Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Золоті слова!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Не було байдужості
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А як Марік розумію хлопця, а Джусі, таки не зрозуміла Вас. Ну, що хлопець зустрів симпатичну дівчину, вирішив спробувати побудувати стосунки з потеційним розвитком у сім'ю, про серйозність його намірів говорить мені його поведінка і як він для Вас старався... Доклавши первний ліміт зусиль, енергії, грошей, часу, і не отримавши нічого(я собі то припускаю), хлопець зробив висновок що варіант не його, тут не буде взаємності....Джусі, повірте, кожна людина хоче бути коханою, хоче любові, і він того хотів саме від Вас, особи високо симпатичної для себе, от і все.....
    Стосовно Вас, я таки не зрозуміла, що Ви хотіли далі від нього?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в мене до речі якось був прихильник, досить красивий зовнішньо, але потягу ніякого
    що поробиш, феромонам не підкажеш,
    іноді навпаки, нічого примітного, але так і тягне магнітом, при тому ще до доторків, іі навіть до спілкування))

    але я таки притримуюсь попередньої думки, за таких умов неварто продовжувати стосунки, і очікувати від них чогось серйозного
    тобто потягу до людини нема, коли вона дає задню, жодних кроків не хочеться робити, АЛЕ, якби він продовжував стосунки то і вам норм, в хазяйстві пригодиться))))
    а знаэте що ще помітно? ваша поведінка перегукується з поведінкою вашого колишнього, сорі за згадки, мені просто в очі кидається
    1. думання про себе в першу чергу
    2. друга сторона суттєво старається і очевидно зацікавлена
    3. вкінці кінців неІніціатор припинення стосунків здивований, і був готовий приймати всі ті блага і надалі
    може в даному випадку я і помиляюся ,але таке теж характерно після розриву
    напевно спілкування, поступового пізнання, просто темпи у всіх різні, я думаю він вже для себе проаналізував, бо знає чого хоче

    мені до речі часто хлопці казали, що от якби я зустріла їх раніше чи якби ми тоді не посварилися чи не розійшлися здуру, то були б разом
    до певного моменту я сама так думала, але приходить якась зрілість чи що (можливо коли знайдеш когось, хто тобі дійсно пара, то все стає на свої місця),
    і вже бачиш, що ну не підходите ви один одному, хоч трісни, і не були б ми разом, або максимум зробили велику помилку
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а я все таки думаю, що то замало часу пройшло (3 тижні), щоб вимагати до себе кохання. можна думати про створення сім'ї, але симпатії чи навіть захоплення для цього замало. мають зародитися і інші почуття чи відчуття - вірність, довіра, повага, взаєморозуміння, взаємопідтримка, тільки любові недостатньо:) деколи все може починатися із дружби, а потім перерости у щось більше:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в кожного свої мірки. Я якось на першому курсі зустрічалась з одним, то він на другому побачені (до того ми десь місяць переписувались в інтернеті) задав питання чи я його кохаю, я тоді зробила круглі очі і прочитала лекцію на тему "яке кохання, я тебе другий раз в житті бачу", на тому наші "стосунки закінчились". Ще декілька разів він в соцмережі задавав питання чи я не змінила своєї думки, але я навіть і не думала міняти. Все було б нічого і забула б я про то, якби я його не зустріла не давно, поговорили як життя. виявляється що в нього дружина, багато подорожують разом і на прощання він мені сказав фразу, яка мене просто вбила - "а ти б не думала, що якби ти 7 років тому дала б іншу відповідь, все могло б бути по-іншому?"...Можливо це було просто питання, але воно мене збило з пантелику. Ще більше поразило те, що він памятає точно коли ми з ним "зустрічались", я спеціально перевірила це, і дійсно то було 7 років тому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    ))

    1436158433_podborka_80.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 1
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я таке не вперше чую і навіть якусь статтю читала на ту тему. Якщо колишні стосунки цілком завершені, то навіщо то все взнавати, кому потрібні ті деталі. А ще буває, що чоловік слухає киває, а як потім почне згадувати і витикати тим чи навпаки жінка чоловіку?:girl_haha:Та й якось навіть неприємно слухати про колишніх. Сухих фактів цілком достатньо, без детальних подробиць.
    От це 100 %. Як є бажання бути поруч, то ніщо не зупинить, ні колишні, ні діти, ні якісь інші питання. А як мужчина сам не знає чого хоче, то навіть через дрібницю може припинити стосунки. Те саме в принципі і з жінками.
    А взагалі я вже переконалась, що поспішні висновки не варто робити. Треба приглядатись стільки - скільки потрібно, як будуть покращуватись, міцнішати відносини, то можна продовжувати може й до хеппі енду дійде:girl_in_love:. Але над стосунками треба працювати, ніхто того не зробить крім власне тої пари.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    але просто цікаво, чому він очікував, що Ви зміните свою думку?:) то ж ваші стосунки закінчилися, а для того щоб змінити думку, то має бути подальше спілкування, зустрічі і так далі. не може бути, що просто так шось там переключиться в думках і прийде кохання:)
    звісно в кожного свій час, але підганяти один одного не треба. і полюбити когось на вимогу іншого не вийде, та й не треба. полюбити треба по власному бажанню, а не під погрозою розтавання.:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Щоб все йшло так, як йде. А його дивувало, що я три місяці до нашої зустрічі була сама і при цьому була щасливою, що я в свої 30 років не переймалась тим, що в мене немає сім'ї. Може, він це розцінював, як те, що мені це непотрібно? Мабуть, ми зустрілись на дуже різних етапах життя. Я просто насолоджувалась тим, що мала, а він шукав серйозних стосунків і часу мені не хотів давати, бо вважав, що і так багато часу витратив на пошуки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А скільки йому років?
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    знаєте, мене це також цікавило, найбільше здивувало його питання, яке він задав мені недавно. Пройшло купа часу (років 6 ми взагалі не спілкувались, видалився з друзів і в реальному світі не перетинались), в нього сім'я (про що він мені сам і сказав), в мене також своє життя(правда він запитав чи заміжня, але я відповіла жартома, суть була одна: я зараз насолоджуюсь життям і свободою, але є людина, яка про мене турбується).
    Можливо він на щось надіявся...Можливо це моя фантазія. Але якщо чесно, інколи шкодую що тоді дала саме таку відповідь. Десь глибоко в душі непокоїть те, що можливо я йому розбила серце. Пройшов вже час, в нас обох життя склалось порізному, так що все сталось так, як і мало ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Словом, все що Ви йому пропонували невизначені стосунки без конкретного напрямку руху...Для визначеної людини то неваріант....
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2016 ---
    Джусі, коли на даному етапі сім'я не є у Вас в планах, не тратьте часу того хлопця, хай він знайде собі однодумця....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то загалом дуже індивідуально, хтось за той період стііільки встигає,
    але хлопець не вимагав кохання, цитую
    тобто збоку виглядає, що хотів такої зацікавленості в їх майбутньому ,яка може бути за 3 тижні в дівчини, нічим не "обтяженої", ну тобто на його погляд вона ще в минулих стосунках і не готова рухатись в нових
    ну та можна порозказувати, напр. коли вже одружені, внуки є)))
    ну тут виглядає на таке троха занудство, але не буду заочно ображати когось, ну мало що було в нього в голові і на серці)) віртуальне спілкування для багатьох щось таке значить, іноді люди довго спілкуються, як от на ДП і потім в житті вже якось майже зразу друзі))
    в мене напр. було можна так сказати дитяче захоплення, ще в садочковому віці (при чому теж бачились всього декілкьа разів),і вже підлітками нам достатньо було 2 побачень, щоб втратити голову наповну, воно напевно якось крізь роки пройшло,
    потім пройшло ще років 5 точно і він вже одружений, мені теж щось там "пригадав" при зустрічі, напевно так і в голові сиділо
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Щасливий, одружений...
    ..навіщо ті розмови?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А чому Ви не хочете повірите в те, що він просто зрозумів що ,на жаль, Ви це не те що потрібно йому в житті?Так, це буває і досить часто! Я не розумію в чому проблема. Людина шукає щось інше, ніж те що ви йому дали.

    Я маю дуже багато друзів хлопців, з якими мені мега комфортно, ми можемо протриндіти півдня ні про що, нам весело, з 2 пробувала зустрічатись. Так, нібито і нічого не змінилось, але ніякої іскри немає...З одним навіть була дуже кумедна ситуація, ми дружимо вже 8 років, всі нас бачили тільки як пару, казали що ми і по характеру підходимо, і зовні схожі і виглядаєм як ідеальна пара, і розумієм один одного і ще купа всього. Всі були на 100% впевнені що ми поженимось і що ми перед людьми ламаєм комедію, що ми друзі. Так, ми один одному подобались, але зустрічатись..зустрічались аж місяць, все закінчилось що ми сиділи пили каву і вирішили що в цих стосунках чогось не вистачає, друзі - так, стосунки - це не для нас, нам не хватає іскри. І ми далі хороші друзі, в нього вже скоро весілля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Прикольненько)))
    Тобто, ви були друзями, потім на місяць стали парою, потім, після стосунків у парі, ви сіли в кафешці і спокійно, по-дружньому, вирішили, що ви далі друзі, бо немає іскри?)
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я взагалі в шоці, що на стільки сторінок можна розмусолювати стосунки, які тривали ТРИ тижні! Забити, забути і йти далі :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Смішно Смішно x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Знаєте, я не можу нічого сказати, особисто я про нього забула, ну була така людина, і зникла з мого життя. Якби він мене сам тоді не зачепив, я б і пройшла мимо. просто мене мучить, а що він хотів тим сказати, що все могло б бути по-іншому. + там обстановка була не дуже доречна для такого
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А може не треба?:girl_crazy:Бо буде як в тому анекдоті "Дід стукнув бабку ложкою. Бабуля до нього "Ти чого?" Дід "Як згадаю, аж нервує...:girl_haha:"
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1