Мандруємо Польщею

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Пупсик, 18 Червень 2014.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Чи хтось їхав до Польщі поїздами Львів-Варшава Львів-Вроцлав?
    Мені цікаво,коли проходить паспортний-митний контроль, бо поїзди нічні, чи піднімають серед ночі для контролю?!
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    Які враження?
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    Вроцлавський зоопарк дуже цікавий
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Golgy

    Golgy Member

    Поїзд орієнтовно за годину після відправлення вже на кордоні. Спочатку зупиняється і заходять українськи митники і поїзд далі рушає і перевірка вже коли поїзд їде. Потім так само з польським контролем. Весь контроль займає ще десь годину часу, посля чого лягаєте спати і вже ніхто вас не будить
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    :good: На наступний рік знову плануємо поїхати. Кожного року відкривають ще один атракціон. В 2018 має бути супер-пупер екстремальний, він вже практично готовий був. Тим більше, що ми не все встигли обійти цього разу. Черги проходили швидко. Організовано все дуже достойно. Раджу однозначно!
    Для малявок також є повно атракціонів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Так розумію, ви авто. А як з чергами на кордоні?( В який день ви їхали в якій годині і скільки часу зайняв кордон?
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2017
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ми іхали влітку з Варшави до Львова і зі Львова до Варшаваи
    Як іхали з Варшави, то контроль був десь о 4ій 5ій ранку здається, хоч я докладно не пригадую. Для контролю піднімають звичайно, а як інакше? Але ходять по коридору, двері потрібно відкрити і вони заглядають. Дитину не будили :) песик проходив. Загалом не стресовно. Але особисто для мене то була перебита ніч, бо вже десь з 2оі міняли з вузькиз на широкі рельси, чи як іх там, возили ті вагони туди сюди, грюкали і я всю ніч не спала.. Ну але моі спали без задніх ніг..
    А як повертались зі Львова, то минуло краще, ну бо кордон коло 12оі вечора, то вже можна потім поспаии ніч, в Варшаві ми були в 9ій ранку десь
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    Це один поізд :) ідуть три вагони до Перемишля- до Кракова, до Вроцлава і до Варшави. В Перемишлі кожен вагон під'єднують до відповідного керунку поізда. Мінус такий, що то якісь регіональні поізди з кууупою зупинок. То дістає, бо що 15 хв зупинка, відповідно гальмування.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Так, ми машиною. Востаннє ми їхали з суботи на неділю, через Краківець, виїзд зі Львова о 12 ночі. На кордоні стояли 3,5 години. Діти сплять, ми з подружкою їдемо) Потім десь 100 км. від кордону ми також лягаємо передрімати на 1-1,5. Потім 40 км до Кракова є Макдональдс, там всі зупиняємось і йдемо перекусити і розім'яти ноги. Тоді в неділю на закупи, ночуємо в Кракові, а в понеділок на атракціони ( менше людей).
    Це вже в нас стандартна поїздка в Краків. Ми раз в квартал вибираємось. Єдине, що в парк розваг вперше поїхали.
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата хто їздив інтерсіті до Перемишля? Які місця/білети брати?
    Чи крім біометричного паспорта потрібна бронь готелю та страхівка?
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, на якому кордоні буває менше черг у пятницю обід-ніч. Коли краще їхати?
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2017
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Важко сказати. Взагалі, це найбільш загружений період. Проте, якщо вам не має значення на який кордон їхати, то я би казала, пробувати на Грушів.
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А про Угринів що можете сказати?

    колись були менші черги там значно

    і в яке місто порадите чкурнути на вікенд? з дитиною в 3 роки
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На Угринів жодного разу не була.
    Не можу нічого крім Кракова порадити, більше ніде не їздила, на жаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Там є два недалеко один від одного- угринів і устилуг. Ми ніби на другому були недавно. Простояли ніби невелику чергу, а потім виявилося, що насправді черга якась паперова в прикордонника. І треба записуватися. А потім відстояти ту паперову чергу і проїхати. Скільки там машин на папері- невідомо. Місцеві записуються , їдуть додому каву пити, а потім перед тим як починать запускати, починають під’їжджати записані машини. Більше туди не поїду.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Kroshka Enot, та, я вже бачила. Але там години такі, нічні... Шось сумніваюсь, що довго протримається..
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ну для Львова то не проблема - таксі недороге і аеропорт в межах міста. При великому бажанні можна нічними маршрутками пробувати добратись (сама не пробувала, але заявлено інтервал руху до 1 години)
    Як для Ольштина - розкажіть нам, будь-ласка.
    Для мене, якщо ціна залишиться на такому ж плюс-мінус рівні, нічний переліт буде оправданим, бо по-перше, авіа дозволить уникнути черг на кордоні + не перебитий день (легше підлаштувати собі стиковку рейсів для подальших перельотів).
     
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Привіт всім. Хто знає яка зараз ситуація на кордоні з Польщею ? Найперше цікавить переїзд на Шегині. Автомобільний.. Щось ті камери зовсім не інформативні.
     
  17. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчатка, хто їздить в Польщу через Смільницю? Як там дорога і чи великі черги?
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    На Смільниці черги невеликі, але часом 3 машини можуть годину оформляти. Ну дуже прискіпливі, прям як колись на Грушеві)
    Дорога терпима, найгірше то Червоноград, а так - може бути.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. tuti

    tuti Well-Known Member

    Якщо це не про ту смільницю, що за Самбором, то дорогу там ремонтували - вона не найгірша. були минулого року там часто, але переважно завжди в неділю зранку туди, то якщо приїхати на 9-10 ранку, машин майже не було за хв 30-40 проходили. Максимум, що там стояли це 1,5 години, і то коли були на кордоні в обід
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Та Смільниця) Плануємо їхати ранесенько в понеділок і не хочеться стояти на кордоні 3-4 години. До того завжди їздили на Краківець або на Грушів.