Львівський форум видавців

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Грильяжка, 10 Вересень 2009.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    на форумі була вчора, купила пару книжок. але справді з тою платою за вхід бажання йти ще раз відпадає. хоч людей було дуже багато, напевно якби був безкоштовний вхід, то взагалі неможливо було б пройти:) бачила Антіна Мухарського, не знала, що він книжки пише.:) але його столик так на вулиці стояв, переважно всі, хто автографи ставить, то в приміщення палацу.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну я теж памятаю вартість за вхід і 3 грн, і 5 грн, і то було не так давно, але нехай пройшли роки і виріс долар))) але суть в тому, що коли вхід був тих 5 грн. То було вигідно, бо книжки були дешевші, ніж в книгарнях, тож якщо планував купити багато то давав ті гроші охоче, а зараз ціни вищі або такі самі, а ще вхід дорогий... Мене порадував Перун, купила собі іх візуальний словник англійськоі, в Ашані колись був і дорожче, якщо не помиляюся, і ще дитячі книжечки від Торсінг, я брала декілька штук, то давали знижечку і ціна вийшла приваблива..

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Не всі.
    І чого я автограф у одного не взяла:girl_in_dreams:?
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2015 ---
    А я так і не знайшла того за чим ішла. Не взяли продавці:girl_haha::girl_haha::girl_haha:. Буду в неті куплятьшопаделать.
    А що таке КДС?
    І вдень теж?
     
  4. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Клуб сімейного дозвілля
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Та де я таке написала?! Я довго думала чи платити чи ні, бо за 40 грн( я з чоловіком була) можна книгу придбати!
    Я виходила з форуму коло 14 год. , то люди на подвір'я вільно заходили.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я трохи в шоці від вхідного квитка на вихідних - 25 грн. Це трохи забагато, ми з чоловіком сьогодні на територію через це не потрапили, трохи не вигідно (уся економія випарувалась). Мало того, що книжки трохи подорожчали (в середньому ціна 70-75 грн проти 50 у попередні роки), ще й вхідний внесок на сім"ю 50 грн, при чому я не була впевнена, що накуплю купу всього за ці гроші. Минулого року це було більш доступніше. Вхідні квитки на заходи теж стали не дуже приємною несподіванкою, хоча у попередні роки усі події, що організовувались у театрах, коштували 20 грн (а цього року - 40 грн). Я не уявляю Форуму без усіх цих презентацій та зустрічей, тому була трохи розчарована, що такі заходи стають платними.

    Ну а як на мене, то ціна у 10 грн за квиток у Палац мистецтв, як у попередні роки, була найбільш доступною для всіх, як на мене.

    Купили кілька хороших дитячих книжок від ВСЛ на алеї біля Оперного, чоловік надибав також кілька цікавих історичних монографій. З "А-ба-би-га-ла-ма-ги" цього року теж нічого не брала (не було ніяких новинок), так як з одних серій ми вже виросли, а решти ще не доросли. Вибір розвиваючих зошитів для дочки не вразив, хоча ми взяли кілька штук (у книгарні на Привокзальній напроти костелу куди цікавіші можна побачити і ціна трохи нижча, можна дивитись, вибирати без натовпу навколо), буду згодом брати видавництв "Школа" і "Ранок" там же.

    Що цікаво - шукала я дочці на день народження "Сплячу красуню" із серії "Магічна колекція" видавництва "Егмонт" (Дісней). Сьогодні випадково надибала цю книжку у "Сільпо" на Виговського - коштувала 77 грн. Враховуючи, що минулого року я купила "Білосніжку" та "Русалоньку" з цієї серії на Форумі в Палаці мистецтв по 70 грн за кожну, не вагаючись купила ))).

    П.С. Читаю зараз "Корнелію" - ну дуже мило, чарівно і по-домашньому затишно від цієї книжки. Я не знавець укрсучліту, але мені поки що все подобається у цій книжці.
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    А як повна назва чи автор?
     
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну і словечко:girl_crazy:
    І я так вважаю, давно помітила, що невигідно вже там купувати, хіба задля атмосфери можна піти. А так форум перетворився на великий книжковий базар...:girl_nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    насправді форум аж так сильно на тому не заробляє. Необхідно провести рекламну кампанію, орендувати сам палац потоцьких, купу витрат на логістику, запрошення іноземних авторів і ще купу всякого. Значна частина коштів йде ще від меценатів і цього року навіть Мінкульту (вперше за весь час)
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2015 ---
    і ще така новинка: форум має мобільний додаток для андроїда та айфона. Шукайте в гуглплей і еплстор. Чим зручно: програма під рукою, можна собі відзначити те що цікавить, зробити нотифікацію події на 10хв/півгодини/годину, графік ярмарки.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    І я теж відвідала форум, собі прикупила Шантарам (70 грн.), Самотність в мережі (Януш Вишневький, 35 грн.) і ще одну для душі від Сесілії Ахерн (35 грн.). Подрузі купила також Сесілію Ахерн і Ацтек (Гери Дженінгс, 2 книги 60 грн.), і ті всі книги купила в Махаоні, приємні продавці були та й ціни дешевше ніж в інших місцях! Щаслива, хочу вже почати читати :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. rysja

    rysja Well-Known Member

    Надія Мориквас. Корнелія від в-ва Старого Лева, ціна на форумі здається 45 грн.
    Дівчата, а підкажіть назву в-ва, можливо хтось теж тзвернув увагу, бо мене дуже вразили їх книги, дитячі , з шикарними ілюстраціями сучасних художників на крейдованому папері.
    І ще мені сподобались дитячі книги в-ва ЕЛВИК, прикупила дитині дещо.
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    може а-ба-ба-га-ла-ма-га? а взагалі пам"ятаєте де їх побачили? гляньте на сайті є карта зі стендами, так може знайдете те видавництво
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    мені не шкода було грошей, але Фоліо реально зажралось. ціни - одні з найвищих, а папір -сірий прозорий туалетний:girl_feminist:я не хочу ТАКЕ купувати.

    задоволена видавництвом Абабагаламага : ціни в них майже не зросли + вийшов "Квідич крізь віки".
    у ВСЛ багато нових дитячих книжечок з бомбезними малюнками.
    Богдан випустили кілька нових перекладів Рея Бредбері. збираюсь купити двотомник оповідань. ціна трохи не дуже (300 грн. разом)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  14. Joll

    Joll Well-Known Member

    Бачила, що наші дописувачки вживають це скорочення, та й у інтерв"ю з письменниками зустрічала це слово ;-). А з рештою я згідна, якби не атмосфера, усі ці зустрічі, презентації, то Форум би не мав такої популярності, а був би звичайним базаром із додатковими платними послугами. Для мене Форум щороку як свято, однак цьогорічні "мінуси" попсували враження від цієї очікуваної мною події.

    Надія Мориквас "Корнелія", видавництво Старого Лева, цьогорічна новинка Форуму видавців (коштує 45 грн, здається).
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. rysja

    rysja Well-Known Member

    дякую за підказку згадала номер стенду 117, але їх палатка є і на проспекті, значить в-во ЧАС МАЙСТРІВ, які в них шикарні ілюстрації!!!
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Дівчатку а хтось купив собі книгу про Майдан або про Донецький аеропорт,про Кіборгів?Про всі ці події?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. karioka

    karioka Well-Known Member

    то на загальному форумі? чи тому що окремо дитячий? на який вік там книжки тепер? (раніше купляли на 2-4р)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Не знаю де дитячий)) певно на загальному, є біля Палацу і всередині, давали знижечку і там і там, але то була пятниця, я купляла ті для найменших, а на інші не дивилася, але бачила на деяких 3+ писало

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Я купила
    "Євромайдан очима ТСН.94 дні- 250 грн. Гарна книга-альбом. Кожен день майдану там окрема сторінка з фото і коротким описом. Один мінус - дуже дрібний шрифт. Але книга хороша - реально передає ту атмосферу і спогади і відчуття накатують...
    Ще купила Вдовиченко "Маріупольський процес" і Рудневич "Я з Небесної сотні". Але це художні книжки.
    Також дивилась "Війна очима ТСН", але 350 грн - дорого. Ну, і війна ще не скінчилась. Про неї ще писати і писати...
    Бачила А. Мухарський продавав свою книгу про Майдан. Хтось читав? Як вам?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    То ви вже її прочитали??)