколи не малюю в один колір з руками і не роблю французького на ногах, але на інших сприймаю нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Поділитесь контактами?
     
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Люди, помилково купила купон на знижку в цьому магазині на аліекспрес
    Купон на 2 долари, діє 3 дні від сьогодні
    Треба комусь? Бо пропаде.
    Навідайтеся до цих рекомендованих магазинів на AliExpress. Знайдіть чудові товари за низькими цінами!
    SUNUV Official Store - магазин на AliExpress. Товары со скидками 
    (from AliExpress Android)
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 12 Травень 2017