Майстер-класи

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем taramay, 27 Січень 2010.

  1. taramay

    taramay Well-Known Member

    Майстер-клас у картинках по виготовленню подарункової коробочки

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Пропоную в цій темі постити майстер-класи (чи посилання на них) по різних видах рукокоділля.

    Китичка з бісером:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Фартучки для винных бутылочек[​IMG]
    1. Размер всей заготовки 10смх15см ( ширина- высота) , а верхней части 6см ширина и 4-4,5 см высота, лучше выкраивать не сильно вырезая угол, чтобы был плавный изгиб-легче будет обрабатывать косой бейкой[​IMG]
    2. Сначала обшивается косой бейкой самый верх фартучка( ровная часть), потом одним куском обшиваются бока и низ ( до завязочек)[​IMG]
    3.. И третья ленточка начинается с одной завязочки - прострачиваешь ее тоже сложив пополам, и потом подставляешь фартучек и обшиваешь все тем же одним куском бока верхней части передничка, горловинку -опять строчишь впустую ( без фартучка) , снова боковинка и следующая завязочка.[​IMG]
    Вот готовые изделия[​IMG][​IMG]
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Майстер-клас: книжка для голочок

    Ще раніше обіцяла, що перекладу, то тепер мені Хомка стимул дала. :)

    Матеріяли:
    - тканина з вишитим узором 20см х 11см (для лиця)
    - ще одна тканина такого ж розміру, як вишита, для внутрішнього боку "книжечки"
    - шматочок м*ягенької тканини для голочок (хто знає, як вона називається, підкажіть) - 7см х 15 см
    - 4мм стрічка - 2 шматки по 25 см

    [​IMG]

    Позначте на вивороті тканини лінію згину по центру.

    [​IMG]

    Двома-трьома стібками закріпіть тканину для голочок на тканині, що буде внутріньою стороною.

    [​IMG]

    Зшиваємо все докупи:

    Прикладаємо обидва шматки тканини лицевими сторонами досередини, просуваючи одну зі стрічок поміж тканинами, залишаючи видимим 1 см з того боку, де книжечка буде зачинятися. (коли вивернемо, решта стрічки буде на лиці)
    Зшиваємо три сторони: 2 довші й одну коротку по той бік, де більше вишито і де вистає 1см стрічки.

    [​IMG]

    Тепер вивертаємо нашу "книжечку" через інший незшитий бік.
    Ось і наша стрічка.

    [​IMG]

    Зшиваємо другий бік "книжечки", не забуваючи вкласти та пришити другу стрічку.

    [​IMG]

    Ця книжечка передбачає зав*язочку стрічками, але можна зробити й на ґудзика також.

    джерело
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Майстер-класи

    Я думала, що це називається "пінкіп", але завдяки французькій назві зрозуміла, що англійською ці штучки, в які я давно залюблена, називаються "нідлбуками" (needlebook) або "нідлкейсами" (needlecase).
    Завдяки цьому я знайшла ще два уроки без вивертання на лице. Один із яких перекладати не буду, бо він не вишитий, а просто з тканини, а другий перекладу, бо вишитий власне.


    [​IMG]

    Крок перший:
    Виберіть і вишийте взори для обох сторін "книжечки".
    Авторка цієї залишила між половинками взорів 8 хрестиків, на згин.
    Добре пропрасуйте та спресуйте вишивку, аби не лишилося жодних слідів від п*ялець, ліній згину тощо.

    [​IMG]

    Крок другий:
    Залиште до двох сантиметрів тканини навколо взору, обшийте, аби тканина не поролася. Загніть краї досередини.

    Закріпіть загнені краї шпильками.

    [​IMG]

    Крок третій:
    Гарно загніть кутики досередини, аби завершена книжечка краще виглядала в кінцевому результаті.

    [​IMG]

    Крок четвертий:
    Виріжте шматок фетру (так воно називається?) на кілька міліметрів менший за наш "перед". Можна також зробити заокруглені кутики (за бажанням).
    Насиліть на стрічку гарну намистину або ґудзик. І відріжте ще один шматок стрічки для петлі до ґудзика.

    Непомітним швом (оскільки вивертати ми нічого не будемо) пришийте фетр до канви, добре ховаючи хвостики нитки.

    [​IMG]

    Крок п*ятий:
    Пришиваючи фетр до канви, не забудьте додати ґудзика та петлю. Зав*яжіть кінці стрічок на вузлики, аби вони не висмикнулися під час частого відкривання й закривання. Саме через їх функцію й часте використання надійно пришивайте стрічки до "книжечки".

    [​IMG]

    Крок шостий:
    Тепер ви можете додати до книжечки кілька сторінок. Для цього можна взяти фетр іншого кольору, вирізати квадратики декоративними ножицями й пришити ці "сторінки" з одного боку (при лінії згину) красивим швом.

    [​IMG]
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

  8. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Майстер-класи

    МК з пошиття пишної спіднички для дівчинки тут
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Я вже на ту спідничку облизуюсь дня зо три!!! Дуже вже гарно на манюньках воно виглядає!!:girl_in_dreams:

    А оце от - взагалі красотишшша! Роботи небагато і нескладно, а як ефектно виглядає! Я вже "намилилась" таку робити!
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2010
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Майстер-класи

    Натрапила на дуже цікавий польськомовний ресурс.
    Наприклад, тут розповідають, як зробити гольничок-капелюшок.
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Майстер-класи

    о, яка знайома штука :girl_claping: в нас в хаті таких капелюшків штук з 15 лежить, колись сестра робила, з картону і оксамиту :) єдиний недолік - набирають на себе ворсу :)
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    МК з виготовлення писанки:
    джерело
    Що нам потрібно:
    Писачок
    Анілінові фарби для вовни
    Віск
    Свічка (для нагрівання писачка і зняття воску)
    Оцет
    Простий олівець

    Анілінові фарби і писачок я купувала у тих, хто продає писанки.
    Фарби слід розводити дуже обережно. Фарба представляє собою такий дрібний порошок в пакетику, потрібно акуратно висипати вміст пакетика, наприклад, в півлітрову банку, якщо це зробити неакуратно, то потім потрібно буде дуже довго все відмивати з великою кількістю води:) .
    Один пакетик фарби розчиняється приблизно 0,5 л. гарячої води, можна трохи менше води. Чекаємо поки вода охолоне і добавляємо 2 ст. ложки оцту.
    Оцет не наливається лише в жовту та жовтогарячу (помаранчеву) фарбу. (Фарба цих кольорів від оцту звертається і перетворюється на кашу). В окрему ємність наливаємо оцет. Він нам буде потрібен пізніше

    Можна писати на повних і пустих яйцях, якщо ми видуваємо яйце, то перед написанням писанки слід ретельно заклеїти отвори воском, щоб при фарбуванні всередину не попала фарба.
    [​IMG][​IMG]
    При написанні пісанки дуже важлива розмітка яйця. За допомогою розмітки ми можемо розташувати малюнок симетрично.

    Види розмітки яйця:
    [​IMG]
    Залежно від писанки ми обираємо тип розмітки. Наприклад, я обрала для написання таку писанку:
    [​IMG]
    Тому яйце я розмічаю так:
    [​IMG]
    Тут вже трохи почала наносити малюнок. Малюнок наношу простим олівцем, його не буде видно, він витреться разом з воском.

    Продовжую наносити малюнок
    [​IMG]
    Коли малюнок нанесено, потрібно продумати як будемо розписувати писанку, черговість кольорів. Фарбуємо яйце від самого світлого кольору до самого темного. Спочатку я покриваю воском ту лінію, що буде кольору яйця.
    Над свічкою розігріваю писачок, відколупую трохи воску, кладу в отвір писачка і добре нагріваю писачок. Спочатку може витекти велика крапля воску, тому ми її на щось капнемо, а лише потім починаємо розписувати яйце.
    [​IMG]
    Не потрібно розписувати яйце, “на весу”, краще спиратися тою рукою, що розписує об яйце. Під час розпису ми ведемо лінію в одну сторону і повертаємо в руках не писачок, а яйце.
    [​IMG]
    Я нанесла віск на ту частину, що я планувала зробити кольору яйця.
    [​IMG]
    Тепер я занурюю яйце в червону фарбу, але перед тим ненадовго опускаю яйце в оцет, для протравки, знежирення, щоб фарба краще бралася.
    Ось яйце в червоній фарбі.
    [​IMG]
    Потім я ложкою занурюю яйце в фарбу і притримую там, щоб не спливало і рівномірно профарбувалося.
    Обережно виймаю яйце, висушую паперовою серветкою і покриваю воском ті лінії або частини, що ми хочемо зберегти червоними
    [​IMG]
    Тепер кладемо яйце в чорну фарбу:
    [​IMG]
    Виймаємо, висушуємо серветкою. Тепер потрібно зняти віск. Для цього обережно підносимо яйце до вогню свічки, але не зверху над вогнем, а збоку ближче до фітіля, щоб яйце не закоптилося, витираємо паперовою серветкою віск:
    [​IMG]
    Ось і все
    [​IMG]
     
  13. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Майстер-класи

    яйця для прикрашення оселі на Великдень можна також пошити. МК на англійській тут.
    Шаблон
     
  14. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Великодне яйце з бісеру
    Скоро світле свято Воскресіння, з яким можна привітати друзів таким оригінальним бісерним яєчком :) Навіть початківець може виготовити його за 1,5 години! Це простенький варіант, але по цьому принципу можна виготовляти й складніші, бавитись з кольорами та фантазувати по повній!
    Фотографувала майстер-клас сама, сподіваюся по фото буде все зрозуміло, але якщо будуть питання - з радістю відповім! :girl_curtsey:
    Отже, необхідні матеріали: нитка для бісеру, бісер, стіклярус, деревяні заготовки у формі яйця, попередньо пофарбовані лаком та просушені.
    [​IMG][​IMG]
    Починаємо! Завязуємо вузлика, продіваємо нитку в бісерину 2 рази в ту саму дірочку. Нанизуємо бісер точно в такій кількості та послідовності, як на фото.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Майстер-класи

    Як на мій погляд, найкращий урок про те, як зробити книжечку-гольничок.
    Я робила саме за ним.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Майстер-клас тут

    З цієї сторінки також можна перейти на інші сторінки з уроками.
     
  16. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Пасха, Великдень

    [​IMG]

    Дівчатка дивіться яке гарнесеньке яєчко. МК.
     
  17. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Дівчата, пропоную вашій увазі варіант оформлення вишитого сердечка.:girl_smile: Як я вже писала, тут нема нічого складного, тим не менше, трохи пофотографувала процес, може когось зацікавить.
    У цій роботі я використовувала тканину, нитки DMC, бісер, атласну стрічку, синтепон, фатін і клейовий пістолет (і головне- голка! :girl_haha:).
    Спершу я намалювала на картоні форму майбутнього сердечка, вирізала, потім на тканині відмалювала його з запасом десь в 2мм, щоб було зручно вишивати.Вибрала взір і процес пішов...:girl_tender:
    [​IMG] [​IMG][​IMG]
    Потім я зшила седечко, попередньо на задній стороні вишивки обвела олівцем чіткі контури сердечка. Я шию вручну, але тим в кого є машинка це буде набагато простіше і швидше!:girl_smile: Важливо залишити отвір, щоб вивернути сердечко, найкраще його зробити саме в цьому місці, яке видно на фото.
    [​IMG] [​IMG]
    Потім акуратно вивернула сердечко, гарно розрівняла, попрасувала, набила синтепоном і зашила.
    [​IMG]
    А далі підбираю з усього, що маю як його прикрасити, це для мене досить довгий процес...:girl_in_dreams: Цього разу я зробила маленькі трояндочки з атласної стрічки і зібрала фатін (це все з допомогою клейового пістолету). Прикріпила шнурок і все решту. Ось так "народилось" нове сердечко:girl_in_love:
    [​IMG][[​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 18 Травень 2010
  18. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    Майстер-клас по виготовленню [size=+1]Бискорню-пятиклинка[/size]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] майстер-клас тут
     
  19. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Майстер-класи

    МК з коврової техніки вишивання
    джерело
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member