Майстер-класи

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем taramay, 27 Січень 2010.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    на прохання форумлянок

    Майстер-клас по намотуванню бобінок спеціальним пристроєм

    [​IMG]

    1. Спершу приготуємо все, що нам потрібно для роботи: бобінки, стікери, намотувач і нитки. Раніше я ще використовувала кісточку для мотка, який перемотую, але є удосконалення... (розповім в кінці).
    Моточок переодягала на кісточку і вона вільно звисала поруч "подаючи" нитку.

    [​IMG]

    2. Наклеюю на бобінку потрібний номер нитки і роблю кілька перших обертів аби закріпити нитку.

    [​IMG]

    3. Нитконамотувач має в основі Т-подібну "ніжку". Вона призначена для того аби його можна було закріпити на органайзері (див.знимку).

    [​IMG]

    4. Кріпимо бобінку в нитконамотувач і поїхали :)

    [​IMG]

    перший ряд

    [​IMG]

    другий ряд (зворотній)

    [​IMG]

    і так до кінця.

    В результаті маємо

    [​IMG]


    P.S. а тепер удосконалення від спостерігаючого за процесом чоловіка ;)
    мій домашній технолог вніс свої зауваження та удосконалення процесу: моточок, котрий перемотується, одягаю на ліву руку. Він вільно звисає на зап"ясті, а нитку "подаю" в петлі між вказівним та великим пальцем. Правою, як і раніше, кручу нитконамотувач.
    Із-за такого удосконалення намотування стало навіть простішим і потреба в кісточці відпала ;)

    Успіхів! чекаю на питання (якщо ще щось залишилось незрозумілим)
     
  2. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Викладаю МК по в"язанню розочки
    [​IMG]
    Зразу уточню деякі моменти.
    Величина розочки залежить від товщини нитки, гачка і кількості набраних на початку петель. Чим більше петель тим більше буде намотувань, а відповідно і більша квіточка, при в"язанні товстою ниткою на таку саму квіточку треба набирати менше петель, ніж коли в"яжете тоненькою ниточкою.
    Буду описувати як я робила саме цю квіточку що на фото.
    Я взяла ниточки тоненький акрил Etamin і гачок №3 , щоб вийшла пишніша розочка, бо тоненьким вона буде менша. Діаметр моєї квіточки 9 см (без листочків)
    [​IMG]

    в"яжу ось по цій схемі
    [​IMG]


    число набраних повітряних петель має бути кратне 3.
    Я набрала 60 петель [​IMG]
    роблю 4 петлі підйому і 5-ту петлю від гачка роблю стовпчик з накидом[​IMG]
    далі в"яжу по схемі
    вигляд першого ряду [​IMG] якщо розправити [​IMG]
    другий ряд теж по схемі. вигляд [​IMG] якщо розправити [​IMG]
    третій ряд якщо в"жу такими ниточками і таким гачком, тоді в"яжу стовпчики з подвійним накидом а не так як на схемі з одним накидом (тоді пелюсточки пишніші виходять) і не 9 стовпчиків як на схемі, а 11.
    ось що в мене вийшло [​IMG] розправлено [​IMG]
    а далі нашу розочку просто закручую в трубочку [​IMG] і пришиваю акуратно край знизу переходячи до центру, а також щоб не дуже розліталась прошиваю її наскрізь [​IMG] [​IMG]
    виходить ось така квіточка [​IMG]
    Тепер в"яжу листочки: набираю 5 повітряних петель, з"єдную в кільце, потім в кільце в"яжу 8 стовпчиків з одним накидом отримуємо [​IMG] потім роблю піко з 3-х повітряних петель [​IMG] і далі ще 8 стовпчиків з одним накидом. Маємо листочок [​IMG] я роблю їх 2 [​IMG]
    В серединку квіточки пришила перлинки, побокам пришила листочки і маємо квіточку
    [​IMG]

    Надіюсь мені вдалося зрозуміло все описати:girl_blush2:
    ПРИЄМНОГО ПРОЦЕСУ!!!
     
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Просять дівчата майстер-клас по виготовленню такого серця
    [​IMG]
    Ось тут все гарно описано.
    Тільки у цьому майстер класі клей наносять на папір. Я наливала клей у корок від пляшки і в нього макала стержень з папером (притримуючи папір пальцем).
    Все дуже просто.
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    МК по ось-таким трояндочкам. Тиць
    [​IMG]
    Роблятися вони дуже швидко і легко, а виглядають суперово
     
  5. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Квіти з тканини

    [​IMG]

    Здається, такого МК ще не було. Він англійською, але з відео все зрозуміло. Тканина може бути орґанза або якась інша синтетична - головне, щоб вона плавилася,
    коли її підносиш до вогню.

    Такими квітами можна прикрашати пов'язки на волосся, заколки, робити з них брошки, пришивати на сумки, використовувати для скрапбукінгу та листівок і багато іншого.

    http://www.youtube.com/watch?v=SjAf_GeHSLs
     
  6. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Штучки-дрючки та інші прибамбасики

    В мене є така тканина
    [​IMG]
    Хочу пошити оце
    [​IMG]
    а майстер клас-тут

    А в цей органайзер я просто закохалася!
    [​IMG]
    Як його робити можна глянути тут
     
  7. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    В темі про сумки, просили МК по пошиттю. Дуже просто і все зрозуміло, сама користуюсь і отримую задоволення від процесу
    http://hobbies-diary.blogspot.com/2010/07/blog-post_27.html
     
  8. Holly

    Holly Moderator

  9. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Багато дівчат зараз захопилось "скрапом", та й свята наближаються... Може комусь знадобиться такий МК "Квіти з кружечків" (папір)
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Майстер-класи

    1. Приведем в порядок бобинку, оборвем все лишнее. Из картона вырезаем 2 кружка, просто обведем цилиндрик, - один для крышки, а другой для донышка нашей будущей шкатулки. Кружок для крышки зашкурим, чтобы он стал более ровный. Для донышка пока не трогаем.

    [​IMG]

    2. Окрасим торец катушки с одной стороны и боковинки картонки для крышки. Я делаю это губкой неразведеной краской. Зачем? Чтобы в последствии выступающие части выглядели более эстетично.

    [​IMG]

    3. Из скрап-бумаги вырежем таким же образом 2 кружочка для донышка и 2 для крышки. Один из бумажных кружков склеим с картонным донышком. Я использовала для этого клей Артуголка. Он сначала намокает и выглядит некрасиво, но когда подсохнет, все распрямляется.

    [​IMG]

    Вот так приложим:

    [​IMG]

    4. Пройдемся наждачкой по донышку, затирая все неровности.

    [​IMG]

    5. Нарежем полосочки для фиксации донышка. Я взяла крафт-бумагу. Полосочки 2*6 см (приблизительно), штук 5-6. Вообще можно и на клей посадить, но мне кажется, так будет надежнее.

    [​IMG]

    6. И вот так их наклеим.

    [​IMG]

    7. Декорируем кружок, который будет внешним донышком. Приклеиваем его к картонке нижней части, шкурим, тонируем дистресс-чернилами (я делала именно в таком порядке).

    [​IMG]

    8. Затем нам нужно вырезать 2 полоски - одну для внутренней, а другую для внешней стороны. Я очень ленивая! Поэтому делаю так: на бобинке отмечаю карандашом - и просто прокатываю по бумаге. На обратной стороне отмечаю, добавив еще 1 см для склейки. И это будет внешняя полосочка.

    [​IMG]

    9. Вставим ее внутрь и отметим, какой длины будет внутренняя.

    [​IMG]

    10. А теперь полосочки тонируем. И приготовим ленточку для прикрепления крышки. У меня вот такая.

    [​IMG]

    11. Ленточку-веревочку приклеиваем внутрь. Как видите, я взяла подлиннее, как обычно, для надежности. Клею на момент-кристалл.

    [​IMG]

    12. Оклеиваем внутри, затем опять же, край шкурим, тонируем. Не забываем только, что наждачкой нужно пользоваться, когда бумага подсохнет. Влажная от клея бумага может порваться!

    [​IMG]

    13. Теперь - снаружи. Лучше, если вы нанесете клей на бобинку, а не на бумагу. Аккуратно, как обои, протирая тряпочкой, последовательно.

    [​IMG]

    14. Другой кончик ленточки клеим крышку, ленточку только выводим на лицевую часть, так легче будет задекорировать.Опять оставим хвостик подлиннее.

    [​IMG]

    15. На внутреннюю часть крышки - бумажный кружок, опять шкурим и тонируем. Оформляем эту строну крышечки сейчас, если есть такая задумка. Я просто поставила штамп.

    [​IMG]

    16. А теперь проделаем п.15, но только с внешней частью крышечки - и вот, основа для шкатулки готова!

    [​IMG]

    И вот начинается самое интересное! Украсим свою шкатулочку, как подскажет вам ваша фантазия! Добавим того, чего душа пожелает - и все вместе полюбуемся получившемуся шедевру!
    Вот что получилось у меня:

    [​IMG]
    взято тут
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Тут МК чудових троянд з паперу.

    [​IMG]
     
  12. Музик

    Музик Мартуська

  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Майстер-класи

    хто покаже-розкаже як просто запакувати коробку в подарунковий папір? не можу знайти МК, не треба ніц супер оригінального, лиш як то правильно- що за чим загинати. Коробка в мене дууууже велика
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Майстер-класи

    http://www.youtube.com/watch?v=1-587fJFDcE
     
  15. lapocka

    lapocka Well-Known Member

  16. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Розробила фото майстер-клас по валянню іграшки/фігурки з натуральної вовни. Він бере участь у конкурсі майстер-класів! Заходте за посиланням там багато цікавого, ;). Ще там є 7 майстер-класів по різних видах рукоділля. Надіюсь, що мій МК стане комусь корисним.
    http://mojehobi.blogspot.com/2012/03/1.html
     
  17. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Хто хоче навчитись робити брошки з фетру?
    Вмикайте сьогодні 12 канал. В передачі "ОБІД НА 12" в 14.00 я буду показувати МК як робити фетрову брошку
    [​IMG]
    Для роботи вам знадобиться декілька листів колорового фетру, голка, нитки (можна колорові для вишивання), основа для брошки, намистинки, гудзики, бісер і різноманітні прикраси, а також фантазія :girl_claping:. Ще я використовую клеєвий пістолет, але це не обов"язково, можна все пришивати.
     
  18. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Знайшла величезну "комору", повну МК і по тільдам, і по багато чому іншому:connie_pull-pigtail.
     
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Ось такий простенький спосіб з дірокольних квіточок зробити гвоздички

    [​IMG] [​IMG]

    джерело