Львівський форум видавців

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Грильяжка, 10 Вересень 2009.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    ціна 80 грн? чи то я щось наплутала? то за день?
     
  2. whisper

    whisper Well-Known Member

    на сайті 4 дні = 100 грн.
     
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Ligymunka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. I Love Ukraine

    I Love Ukraine Well-Known Member

    А мене шокувало, що таке видали...
    Чомусь думала, що таке є всюди, але не тут, не вдома.


    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Прочитала ту книжку. Ну нічого такого там нема. В кінці про двох мам. Якась така мозгопромивочна і абсолютно не потрібна. Діверсіті? З натяжкою. Не розумію яка моїй дитині різниця, скажімо , яким шляхом зачали ту чи іншу дитину? Дитина є дитина ) Про те, що не всі діти мають тата і маму? То треба книжку? То і так норма життя , кругом того повно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    «Таке» є вже всюди. І про «таке» треба говорити з дітьми, навіть в цілком традиційних сім'ях. Теми гомосексуалізму, трансгендерів тощо не такі вже й далекі від сучасних дітей та підлітків. Питання — як говорити і з якими акцентами. Книжка ніби не є аж такою наскрізь скандальною, провокативною і взагалі заслуговуючою на надмірну увагу. Але деяка підміна понять і так якби схвалення того, що для «розумної толерантності», як я її бачу, достатньо було б констатувати, як факт з багатогранного життя, який не слугує прикладом чи керівництвом для дій, мені не до вподоби.. Зрештою, ніхто не змушує купувати цю книжку. Але тенденції щодо прищеплення терпимості до нетипових цінностей очевидні і без неї. Так само, як радикалізм частини традиційно мислячих...
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    "Такого" - я мала на увазі провокативного. Абсолютно співмірна з сучасними реаліями. Але є речі, які я волію пояснювати дитині з власним розумінням, згідно поглядів яких притримується наша сім'я . Про жодну не толерантність , особливо до діток, мова не іде.
    А тут такий класичний "брюсельський" варіант - мама + тато = мама + мама. А хто так не думає автоматично не праві
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Adeo

    Adeo Active Member

    Згідна, плюс її виклали у вільному доступі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Хто сьогодні вже відвідав форум? Які враження? Ціни? Бо я, після минулорічного форуму, казала що більше не піду. Але знов тягне.
     
  13. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Теж щойно прочитала. Мені то взагалі на дитячу книжку не схоже. Дорослі написали самі для себе книжку, щоб поплескати один одного по спині і сказати "Ми молодці. Видали правильну книжку. Дивіться, які ми прогресивні"
    Про двох мам там взагалі майже нічого не було. Ту книгу ліпше би розділили на серію "Різноманіттю ура!" (чи якось так), а так наліпили все на купу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Я була сьогодні вранці.Зазвичай до Форуму я складаю список книг переважно видавництв, що не мають свої окремі книгарні у місті як от ВСЛ, Богдан, КСД (хоча має свою книгарню у Львові, я періодично на сайті замовляю на суму достатню для безкоштовною доставки). Книгарні звичайні зазвичай працюють в той час що і я, і закриваються коли я вже вільна після роботи. Є ще Книгарня Є із класним графіком до 20ї вечора всі дні на тиждень. Але переважно включається "влом" їхати спеціально в центр і в них вищі націнки.
    Тому Форум для мене це якраз нагода скупити книжки які б мені довелося купувати з націнкою в книгарні або замовляти в інтернеті (читай "доплатити за доставку").
    А взагалі цікавинка в мене вийшла з однією книгою: на сайті Якабу книжка Кристофа Ґальфара "Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі" коштує 354грн, а на Форумі Видавців на стенді Yakaboo Publishing я заплатила 150грн. Чим зумовлена в них така цінополітика?
    Ну і все-таки загалом книжки коштують або так як на сайті, або трішечки дешевше.
    Наприклад на стенді Віват я купила Лі Бардуґо "Шістка воронів". На їх сайті коштує 171грн, на Форумі 155, Ерін Моргенштерн "Нічний цирк" - 150 на сайті проти 135 на Форумі. Тобто 15 гривень різниці від звичних цін.
    На стенді Абаби книжки коштують так само як на сайті. Багато їх книг можна купити в Ашані, але не всі. Другого ілюстрованого видання Гаррі Поттера в Ашані чомусь не продають.
    На декількох книжках я вже відбила вхідний квиток (я брала на 4 дні). Але на Форум я ходжу не лише за книжками, а і на презентації, обговорення, автограф-сесії і т.д.
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 2
  15. whisper

    whisper Well-Known Member

    І я сьогодні попала на форум, правда до 7 залишалось лиш пів години і насолодитись всім процесом не вдалось, АЛЕ впускали вже безкоштовно, так як в мене був списоккниг які я хотіла купити то це не зайняло багато часу, та й майже ніхто в 7 не закривався можна було ще пройтись і все обдивитись. Купила "два пасинка митрополита" і по рекомендації ДП "Бог завжди подорожує інкогніто", дітям всякі новиночки і запримітила В.Лиса книгу яку я ще не читала то може якось і її придбаю. Зауважила що реклама має велику силу, книги Авраменка розбирали на Ура
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    питання про Дитячий форум.. хтось був? є щось цікаве? хороший вибір? мене власне цікавлять деякі книжки від видавництва Рідна школа, ніде не можу знайти в магазинах і неті
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хто вже чекає Форум?
    Так хочу піти! Але навіть не знаю, за чим :)
     
  19. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    @fiesta піду, чекаю з нетерпінням)
    Планую оглянути новинки від Старого Лева, на сайті новенького багато. Я вже список складаю, домовилися з подругою, що порівну придбаємо, щоб мати на рік читання і обмінюватися чим.
    Оскільки ще потребують польської літератури і навчальних підручників для діток, то просто змушена відвідати форум:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не йду...Всі мої "хотілки" можна купити в будь-який момент. А новинки, думаю, без проблем можна буде купити одразу після Форуму і за меншою ціною. Платити за вхід не бачу сенсу. Йшла б тільки у випадку бажання поспілкуватись-послухати-підписати книгу у автора. Але бажання такого немає))) ну і плюс той гамір-ажіотаж...Вже давно уникаю такого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2