Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Dorik я якраз недавно все купувала. але не на алі, а у нас. лампу брала на кідстафі, а все решта в аморешопі (інет-магазин). Лампа гідридна кристал, вона досить популярна. лаки канні, осонова фокс, а база комільфо. чи варто брати? я задоволена. подобається процес, хоч до того ніколи гель лаку не робила.
    тепер питання до досвідчених манікюрщиць)
    1. як часто ви наносите гель-лак? коли робите перерву?
    2. я не купувала спеціального обезжирювача чи як їх там звати. знежирюю медичним спиртом. цікаво, чи хтось помічав, що коли використовувати спецзасоби, то манікюр носиться краще? в мене наразі через тиждень сколи, причому на правій руці. може то тому, що вона більш робоча? я в принципі тижнями не хочу носити. але хоча б днів десять було б добре. думаю, шо я ше могла неправильно зробити. перший раз, як наносила, то через тиждень два нігті почали відслоюватись. правда, читала, шо таке може бути при мяких нігтях, які слояться. в мене якраз такі(
     
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    тоді порадьте мені майстра манікюра, яка не відмовиться робити мені моїм набором :)

    ой а можна і мені наводку на фрейзер? Не маю часу з дітьми акуратно робити обрізний. Чи фрейзеру не достатньо і все одно треба інструменти?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Єва-студіо в Магнусі Nail studio Lviv (@eva_studio_lviv) • Instagram photos and videos пропонували таку опцію - купуєш у них набір інструментів, вони його зберігають і використовують лише для Вас

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчатка,а хто яку основу використовує,радить під френчі?
    Бо в мене є одна HNM.Мені вона не дуже подобається.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  5. Kalina

    Kalina Active Member

    Спробуйте керамічну насадку кукурузку. Теж її замовляла з Алі, синя для натуральних нігтів, червона або жовта для чутливих.
    Ось таку
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Komilfo french ruber base, ,в аморешопі є 12 відтінків, є з чого вибрати.

    Введіть на пром.юа - фрезер-ручка, ціна 187 грн, виходить дешевше, ніж з алі. Як не знайдете -напишіть, знайду посилання.
    Чи треба ще інструмент, залежить напевно, від нігтів. Педикюр ідеальний вийшов з допомогою фрезера, для манікюру ще використала ремувер для кращого ефекту. Мамі зробила комбінований, вичистила все фрезером, а підняту кутикулу обрізала ножицями.
    Дякую, вже їде до мене червона. Остання надія на неї. Але як вона не підійде, то фрезер все одно вартий уваги
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Dorik

    Dorik New Member

    Дякую Вам за відповідь!!!Обезжирювач,ультра бонд, база, топ з липким слоєм також там брали?
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Отже, напишу про свій досвід самоманікюру): вперше зробила минулої суботи- все на місці, ні сколів, ні піддутостей/бульбашок і т.п. Раніше було все і манікюр порядним був максимум 6 днів.
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 6
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Такими темпами, як ми собі купуємо набору для гель лаку, салони роботи не будуть мати:)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, ще мені порадьте.
    Обезжирюю клінсером, даю праймер, базу, пудру акрилову (чи як її там, хоча і без неї та ж проблема). А лак може повністю плівочкою відклеїтися від нігтя. От зробила манікюр в вівторок, а в суботу були руки трохи більше в воді, то десь загубила повністю лак з вказівного та ще й лівого пальця... Так, ніби його там не було. А потім скол пішов на іншому і теж так плівочкою знімався.
    В чому може бути проблема? Бо я надумала собі такий варіант, що маю погану базу (pnb) і то вона мені конфліктує із праймером Коді. Або ж не конфліктує, а просто сама по собі погана. Ще пам'ятаю щось про вологі нігті, що з ними таке буває. Але як це визначити?
    І що таке дегідратор? То типу щось спиртове?

    Щось ніяк не дійду до того, щоб повністю протримався манікюр більше тижня( хоча успіхи я вже бачу))

    П.С. мій лайфхак для фарб Канні. Мені пензликами не зручно малювати, то я собі зі старого лаку взяла пензлик, вимила і малюю ним. Мені набагато зручніше і краще лягає фарба. А, ще одне. Якщо зняти липкий шар з бази, то теж краще лягає.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    То воно ж ніби і тримається добре завдяки липкому шару, не знімайте.
    В мене була схожа проблема, я грішила на праймер, і правильно робила. Зараз роблю без праймера - спокійно ношу манікюр 10 днів. В мене тонкі, ламкі нігті, то гарний результат.
    Праймер маю Канні, може поганий якийсь попався, іншого не купую, не бачу необхідності.
    А мені скажіть чим прочистити пензлик топу, нахапала ворсинок, хочеться його помити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MissO

    MissO Well-Known Member

    В мене якось так вийшло, що тільки коли я робила гель лак собі вперше, то тримався він 10-12 днів. Тоді я робила все по протоколу і лаками Коді і Фокс. Китайські лаки довго не тримаються, чи то в мене щось не виходить. Робила фарбами Канні і, за порадою дівчат, додавала до них базу, щоб краще сохли. Дуже переймалась, бо думала, що три шари бази і два топу буде важко зняти. Де там, злізло все плівочкою, а сколи були вже на 3-4 день. Якось спробую знову Фоксами зробити, маю цілу скриньку лаків, які кума дала на користування)))) От тільки б часу побільше, бо нанести, то ще так, а от вчасно зняти, щоб не ходити неохайною, то більша проблема)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. катенок

    катенок Well-Known Member

    Які? Теж на алІ?
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2017 ---
    Я можу але мені теж неприємно
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    З мого досвіду просто не підходить база до нігтів. В мене так відходила база шелак після салону. Хоча там робили по всім технологіям. Так само було з біогелем. А база Коді, нанесена без праймера, зверху на прозорий лак (щоб краще знімалось) тримається намертво 4 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Замовляла в аморешопі. Такі
    0--QrL-vUMA.jpg
    в порівнянні з набором від фрезера
    _UgAyQXy7Ag.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. катенок

    катенок Well-Known Member

    Клас...я думала до нього треба теж китайські,бо ті в наборі ні чо чого фрези.Треба мені теж фрези ті дозамовити,може поміняю свою думку про сам фрезер

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    @Clementina, дівчата, фрейзер знайшла на пром юа, а тицніть мені якесь відео чи інструкцію які треба фрейзери докупити. Відкрила на аморешоп, то їх там так багато((( мені просто щоб нігті на руках привести в порядок. Навіть не треба для зняття гель-лаку, бо часу на гель-лак немаю.... Дуже перепрошую, якщо це вже десь обговорювалося на попередніх сторінках. Зовсім не маю часу читати-шукати. Не дайте пропасти загнаній мамі
     
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Nyashka, гляньте на тупий циліндер, або конус, ними менший ризик травмуватися.
    Насадка алмазная (013) цилиндр с закруглением, мягкая насечка
    Насадка для фрезера, алмазная, малая, насадки для фрезера, алмазная насадка для фрезера, насадка с алмазным напыление, фреза алмазная, алмазные насадки для фрезера купить киев
    З тією ж метою беріть або з червоним маркуванням (м'яка), або з синім чи зеленим (середня).
    Обов'язково при роботі робіть опору на мізинець чи безіменний палець тієї руки, якою працюєте, щоб не травмувати нігтеву пластину чи матрикс.
    І ще цим фрезером треба рухатися тільки в одному напрямку (зліва на право)
    Подивіться відео на ютубі, їх там багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Порадьте майстра в районі Галицького Перехрестя-Мазепи. Перевіреного і, бажано, на дому. А ще, поділіться, скільки Ви платите за манікюр.
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Люди, а хто має і може порадити базу і топ, такі щоб гарантовано довго носилися? бо я взяла на алі на пробу одну з дешевих, і мені все покриття з часом злазить, а база такою ґумкою лишається на нігті. Хоч сушила і 2, і 4 хвилини. І топ на торцях за добу затирається...
     
    • Подобається Подобається x 1