Львівський форум видавців

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Грильяжка, 10 Вересень 2009.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Читаю потрохи, коли доня спить
     
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Може б то ви на прокат її дали коли самі прочитаєте?))Так хочеться почитати,але дороговато купити)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    І ми були сьогодні на форумі, прийшли в обід, то вже вхід був безплатний, накупили дитячих книжок, казок, собі дещо, але за хваленого Аптекаря 100 грн.зажала.

    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Хм, а мені пропонували за 120 грн..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А ми встигли на саме закриття форуму (нас пропустили вже просто так, з умовою що "щось купим"). Купили собі парочку книжечок - я цікаві рецепти знайшла, ще одну по роботі корисну книгу, малій взяли книгу з стародавньою історією людства, гарно написана з ілюстраціями, і чоловік пару книжок про мистецтво війни придбав:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ти за ціну написала- пригадала щось собі- цього року для мене одним ІЗ є рос.видавництво манн іванов і фербер.
    І щось яку книгу собі не пригляну- ціна від 350 і вище.
    Ех.
     
  9. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я Вас розумію, як як сама користуюсь у роботі книгами із цього видавництва, раніше можна було собі дозволити купити одну-дві їхні книжки (коли ціни були на рівні 170-250 грн), а тепер, коли ціна стартує від 350 грн, то така покупка стає вже розкішшю. Єдине що можу Вам порадити - якщо Вас цікавить книжка, видана не у цьому році, а два-три-чотири і більше років тому (крім того, у них бувають перевидання), то є ймовірність, що таку книжку можна знайти на безкоштовних ресурсах в неті. Точної адреси не пригадаю (там ті ресурси час від часу змінюють назви і "переїжджають"), однак ту ж розрекламовану у попередні роки книгу "Исскуство управлять" я собі спокійно скачала у пдф-варіанті.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Як я писала на фейсбуку:
    От в якій ж це сраці має бути наша українська книговидавнича сфера, щоб таку літературу видавати накладом в 500примірників?! Але це ось одна з причин ходити на Форум Видавців, бо з таким накладом не всюди знайдеш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.


    Дякую за пораду.
    Я почала відходити від цього способу.
    Влітку мала проплачених 3 місяці букмейту. Певно з жовтня знов туди вернусь.
     
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    До речі, вичитала на сайті форуму - перша і остання година роботи форуму – вхід безкоштовний (це так, на майбутнє)

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Почекайте пару тижнів і купите за доступнішою ціною в магазині. Я також на неї чекаю. А ще хочу "Корнелію" і "Фелікс Австрію"...Планувала то все купити на Форумі, але передумала, з причин вищезгаданих:girl_sad:
    То може бути кількість першого накладу. ЇЇ могли додруковувати і сумарно наклад цілком може бути значно більшим.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    могли, але а)книжка куплена ця на форумі з першого накладу, бо видано 2013го,
    б) при додатковому накладі чи перевиданні це теж писало б під обкладинкою
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Купила на форумі Вдовиченко. Маріупольський процес за 50 грн. А в Ашан. Сіті вона 35 грн! :sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Випадково побачила
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Популярні українські книжки на форумі є сенс купляти тоді, коли хочете взяти автограф. На форумі класно брати вузькоспеціалізовану літературу, видання малих і нових видавництв (Ашан не всіх видавництв і не весь асортимент продає). Так, в Ашані дешево, але не все є. Наприклад Жупанського видання я не бачила в Ашані. Зате купила видання Орвела цього видавництва на форумі доволі вигідно. Колгосп тварин на форумі коштував 50грн, а в Книгарня Є - 70грн.
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Погоджуюсь з вищенаписаним! Я, наприклад, завжди заглядаю до палаток видавництв Дуліби і Богдан. Завжди знаходжу щось цікаве для себе або те, чого нема в книгарнях. І ціни там завжди демократичні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Вона була презентована минулого року на форумі, зараз в книгарнях в районі 50 грн можна купити, це вже знижена ціна, бо минулого форуму по 70 грн продавали її.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1