Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

  2. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    шаленюще плюсую!!!!! Видать, пан не прочитав тут те, що хотів.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    розповідати детальніше - не гарно. те що тут написали не підходить. так подумала, чоловіку десь 40, 45 років, той вік коли криза середнього віку, біс в ребро і все таке. ми певно мали дружньо обхаяти його дружину, сказати що треба іі кидати бо думки там такі вже рояться.

    цікаво було б почитати дружину такого "ідеального" чоловіка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Криза 45 на ліцо:girl_in_dreams:
    Часом хочеться за отаке роздерти, як жабу. На одну лапку стати, а за другу тягнути. Бо він, бляха, досяг того віку, коли переглядає життя і розуміє, що зірок не нахапав, а крайня - жінка, бо має за вуха витягувати і хвостом виляти. Та не буде хап-хап. Кажуть, що більшість пар таки переживають ті вибрики і щасливо живуть разом до старості. Чоловіку важко, коли дружині +/- 30, а дружині, коли йому -+/- 45. Смію припустити, що багато жінок підсвідомо мстяться за те, що чоловік не підтримав, коли дах рвало їм.
    Хах, @zetta ми з Вами майже одночасно про кризу 45 написали))) ну воно ж.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    НМСД, друге речення у назві теми є відповіддю на запитання у першому реченні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дівчата ,що ви тут мужчинку тапками закидали )))
    Він ж прийшов по співчуття ,по пораду - а ви його по "морді ,по морді"
    Добре ,що в нас все так добре ,а бачите ,як в інших буває )))‍‍‍
    Шкода дядечку - не повезло йому в житті ,не та дружина ,не то життя .
    І змінити сил немає - то треба просто вислухати людину
    Мужчина теж має право поплакати
    Він ж не дарма до нас сюди прийшов- значить сподівається на поміч ,бо ж друзі чоловіки можуть не зрозуміти такого ось сплеску емоцій і не поможуть ,а ми - то інше ,все розрулим і по поличках розставим,ще й пилюку протрем
    А то потім ,не дай Боже,будем читати ,як у Львові якійсь чоловік з моста стрибнув з горя )))))
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мужчина має право перекласти відповідальність за свої невдалі рішення на дружину? Точно? Мужчина? Точно мужчина?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дівчата, а пам"ятаєте, тут, на форумі, колись була дівчина, яка жалілася, що її чоловік втікає постійно з дому, не бажає з нею спілкуватися, бо вважає її геть нецікавою. І в неї дитина ще з проблемами зі здоров"ям. Правда, там роки трохи різні. Але враховуючи те, що в профілі вона вказала неправдиву інформацію, мотивуючи це тим, щоб "не вирахували" (і кому це потрібно?), можливо, це таке собі форумне "трансгендерне перетворення"? На стару тему вже всі висловилися і ніхто знову не поведеться. А тут - свіжачок.

    Припущення, яке має право на існування.
     
  9. Dushelove

    Dushelove New Member

    @iragonzales
    Гарно виглядати і доглядати за собою, різні речі.

    Жіночки, не мучтесь. До 45 ще треба дожити. Яка криза? В мене все чудово!
    Є робота з дуже нормальною зарплатою, по вітчизняним міркам. Є сім'я з донькою - красунею. Є якісь захоплення.
    Мені тільки дивно, як людина може бути такою пасивною, моя дружина.

    А те що ви тут пишете (не всі) - "брєд" вибачте на слові. Ви нічого не знаєте взагалі, але замість того щоб висловити якісь припущення, ви просто пишете що такого не може бути.

    Так що заспокойтеся, не будьте таки самовпевнені, робіть щось для того щоб зберегти сім'ю. А то потім з'являються теми типу: як чоловіки ставляться до жінки з дитиною.
    І відразу маєте відповідь - бояться чоловіки брати на себе таку відповідальність.
    Да не бояться вони нічого. А в таких жінках бачать "паразита" який тільки і чекає щоб десь вдало "присмоктатись". А коханням там і не пахне. Ось через те такі жінки і даром не потрібні чоловікам. Підкреслюю - чоловікам а не ганчіркам.

    Мене називали тролем? Ну то я потролю трохи, ок))
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Тупо! Тупо! x 2
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Dushelove , коли всі тут такі паразити, то що ви тут хочете від людей? А що ви хочете від жінки? Пасивна? Може їй так хочеться, вона ж не перший рік пасивна. Хочете, щоб стала активна - підлийте їй редбулу. Хочете, що гарно виглядала - прибарахліть її і відведіть до перукаря і візажиста. Хочете тупо пообсирати жінку - прапор в руки...
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Слухайте, а що, реально жінка з дитиною може бути пасивна? Нє, ну сіріозлі, з дитиною - таке можливо? Я з багатьох-багатьох жінок знаю тільки одну, неодружену і без дітей , яку можна назвати пасивною - ні працювати, ні зварити, ні прибрати по-людськи, ні вигляду, ні поговорити, і весь світ должен. А як є діти і нема помочі 24/7 , саме такої, а не я допомагаю, коли можу, читайте , коли хочу, то пасивна не те слово, правильно втомлена. А втома буває і хронічною.
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну явно ж пости написані жінкою...хіба не очевидно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ок. Ждем
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це яскраво ілюструє, хто пасивний в тому подружжі (ну а раптом все ж не троль, хоч 99%, що ще і тролиця)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так. хотіла написати, що написано жінкою або дуже жіночним чоловіком)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Раз пішла така двіжуха, то і я наклацаю:
    Якось я читаючи "дописувача" дуже голосно розсміялась. Чоловік поцікавився- що в нас такого кумедного на ДП ?
    Ну я в двох словах описала "суть праблєми". Так от його реакція була - "ндааа, не все впорядку в хлопа з орієнтацією, певно.."
    Ну і ще одну версію озвучив. Але з шановного дописувача , наразі, і цієї вистачить...
     
    • Погоджуюся x 3
    • Смішно x 2
    • Подобається x 1
    • Зе бест! x 1
    • Креативно x 1
  18. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    І в мене чоловік ще раніше цікавився, чого я це так голосно обурююсь. Це буквально перші коментарі були. Розказала коротко, що й до чого. І, знаєте, він сказав майже те саме, що й ваш. Тільки я значення не надала і погнала далі свою роботу робити. А тут читаю ваш коментар - і згадала. Може, щось у цьому таки є? :girl_yes2:
     
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну так, час трансгендерів настав і тут. Але взагальному, нічого нового. Завжди хтось, кимось незадоволений. Нова-стара тема для розмови. Хоча, х то його знає, "" життя прожити- не поле перейти", а ми маємо про що писати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вібачьте
    [​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1