Макіяж для нареченої

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Pearl, 28 Листопад 2010.

?

Чи треба робити пробний макіяж

  1. Так! Але я не робила

    42,4%
  2. Так! Робила

    31,7%
  3. Так! Робила, +одягла плаття

    0,9%
  4. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію

    0 голосів
    0,0%
  5. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію, +шлюб

    4,9%
  6. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію, +шлюб, +розлучення

    0 голосів
    0,0%
  7. Якось воно буде

    20,1%
  1. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    погоджуюсь, то радше від незвички той макіяж виглядає заяскравим. У мене так було. бо косметику зазвичай мало використовую. А мене ще й при свічці малювали :) Моє здивування від макіяжу доправилось екстрімом :) Але на фотках виглядає дуже навіть гарно. Нічого зайвого не помітно.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. yusha

    yusha New Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Дівчатка, поділіться координатами хорошого візажиста, що робить делікатний весільний макіяж якісною косметикою.
     
  3. magikangel

    magikangel New Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    моя думка, що потрібно робити обов'язково пробний макіяж ,оскільки в мене в подруги був випадок: коли вона, зробила в день весілля макіяж, і реально виглядала на 10 років старшою .В неї під очима все було чорне ,тіні сипались,тональний розтікався...то був жах..Справді краще напередодні сходити і про все довідатись
     
  4. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Я хотіла досить сміливий макіяж, оскільки на обличчі мав бути фейс-арт - малюнок маргариток, так як і у волоссі живі маргаритки, у букеті і бутоньєрці. В загальному було зроблено все супер! Робила дівчина, роботи якої бачила у журналах. Тому пробних макіяжів не робила, а довірилася! І не пожаліла! Діти казали, що я - як фея!
     
  5. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

     
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Я пробного не робила . Малювала мене Шараєва, дуже мені подобаються її макіяжі, тому теж довірилась, головне пояснити чого хочу. Макіяж був дуже стійкий , ще на 2 день все трималось після сну, ціна доступна, і якість роботи супер.
     
  7. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Макіяж для нареченої

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    варто...не варто.. знаю одне , що змивати макіяж у шлюбну ніч сил не було... А ранок другого дня у мене почасвя у 16 .00 тому , макіяж тримався супер.
     
  9. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Реально нехотілося знімати макіяж у шлюбну ніч, і сил зовсім небуло. Я неробила пробного і дуже задоволена. Я вся довірилась рукам свого майстра.
     
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    В мене було отак

    і отак

    а ще було навіть так

    Бо як згадаю то аж вздрогну! Ми так всюди спішили і нікуди не встигали, але було класно і прекрасно!
    Макіяж пробний робила. Косметика була Артдеко, ну і блиск я докупляла Лореалівський, але загалом все трималося нормально. Ну і "ніч" в мене почалась о 6 ранку, тож до того часу ніби все трималося.
     
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Я не робила пробний макіяж і усе вийшло прекрасно.
    Ось така я була
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Я робила пробний... бо думала про палітру... може рожево-фіолетовий, мені дуже подобався як у еви лонгорії з реклами лореалівських тіней, але як намалювали.. то ніби плакала... то ми одне око рожево-фіолетовим інше в коричнево-пастельній гаммі... то дуже гарно... тому рада що спробувала. Ну і тримався феноменально.
     
  13. Liv

    Liv Member

    Нещодавно робила пробний макіяж у візажиста в центрі. Мені сподобались її фото вконтакті... В результаті я дуже була рада, що вирішила все таки спершу домовитись про пробний макіяж...Оскільки те, що мені зробили - було суцільним жахом!
    Я дівчина без комплексів, і розумію, що макіяж в стилі "нюд" на фотографіях видно не буде взагалі!!! Тому попросила її зробити мені красиве коричневе (я блондинка) смокі айс... Що ви думаєте? вона мені зробила таке, ніби мене чоловік бив... Фінгали я потім швиденько постирала.

    Потім домовилась з візажистом з Сихова про пробний...Цього разу все було добре :) Дівчина уважно вислухала мене, ми передивились картинки в інтернеті і вона мені зробила дуже красивий варіант димчастого макіяжу в коричнево-бежевих тонах + яскрава помада! Я залишилась задоволена :)

    Вже записалась на розписку та весільний :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ой це точно взагалі на таку грандіозну подію ,як весілля в будь-якому випадку краще зробити пробний макіяж,щоб потім не зіпсувати собі настрій на весь день:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    В мене теж є вконтакті в друзях візажисти. На фото все так гарно виглядає. Але чомусь переважно макіяж в коричневих тонах. Деяким моделям взагалі не йде, старить їх. Думаю, що все таки варто пробувати записуватись на пробний макіяж і пробувати, пробувати і пробувати..

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  16. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Я пробний макіяж не робила, тільки зачіску, але варта було, бо по перше весільний макіяж може бути досить незвичний для нареченої, оскільки дуже відрізняється від повсякденного, бачення візажиста твоїх рис може різнитися з твоїм, однак мені повезло з професіоналом, і хоч я і злякалась спочатку від незвички як побачила себе у дзеркалі, але потім мені дуже сподобалось і на фото гарно виглядає.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    @Liv напишіть де ви на сихові маєте хорошого візажиста, мені на суботу потрібно замовити , бо раніше їздила в центр (не хочу називати до кого), але мені там з кожним разом менше подобатися, халтурять, бачу перейшли на дешеву косметику, я готова заплатити, але хочу якісну роботу та матеріал.
     
  18. Liv

    Liv Member

    @AkUla знаю, що вона працює в кількох салонах, тому можу Вам скинути її номер телефону ;)
    + вже була в неї на корекції та фарбуванні брів - дуже класно робить, не гірше за будь-яких майстрів з так званих сучасних модних бров-барів, а ціна нижча.
     
  19. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Такс....знайшла я собі візажиста, який буде творити красу на мені))) але тепер я задумалася чи йти на пробний макіяж, чи лишитися того діла і нехай буде що буде... думаю візажист краще знає
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мені такий пробний зробили -- мамадарагая))) Я попросила сильно очі намалювати, то з мене таку вже відьму зробили)
    Але на весільний пішла до тієї ж візажистки і просто сказала, що так, як пробний робити не треба)
    Тому, як на мене, пробний -- то взагалі не об"язково.
    Але наполегливо рекомендую не віддаватись у руки майстру. Ну, типу, малюй що хочеш -- а я потім подивлюсь. Нічим добрим це не закінчується. Тримайте дзеркало перед собою і постійно контролюйте процес. І обов"язково так час організуйте, щоб у випадку поганого макіяжу чи зачіски, у вас була година-дві на переробку.

    Наприклад, у мене рацс був на 11.20, відповідно в 9.10 чоловік уже був в мене.. То на зачіску я прийшла в 5.45, в 7.00 прийшла візажист і в 7.40 я вже вільна була. 1о хв вдягатись. То в мене було майже 2 години вільного часу власне для того, щоб, якби зачіска чи макіяж не тово, то можна було б переробити
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1