Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а топ теж Комільфо? Де брали?...Бо я так, щоб довго не чекати, на мейкапі дивлюся.
     
  2. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Lyubba

    Lyubba Member

    На південному в аморешопі. Мені в ріксусі настирливо продали топ і базу anvi. То топ мені трохи затікає. Хоча може то я не дуже добре робила. Тому купила базу комільфо. А топ лишився anvi. Нарікань не маю на нього. Хоча база анві теж добре знімалась .

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ви прям прочитали мої думки! Бо я в ріксусі також приглядалася до анві, там така гарна палітра. Кажуть, що це якесь укр.-франц. виробництво, й по якості дуже хороше. До речі можна в неті також на палітру глянути - AN-VI Professional – Гель-лаки
    А у Вас каучуковий топ, чи звичайний?...Бо на сайті бачу, що є різні.
     
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Тетянка, спробуйте база-топ 2-в-1 від Ніки Землянікіної, або топ For YOU (бази не пробувала). Кращі за Комільфо. Я Комільфо сама нахвалювала, але тепер розумію, що є ще кращі. Ці топи мають просто бомбезний глянець, який носиться ще краще. Базою користуюся і далі Комільфо, бо маю аж дві штуки. Купити можна теж на Південному
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А де саме?
    Її брали в Китаї?..Бачу, що виробник Китай, а Ніка Землянікіна США
    Финишное покрытие без липкого слоя для нанесения гель-лаков Top Gel For You объемом 15 мл купить в Киеве - такий?
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2017
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    в Аморешопі, я замовляла в їхньому і-нет магазині, а база-топ 2-в-1 від Ніки Землянікіної через її сторінку вконтакті. Навіть, якщо візьмете Комільфо чи Фокс, то думаю будете задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lyubba

    Lyubba Member

    Моя камуфлююча база і є від Зємлянікіної. Мені дуже зручна. Анві база і топ rubber. Той магазин на південному дійсно має хороший вибір товару.


    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    читала теж гарні відгуки, але мені вона густа досить, треба привикнути, тому купила камуфлюючу від Комільфо, з нею легше працювати.
    Вище писала про базу-топ 2-в-1
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Користуюсь такими базою і топом в дуеті близько року (базою приблизно 2 роки). Дуже задоволена. Глянець чудовий, знімається легко. Ціна дуже адекватна (купувала в львівській мережі). Ніяких сколів чи потертостей. В нанесенні зручні. Одним словом, рекомендую ;)
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    а в мене( і в подруг, знайомих) знімається дуже важко, дуууже, тобто вона до кінця не знімається, а хіба пилкою спилюється, міцна і тримає гель-лак супер, але зняття важке.
     
  12. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    а можна ссилку на ніку?
    мала можливість працювати з гель-лаки фо ю, дуже рідкі, текучі, тобто проблемні в нанесенні, кольори досить гарні є, потрібно придивитися до іхнього топу.
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Там є дві версії - звичайна і s-basе, яка розчиняється кльово. В мене якраз вона.
     
  14. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    справді? напевно коли ще я купувала була тільки та перша, бо мені навіть не пропонували обрати між двома. дякую, спробую цю)
    а вона зі всіма гель-лаками добре носиться, чи найкраще з рідним блейзом?
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Я собі роблю гель-лак сама вже років... 4 напевно :) і ніколи не парилась щодо марок. Все добре разом носиться. Маю Blaze, Le Vole, Magic Touch, Kodi, My nail і ще пару ноу неймів. Ніколи проблем не було :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    20170402_151645.jpg
    Мої
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Dorik

    Dorik New Member

    Христос Воскрес!Дівчатка хочу купити для себе набір для манікюру ,лампу ,лаки так далі.Скажіть будь ласка чи варто купляти ак як професійно займатись цим не буду?Якщо так то яку лампу вибирати,лаки якої фірми і так далі,нащо звернути увагу.Я в цьому не дуже розуміюсь,а відгуки є різні.Дякую!
     
  18. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Звертаюсь до дівчат, які не самі роблять манікюр, а кудись ходять: чи знаєте перевірене місце де 100% роблять манікюр лише інструментами, що повністю пройшли стерелізацію для кожного клієнта? Тобто не в автоклаві (чи жарова шафа?) вночі, а протягом дня після клієнтів в тій маленькій штучці-стерелізаторі чи під лампою, а для кожного клієнта - повністю підготовлений набір інструментів.
     
  19. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ви з Алі вмієте замовляти?
    Я все-все маю звідти, і лампу, і всі можливі лаки-фарби. Правда топ і базу маю Коді(хвалять Камільфо), яку я купувала тут, бо тоді про Алі не знала.
    На рах. лампи, то радила б брати лед, або гібридну(лед+уф). У мене лед і сохне у ній навіть гель для нарощення, хоча казали дівчата, що для гелю треба гібрид. Свою замовляла з Алі. Лаки беру теж там, дуже мені подобаються СND'S 2017 НОВЫЙ 7.5 МЛ Гель Лак Для Ногтей Блестящий Лак Для Ногтей длительный Soak off Гель Для Ногтей Косметические Nail Art Маникюр UV LED лак купить на AliExpress там кольори такі насичені, казка.
     
  20. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Nyashka, найбезпечніше, на мою думку, купити собі набір інструментів і ходити з ним до майстрів.
    Можу порадити Акуто, недавно поміняла свій Стелекс. Дуже непоганий, по якості не уступає Олтон, і ціна радує.
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2017 ---
    Дякую @Марта2 за наводку, мені приїхав фрезер, який ви радили. Я тільки дозамовила нормальні фрези. Манікюр тепер робиться за 10 хв (чистка). Як зробила мамі, вона була в шоці, що так швидко і чистенько. Щоправда, ГЛ зняти ним не можу, боляче і неприємно.
     
    • Подобається Подобається x 1