Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    З середи чергова зміна маршрутів автобусів (в зв'язку з ремонтом Личаківської)...
    У Львові зміняться 10 автобусних маршрутів
    Тільки мені здається, що Вашингтона-Зелена тепер стоятиме в час пік мертво і з Пасічної в центр треба буде мінімум 2 год маршруткою їхати? :sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Ой лихо!
    І так через ті кляті маршрутки на роботу кожен день запізнювалась, тепер , мабуть, прийдеться нести на роботу розкладачку і жити там.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Ще можна більше ходити пішки або їздити велосипедом. :) Дешевше і корисніше для здоров'я й настрою. То ще й актуально тому, що з нового року ціну проїзду планують збільшити до 6-7 гривень.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так. З Винник на Привокзальну. В мінус 10 чи завірюху. Щодня. Це дуже корисно для здоров'я і настрою.
    На щастя, я теоретизую.
    Це дуууже велике випробування - користуватися ГТ у Львові. Коли вже ті радники і урбаністи зрозуміють, що люди ніколи добровільно не пересядуть з власного авто на велосипед взимку чи маршрутку впринципі. Львів так потребує нормальних парковок і комфортних автобусів, а їх не видно:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Маркевич з Винників до центру Львова і назад біг інколи. Може, й досі бігає. :) То насправді жартую. Намагаюся по-максимуму і ходити пішки через те, що маршрутки старі, некомфортні і їздять не за графіками. Поки, на жаль, лишається тільки сподіватися, що все так не буде.
     
  6. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Не моє. І , крім того, знаючи як в нас поважають правила дорожнього руху і права велосипедистів, зокрема, ніколи би не ризикувала так далеко їздити. Один раз бачила як машина розчавила велосипедиста- тепер це фобія!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я лиш одного не можу зрозуміти - чому так довго та вулиця ремонтується??? Чому не можна було в кінці весни-літом кинути туди ударну силу, яка б спромоглась за 4-5 місяців зремонтувати той мацюпусінький кавалок тоі нещасної Личаківськоі???? Чому??? Мене вже ті об'ізди так задовбали, що просто словами не передати. Змирилась, почала їздити Старознесенською. Ну але ті вумні посадовці туди проклали маршрут маршрутки. Там так вузько місцями, що як двоє маршруток в тому місці встануть, то буде на довго. Мала вже такі випадки. Просто нема слів....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Взимку дуже хороші коефіцієнти на такі роботи.Тому ремонт будуть робити взимку ( не зважаючи на погану погоду), а влітку гальмуватимуть процес.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Ну, всьо, почалось! В 18.15 на Личаківській біля Тракту Глинянського - дурдом... Де яка маршрутка має їхати - ніхто не знає. Корок шалений. Маршруток майже немає. Тільки ті, що повертають на Пасічну. Де 217-а, 36, 5-а? Скільки стояла - жодної не було.
    А саме смішне, що названа точна дата відкриття після ремонту - 21 січня. В два рази більший кусок - від Мечнікова до Котика не зробили за пів року. А тут за 2 місяці?!!! Якась утопія.:girl_cray:
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я теж голосувала за нього. Але так гидко і образливо, що "благоустрій подвір'я шкіл" набрав більше голосів. Зрештою, там і крім операційної були цікаві проекти, корисні для всього міста, а не гойдалки, бруківочки, відєакамєри для окремого садка чи школи! Вчора був репортаж про те, що організовано приводять студіків в ЦНАПи голосувати за проекти для садочків і шкіл. Фу, як це все огидно. З одного боку, це недопрацювання розробників конкурсу, бо можна хоча б на великі проекти не пускати локальні ремонтні ініціативи, а з іншого - наших людей не виправиш(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Haidee так проект операційної переміг. Він в трійці, отже кошти будуть. але там реєстрація для голосувань така корява. Поки розберешся, чорт ногу зломить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Там 2 великих, перший - благоустрій території школи і цей.
    Ну але я не тому обурююся. Мене просто злить сам підхід. Я розумію, що всі хочуть акуратні подвір'я в школі чи майданчик в садку, але це є конкурс міських проектів, яка мені радість з того, що в когось за міські гроші будуть камери спостереження? А щодо голосування - то через приват24 - 2 хвилини справи. Ну і можна було в ЦНАПі проголосувати. Так намагалися уникнути накрутки голосів, а вийшло як завжди.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Трохи шокувало, що на благоустрій біля Престижу і 87 школи треба майже 3 000 000.
    І такі ж кошти на операційну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Глянула той відеонагляд (ну гризе воно мене). 142 000 хоче одна школа і пів мільйона інша! Вони там з глузду з'їхали? 2 місяці тому встановлювали відеонагляд з нормальними камерами і можливістю перегляду онлайн в під'їзді новобудови (здається 4 чи 5 камер): ціна питання 300 грн з квартири, кварти 42. Вони там ті камери над кожною партою хочуть?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Вони,мабуть,таблицю ділення у школі гарно вчили:girl_wink:
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Malvochka на великі проекти виділено 8 млн. грн. Тобто проходить 2 проекти по 3 млн кожен. Де ще 2 млн. піде сама не знаю.
    На малі проекти -12 млн, якщо більша половина прохідних проектів +/- 500 тис грн, то проходить 25 малих проектів.
    До 15 грудня мають оголосить результати. Там ще якась комісія буде розглядати.

    От власне у великих проектах хочеться бачити справді нагальні та необхідні для міста проекти, а не виділяти 3 млн для "обраних".
    Вже другий рік голосую у великих проектах за облаштування лікарень, а в малих залежно від переліку
    Того року у малому проекті голосувала за спортивний майданчик біля школи. Проект складав 190 000 грн. Але не за камери у школі, то як би сказала мая бабка "вибади".
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Leditanya а фінансуються ці всі проекти з бюджету Львіської міської ради? Хто надає кошти і як це котролюється громадою?
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Так, з місцевого бюджету.