Маклер - помічник чи нахлібник?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ritamadonna, 13 Липень 2012.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    Думала писати чи ні
    Ситуація:
     
  2. OZA

    OZA New Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    Доброго дня! Також мала справу з маклером. Після цього випадку навіть з ними не розмовляю коли телефонують. Після одруження шукали з чоловіком квартиру вирішили через маклера бо трохи терміново. Він нам спочатку показував такі убогі варіанти, що я вже хотіла відмовитись, але потім вроді була нормальна квартира на Кн.Ольги. Власник сказав що то квартира цьоці яка за кордоном. Мій чоловік вселився сам за 3 тижні до весілля. Ми оплатили подвійну суму за квартиру і суму маклеру по домовленості вразі чого він нам найде іншу квартиру. І тут я вселяюсь живу тиждень приходе власник і каже платять комунальні по двійному тарифу бо вас двоє живе, не хочете зїжайте. В результаті маклер одразу сказав що то ваші проблеми і він нічого незнає потім не брав трубки. Гроші ми втратили. А через півроку я зустрічаю їх на вулиці де вони теж з людей вимагали гроші і виселили їх.

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:29 ----------

    Також забула зауважити зараз ми у пошуках купівлі квартири або земельної ділянки то нам телефонують самі власники і дуже випитують чи ми випадково не ріелтори. Кілька казали що їх теж кинув маклер і вони не хочуть з ними співпрацювати.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

     
  4. Intromis

    Intromis New Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    З маклерами краще ніяких справ мати не потрібно. Це я Вам як юрист раджу.

    ---------- Додано в 23:27 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

    Краще зупиніться на варіантах "без посередників". Зараз і самому не важко оформити потрібні документи на купівлю-продаж. Нотаріуси тільки раді допомогти та підсказати. А про маклерів можу ще сказати що вони за надто викокий відсоток отримують за свою так-звану роботу в умавах теперішньої економічної ситуації в країні.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    маклер, який працює на агенство, отримує не такий і високий відсоток. Агенства ставлять від 3 до 5% , а маклер має відсото з тих 3-5%. Тобто там виходить не так і багато. Тому багато дійсно професійних маклерів воліють не зв язуватися з агенствами, а самостійно працювати як ФОП. З них і толку більше, бо дорожать своєю репутацією і намагаються викладатися на совість. А от наймані працівники маклерських агенств- мають за основну мету не репутацію, а "план". Бо з цього складається їх зарплатня.І у випадку чого- просто звільняються. А агенство нових набирає. Тому в маклерських агенствах, зокрема таких, як "дуоком" і т.п., іде постійний нескінченний набір працівників.
     
  6. agnika

    agnika New Member

    Поиск добросовестного маклера

    Добрый день!!!

    Может, кто-нибудь имел положительный опыт поиска жилья через маклера? Ищем добросовестного, буду рада вашим советам :)
     
  7. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    Просто гидко читати деякі пости про "прийти з маклером і дати власнику свій телефон". Як вони такі дармоїди, то чого ви до них звертаєтесь і навіщо їх дурите? В мене мама працює маклером. Це важка робота - капризні клієнти з "нам таке саме, але з перламутровими гудзиками", купа роботи з документами, купа перевірок і купа ось таких от рагулів, які спочатку голову місяць поморочать, а потім, коли знайдуть ( за допомогою маклера) бажане, підуть домовлятися напряму. Я бачу, як мама веде справи. Юридична освіта дозволяє їй надавати клієнтам необхідні їм консультації, зв'язки дозволяють отримувати від інших маклерів і господарів реальну інформацію з приводу квартир і не водити клієнтів по халупам, в оголошеннях про які написано "чудовий стан". І так, це коштує грошей, як і будь яка інша праця. Не хочеться платити - бавтесь самі, в чому проблема?
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    проблема в тому що на 200 (спеціально рахували) оголошень від власника аж 1. ми змушені платити шалені гроші просто за "своднічество", маклерів, які можуть надати хоч якусь юридичну допомогу - одиниці. питання - за що тоді 5% чи місячна оплата? за номер телефону?
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    справа не у тому, що "не хочеться платити". А в тому, що на 100 маклерів толковий 1. І коли мені потрібно було провести операцію з нерухомістю, я до маклерів аж ніяк не зверталася. Але вони все-рівно виходять на власника, і навіть не питаючись, використовують його оголошення у своїх цілях. Потім доводиться виловлювати і боротися з тим. ТОбто навіть якщо не просиш- все -рівно так чи інакше пов язуєшся з ними (добре, що мені в принципі на оплаті не розходилося, бо це було на іншій стороні. Але якби розходилося, то я ще би сто раз прискіпливіше до цього ставилася). І реально, якщо платити, то платити толковому. А їх- одиниці. Так склалося, щщо впроцесі вирішення свого питання випадково довелось познайомитися власне із такою. Але до того- було чоловік 10 абсолютних дилетантів і відверто- нечесних осіб. От і рахуйте. Для того, щоб "вийти на нормального", тебе ще 10 інших обсідають. До речі, ота толкова маклер, з якою довелося врешті мати справу дійсно себе вже потім непогано ще і з нашими родичами зарекомендувала ( буквально за місяць часу знайшла їм чудову 3-кімнатну квартиру в хорошому районі, в хорошому будинку із ремонтом і просто за дуже доступні кошти). І повний супровід теж вела.
     
  10. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    Я не знаю маклерів, чия робота обмежується "номером телефону".
    Своє приміщення наразі продаю через 3 маклерів - хто перший продасть або здасть в оренду, тому і пряники. Оголошення зі своїм телефоном також є, але ніхто не дзвонить. Деколи пхають записки під двері, я передзвонюю, а там неадеквати. Маклери мене не турбують з покупцями, яких не влаштовує вулиця, ціна, площа чи ще щось. І я ніколи не продам напряму покупцеві, якого до мене привів маклер. Те саме з клієнтами моєї мами (за всю Одесу говорити не буду, як і в будь якій професії серед маклерів теж багато непотребу) - вони їй довіряють, знають, що не підсуне каку, знають, що як "терміново", то про те, що їм треба квартиру, за добу буде знати все місто. І тому звертаються, це логічно.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    зря ви так. Після того до такого маклера точно не захочеться йти . Люди купують чи продають не чоботи. Тому і вибирають прискіпливо і з "перламутровими гудзиками". Бо це дуже великі кошти для багатьох. І те, що клієнти капризні- а де вони не капризні? На якій роботі? А ви їх рагулями називаєте, які голову морочать. Кращої антиреклами такому маклеру і не придумаєш :)
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

     
  13. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?


    Не знаю, хто як, але я не піду до першої ліпшої перукарки чи до першого ліпшого лікаря. Чому з маклерами має бути інакше? Львів - маленьке місто, рекомендації можна знайти на кого завгодно
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    рекомендації- це далеко не все. Бо з рекомендованих мені маклерів не підійшов жодний. А склалося якраз із випадковим знайомством.
     
  15. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    Перепрошую, я з телефону, а tapatalk я не осилила:)
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    То справді, знайти хорошого маклера -- проблема. Мені пощастило. Причому, просто по оголошенню у газеті. У мене була така ситуація: була п"ятниця, а мені до понеділка треба було хорошу однокімнатну квартиру в центрі на 2 поверсі. Ціна ролі не грала. І виявилось, що це проблема...... Те, що пропонували власники -- то смердючі безремонтні хати, а маклери просто не вірили, що хтось може так терміново купити житло. А одна дамочка-маклер повірила мені і через дві години після мого дзвінка перетелефонувала і запропонувала глянути кілька варіантів. Один нам підійшов ідеально. і ми відразу дали завдаток, а в понеділок, як і збирались, купили ту хату. Потім власники нам казали: а навіщо вам та маклерша, ми взагалі оглошення в газету дали, і вона нам сама подзвонила, тиму ми з нею не співпрацювали. готові були із покупцем напряму... Але ж я напряму не знайшла..... Маклер мусила тицькнути мені носом у те житло... тому ні я грама не жаліла, що заплатила тій дамочці .... блін, аж 2 тис. баксів..... Але не жаліла! Бо бабуся, які купували, дуже задоволена! А потім ця ж маклер ще шукала нам новобудову. Так мило було, коли при зустрічі вона дістала із сумочки дві пари шльопанців на високій платформі і дала нам з чоловіком, щоб ми в болоті свої мешти не попачкали... А потім на роботі, коли розповідали про нашу маклершу, з"ясувалось, що і кілька наших співробітників через неї житло купили. Ото справді маклер від Бога
     
  17. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    це моя оцінка, а не мамина. В мами якраз звідкись на таких береться терпіння. А рагулі - це не капризні, а ті, які обманюють людину, яка місяць ними займалась. І якщо хтось, впізнавши себе в такій оцінці, дуже сі образить, то, напевно, маклери від того тільки виграють.
     
  18. Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    PinKey, ця праця не вартує тих грошей, яких за неї вимагають.
    А капризні клієнти.. Емм.. Таке може сказати кожен, хто працює в торгівлі чи сфері послуг.

    Щодо перевірки документів. Цим займається нотаріус. І, як не парадоксально, його послуги коштують в рази менше, ніж послуги "екскурсовода" по квартирах. Про ступінь відповідальності я краще змовчу. Тут і так все зрозуміло.

    Знаю всі деталі з власного досвіду. І орендувала квартиру без допомоги маклера, і купувала без маклера.

    В принципі, я не проти такої професії, і вона навіть може бути корисною, але не за такі гроші. Наразі це - здирництво.
     
  19. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    Не коштувала б, якби всі брали по 100 гривень, а один дуже жадний - 2000 долларів. а так є ринок. Не погоджуєтесь з таким ціноутворенням - ваше право, ви маєте змогу робити цю роботу самостійно. ( трошки вище був пост про те, що маклер привела в квартиру, яка була в оголошеннях від господаря - була змога знайти самостійно, тільки докласти більше зусилль).
    Я теж працюю в сфері послуг, займаюсь стрижкою тварин. Буває, телефонують клієнти, котрі говорять "це стільки не коштує". Без питаннь, самі, самі. А через тиждень другий звертаються і знову йдуть, дізнавшись, що стрижка вже дорожча, бо виправляти те, що настригли господарі набагато складніше, ніж просто підстригти. Але це вибір клієнтів і вони роблять його самі. Я такий вибір цілком розумію - в кожного є те, за що він готовий чи не готовий платити гроші. Не розумію я тільки тих, хто спочатку користається послугою, а потім за неї не платить, мотивуючи "то стільки не коштує", хоча при заключенні договору з ціноутворенням були ознайомлені і погодились.
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Маклер - помічник чи нахлібник?

    У нас в країні, (де є газета "ваш магазин)))) ця професія трохи дибільнувата: зветрається до тебе клієнт, і ти ,по оголошенням, вишукуєш йому квартиру чи приміщення...

    За кордоном маклер продає те, що має, те що йому довірили. І він не продає все на світі, а лише те, що має.... Я, до речі, не знаю, але думаю, що там відсотки маклеру платить продавець....

    Розповім ще один приклад. У нас була квартира в центрі на 1 поверсі. Ми за неї "залупили" "космічну" суму. В газету оглошення не давали, але самі дзвонили маклерам. Ті казали, що ми дибіли, що таких цін немає, що вони готові взятись за це житло, якщо ми втричі знизимо ціну. А мені не горіло. Я готова була продавати цю квартиру хоч 5 років, але за ті гроші, які хотіла я! І потім брата друг порадив нам свою знайому маклершу. Вона взялась за нашу квартиру. У результаті перший же клієнт, якого вона привела (а це через два місяці було) купив нашу квартиру (сама квартира і розміщення підходило усім, не підходила лише ціна...). То тій жіночці-маклерші ніхто грошей не шкодував: ні клієнти, ні ми. Вона справді зробила свою роботу: продала те, що мала. Оце, як на мене, справжня робота маклера