Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Лампу я б вибрала однозначно другу і в мене схожа, тільки інша серединка)))
    Сушить все з того, що маю. Я навіть Плюшку купила, щоб випробувати- просушила.
    IMG_20170308_223743.jpg

    - ремувер, праймер, обезжирювач, рідина дня зняття липкого шару - що з цього заміняють септилом, ацетоном і без чого можна обійтися?
    Праймером не користуюся, для всього іншого маю:
    IMG_20170308_224518.jpg

    Каучукові бази/топи густіші, ними зручно робити вирівнювання нігтевої пластини (питання- чи треба?), також вони пластичніші і більш стійкіші до сколів і тріщин.

    Що до марок, все індивідуально. Тут вибір за вами.

    Яка то дешевша змивка? Якщо синій Ноготок- то точно, ні. В мене Jerden для зняття гель лаків і біогелю. Проблем не виникало.
    Якраз закінчується, якщо є краща - діліться, буду вдячна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Май нейл.
    Чи можете щось сказати про марку PNB?
     
  3. katkas

    katkas Well-Known Member

    Лампа друга. Бо великий мінус першої-ЦЕ ДОВГО СУШИТЬ. Єдине в мене 24 вати, то мені вистачає. У мене інша. Але зараз би брала таку,як у вас друга.
    Праймер не використовую. Септилом(а точніше спиртом) знежирюю і витираю липкий шар. Ремувер теж не використовую( я так зрозуміла, що то ви про ремувер для кутикули).
    У мене база і топ коді, 2 лаки коді, гел-фарби канні(як бюджетний замінник гель-лаків, але це не варіант, не рекомендую), ще один лак котяче око фірми джеліш( китай), подарунок, вдалий доречі, мені сподобався. Все нормально "співіснує", але я довше 10-14днів не ношу.
    Каучукові бази не пробувала, теж знаю, що для вирівнювання і для гарних однакових відблисків.
    Знімаю гель-лак змивкою жерден, нічого іншого не пробувала, наскільки знаю, то є найоптимальніше відношення ціна-якість.
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @model fantazii А як вам носиться гель з салону? Якщо маєте сколи, то я би брала густішу базу. Хоча навіть моєю pnb я роблю товстіше покриття.
    Праймер, базу радять однієї фірми, бо хімічний склад різний. І може погано впливати на якість. Знежирювач заміняють септилом.
    Знімати за допомогою рідини для мене кара. Тому я чекаю фрезер, щоб спилювати лак.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. katkas

    katkas Well-Known Member

    А фрезер з алі той з ручкою рожевою? не можу дати посилання )
    Напишете відгук як прийде, бо теж знімати так часто змикою дістає, бо то довго , мені здається, що з фрезером буде швидше?
     
  6. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Я завжди спилюю топ, тоді знімається дуже легко.
    Май нейл - непогана марка (маю тільки гл), про пнб теж відгуки хороші, але нічого не пробувала цієї фірми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В принципі нормально носиться. За 2-3 тижні якщо піддувається, то біля основи. Але в мене дуже м'які нігті, легко гнуться і відповідно тріщини бувають в місцях згину, але не зразу, а десь через тиждень-два. То має значення при виборі бази/топу?
    Останньо робила мені подружка все коді, а лак китайський белен, то норм, але віддерти той лак було годі, особливо з вільного краю.
    А як вам pnb?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Так, той, що @Марта2 має. З її відео я зрозуміла, що це набагато швидше. Бо навіть спилювання топу не дуже покращувало ситуацію з рідиною. І поітм то все спилювати пилкою, або ж віддирати від нігтя не варіант.
    Я вже його дочекатися не можу.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Не скажу вам нічого ні доброго, ні поганого. В мене праймер Коді, А базу коді на майнейлі (чи як там той магазин) замінили на пнб. А мама моя не в курсі тих баночок. Так і привезла.
    Я не знаю, в чому причина, чи поєднанні цих двох рідин, чи в тому, що нігті дуже тонкі, але поки що мій гель лак тримається 2-3 дні, А потім злазить плівочкою так, ніби і не було контакту з нігтем.
    Наразі чекаю пудру з Алі. Буду пробувати зміцнювати. Якщо не піде, то буду міняти базу на Коді або ж біогель купляти. Я грішила на Канні, але так з усіма лаками, що маю.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  10. katkas

    katkas Well-Known Member

    А може то так плівочкою сходить, бо не висихає добре та база в лампу? Чи пробували довго сидіти?
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2017
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та я і сиділа з тою базою всі 99 секунд, що гріє лампа. І нічого. І товстий шар. І тонкий так само злазить плівочкою. Але нігті в мене ну дууууже тонкі, як плівочка. Тому йдуть сколи на торцях і від них вже йде далі (вірніше, я допомагаю - руки чухаються). Я ще грішу на поєднання праймера Коді і бази пнб.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дівчатка, хелп!!!

    Сьогодні доприбиралась до того, на одному нігті задерся лак (гель лак), ну я спокійно сидіти не можу, от доколупалась що більше половини лаку я здерла...Думала весь так легко піде, та яке на кінчику (отак як усмішка у френчі) залишився лак (топ я точно здерла, бо в мене була наклейка і її уже не має, залишився лише лак-основа), пробую звичайним засобом для зняття лаку (але холєра без ацетону), поки що безрезультатно :sad: сиджу чекаю...
    Але питання в іншому, чи можна зараз ніготь лаком звичайним покрити? Але проблемка в тому що в мене немає ні бази, ні прозорого лаку...А сама нігтьова пластина така шорстка (ну як після зняття лаку), боюсь щоб пігменти лаку не "впитались". Я записана на манікюр на вівторок, але боюсь що ніготь з такою довжиною до вівторка не доживе.
     
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Легенько бафом затерти і світлим лаком намалювати. Пігмент не мав би перейти на ніготь. Не чула ще такого. Але я не спец.
    Ще можна спробувати під фольга той засіб для зняття лаку, якщо то не якийсь дорогий, який точно без ацетону. Бо я колись повністю гель лак зняла ноготком без ацетону.
    А якщо база дуже горбиком, то можна пилочкою спиляти акуратно.


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Питання.Коли робила в салонах такого не було ніколи.Ходила з гелем 3-4 тижні.Тепер сама роблю-2 тижні.В основному через те,що піддувається біля кутикули переважно дент на 10-ий,ніби і так нормально 10 днів.Але чому так відбувається? Що я роблю не так?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  15. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Вибачте, якщо не в тему пишу, але мушу десь спитатись )

    От напевне я дозріла до того, щоб купити собі весь набір для покриття гель лаку, і попробувати самій зробити чудо-манікюр. Звичайно боюсь що то всьо буде трохи криво і не акуратно, бо руки таки кривенькі і може "не з того місця ростуть" :girl_crazy:. Але все ж таки, якщо трохи попрактикуватись, то чую що буде набагато дешевше робити самій, ніж платити майстрові за роботу.

    Так от, питаннячко : Де у Львові ви купляти все необхідне : лампи, палички, лаки, основи, закріплювачі і все це необхідне щастя ? Чи може замовляєте це десь в неті ? Для мене краще б може було і купити це все в стаціонарному магазині, де продавець міг би шось порадити, бо я таки чайник, але боюсь щоб "ненарадили собі в користь" :girl_cray:.
    За яким разом вам вдався гарний манікюрчик ? В мене от ляля з дня на день має народитись :d25:, от я ше думаю коли ж то бігти то все і купляти )))

    Буду дуже вдячна за поради, і вибачте, якщо не туди написала :girl_smile:
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    погортайте буквально 2-3 сторінки назад - там якраз все описано :)
    п.с. Дівчата, хто маю топ-базу My nail?...Варто брати? Мої закінчуються, в пошуках нового.
     
  17. Lyubba

    Lyubba Member

    В мене база камуфлююча від Комільфо. Я дуже нею задоволена. Густа, не затікає, добре вирівнюється, добре знімається. Може трохи підпікати в лампі, якщо трохи товсто нанести.

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    дуже важко знімаєтьсяхіба якщо фрезою спилювати, то можна брати, бо тримає гель-лак добре.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Ой не факт. Я хочу кожен раз інший колір і все таке, тому особисто вигідніше ходити до майстра раз в 3-4 тижні, ніж що тиждень-два переробляти самій. Хіба, якщо часу піти вдень до майстра немає, або немає майстра з правими руками десь поруч, тоді так. Вдома вночі собі робити дуже і дуже ОК. Ну і + ноги.
    На руках вдався за разом третім, але більше 10 днів не носився. Ноги носяться 3 тижні без проблем.
    ..
    Щодо тих гельфарб Канні, з Алі. То для мене вони в розділ #більшенекуплю, бо знімається тільки фрезою, і то не конче добре. Спробувала один, решту віддала кумі, хай тренується дизайни малювати. Сама роблю тільки педікюр, манікюр мені робить майстер.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    За першим:d23:. Але я передивилася багато відео по техніці роботи з ГЛ.
    Щодо економії то дуже вигідно. Я малюю гель лаком кожні 10-16 днів. Бо мені набридає колір. Можу і довше носити, бо нігті чомусь тепер повільніше ростуть, але не хочу. За весь цей час жодного разу не малювала одним гель лаком двічі і то ще маю в запасі 7-8 кольорів, які не рухала і всякі глітери, втирки. Комбінацій хватить на роки:girl_crazy:. Це не рахуючи коробочки слайдерів і дисків для стемпінгу.
    В карму кинула магазин, де можна закупитися. На Левандівці теж є хороший магазин з цінами, як в інтернеті.
     
    • Подобається Подобається x 2