Маклер - помічник чи нахлібник?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ritamadonna, 13 Липень 2012.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хтось може поділитись враженнями про агенство нерухомості Монарх (маклер Олег) ?
     
  2. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Доброго дня! Може хтось має контакти маклера до якого можна звернутись щодо продажу квартири в м.Пустомити
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Взагалі цікаво, чи зараз маклер може чимосьпомогти...- таке враження, що продати щось з нерухомості зараз нереально...
     
  4. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    А самі пробували шукати?
     
  5. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Я сама шукаю покупців, і дала оголошення знайомій яка займається нерухомістю.
    Я сама працюю в нотаріальній конторі але контактів маклерів які працюють в Пустомитах немаю.
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Хто продавав квартиру, розкажіть як вам вдалось її продати, чи самі шукали покупця чи звертались до ріелторів?
     
  7. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Доброго дня! Цікавить квартира для знайомих-можна детальніше?
    Я кілька років тому продавала свою,то зробили фото і виставили на олх,дом ріа,ваш магазин,можна й інші сайти пошукати. Дзвонили і напряму і маклер,продавцю не має різниці як продавати,бо маклерські послуги оплачує покупець.
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я зараз продаю квартиру, спілкувалась з цією людиною, то поганого нічого не можу сказати, ніби порядний чоловік.
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Продавали свою квартиру в ближньому центрі 2 роки тому. Спершу звернулись до маклерів, які водили нам потенційних покупців майже щодня 2 тижні, але результату не було.
    Коли час вже почав "піджимати", вирішила сама цим зайнятись. Зробила якісні фото на фотоапарат (а не криві на телефон, як маклери), гарний опис квартири і розмістила на олх, дом.ріа, ріел-естейт і ще на одному сайті для власників, не пам'ятаю точну адресу, хіба пошукаю як комусь треба. Він такий простенький і досить "кривий", але саме звідти прийшли наші покупці вже через пару днів. Казали, що принципово шукали оголошення від власників.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Виставила на всі сайти, які знаю, і на цей "власники" теж. Із 20 дзвінків, лише два дзвонили напряму без посередників. Одні вже дивились, другий не приходив(. А деякі маклери дзвонять по декілька разів і питають чи та квартира продається і розпитують про неї, хоча в оголошенні все детально розписано.
    А на той сайт "нерухомість без посередників" - Нерухомість Львів без посередників подати оголошення - Купити, продати квартири, будинки, земельні ділянки в Львові, продаж нерухомості м. Львів чомусь не грузяться фото.
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2017
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Зробіть менший розмір, або формат інакший виберіть - мені норм.грузилися, але та небагато ніби можна закинути. Ми свою через олх продали :girl_crazy:
     
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    та воно в більшості так, але є маклери, які беруть з продавця, особливо якщо продавець звертається до маклера. Тому, якщо вже хочете мати справу з ріелторами, то потрібно відразу питати які умови співпраці. Один знайомий порадив мені жінку ріелтора, то вона відразу сказала що якщо співпрацювати, то лише з нею, познімати всі свої оголошення і підписувати з нею якийсь там договір, я категорично відмовилась, бо це затягує процес продажу.
    Телефонує мені нині цей чоловік, так каже, якщо я хочу продати квартиру, то щоб я платила його послуги.... це 2%.
     
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я продала квартиру сама, напряму. А маклери видзвонювали по 2-3 рази на день, безперестанку ходили на екскурсїї, водили клієнтів.
    Зараз шукаю в оренду квартиру, поки зробимо ремонт. Перечитую всі оголошення, то одні посередники. На сайті "Власники" є декілька варіантів, але жоден із них не відповідає моїм критеріям, одні дуже задорого, бо в центрі міста, інші зовсім в інших районах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Може хтось здає в оренду квартири в районі Вашингтона та прилеглі вулиці (Зелена, Дністровська, Пасічна, Шафарика)? Як же мене дістали ці посередники, перелопатила кучу сайтів та оголошень, одні посередники! Злість бере.
     
  15. siriuska

    siriuska Member

    Підкажіть мені дівчата, ситуація така, знайшли ми те що хотіли , тобто половину особняка, тої суми ми немаємо, і там будинок через маклера, яка відповідальність буде, якщо обійти маклера,наприклад він нам показав, а ми потім прийшли самі? Там не факт що то таке буде але їхні комісійні від 3 до 5 % то космос виходить. Пишу, так, бо недавно мали ситуацію, знайшли ми квартиру через маклера з мансардою, прийшло діло до документів на мансарду а вони нічого незнають, питання як то перевіряли вони і за які послуги нам оплачувати?
     
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Шукайте власників напряму, через сусідів, домовляйтесь з ними. Я як продавала квартиру, маклер привів покупців, потім вони приходили до мене напряму. Якщо знайдете продавців то перевірте документи на нерухомість. . Якщо власники погодяться співпрацювати без маклера і маклер про це нічого не знатиме, то ви маклеру не будете платити нічого.
     
  17. siriuska

    siriuska Member

    Дякую, що відповіли, трохи соромно і страшно обійти маклера, але як згадаєш про відсотки в гривнях, то думаєш по іншому.
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ми як знімали квартиру, теж були одні маклери, я шукала в своєму районі, ходила по під"їздах, питала людей хто може здає квартиру, головів ОСББ і так виходила на власників. Ще дивилась по оголошеннях на якому поверсі квартира і куди на фото виходять вікна і так вичисляла. Але, не всі власники хотіли співпрацювати без маклера) і більшість з них не хотіли брати з дітьми. Перелопатила купу оголошень, серед 100 квартир мені попало приблизно 6-7 від власників. Знайти підходяще було дійсно важко, але таки вдалось вийти на порядного господаря.