Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, а нічні маршрутки ходять? І є якась, яка на сихів іде?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Matvijko, та сихівська найкраще ходила)) графік має на кінцевих бути
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як можна вплинути на те щоб 18 маршрут мав більше машин???
    зараз дивлюся на eway - 4 автобуси, маршрут дуже довгий... чекати можна годину, ну і звичайно супер переповнені
    хіба це законно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    бачила, що зі схожими зверненнями писали на сторінку гарячої лінії міста у фб. За маршрутки не знаю, але зауваження щодо прибирання території\ремонт доріг дійсно реагують, виставляють фотозвіт.
     
  5. oljatko

    oljatko Active Member

    Всім привіт. Дівчата підкажіть будь ласка, як добратися з жд вокзалу на єрошенка 14. Дякую.
     
  6. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    як на мене - то найшвидше пішки.
     
  7. oljatko

    oljatko Active Member

    Нажаль я не місцева, і Львів не дуже знаю(
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Який номер Єрошенка? Вона довга.
     
  9. oljatko

    oljatko Active Member

    14
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вже побачила. Я б їхала 6 трамваєм до зупинки Церква Анни, перейти на інший бік від Церкви і там трамвай номер 7. Там і маршрутки вже ходять з тої зупинки 7 трамваю, можете спитати людей. Я маршруток не визнаю за транспорт, то їх номерів не знаю))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Гугл гарно заведе. Карти Google
    Можна і трамваєм як вище написали. Або маршрутка 31 від Головного вокзалу теж до зупинки "Церква Анни" і далі на трамвай 7, чи маршрутку 17 або 217а. ще оцей сайт помічний Маршрутки Києва на карті. Маршрути громадського транспорту Києва (оберіть Львів)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Дівчата, не знаю чи тут можно спитати...
    Нині прочитала у фб допис однієї своєї знайомої, яка вперше гостювала у нашому місті, про те, що у нас у транспорті оголошують зупинки українською та польською мовами. Чесно кажучи у центрі давненько була, тому не знаю чи то правда, знаю що оголошували українською та англійською мовами. Хтось чув щоб польською оголошували зупинки? Якщо це правда чи давно таке і може хтось знає з чим це пов'язано?
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Top-Olya я навіть англійською не чула, а щоб польською то тим-більше ні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В 9 тролейбусі англійська точно є, польської не чула ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В трамваях українська і англійська, в маршрутках ніколи взагалі не чула звукового супроводу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В тролейбусах англійською оголошують точно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Дякую всім за відповіді. Каже знайома, що українською і польською оголошували у трамваї N9.
     
  18. sherry

    sherry Well-Known Member

    От скажіть що у нас діється з транспортом? Це просто страшно, бо добратись нікуди не можна, і вірю що і водіїв не вистачає, бо на таке треба нерви капітальні. Але мама була сьогодні свідком як наїжджали на водія 160 маршрутки. Зайшли 3 молодика на одній зупинці і почалось, що від водія пахне алкоголем (хоча пахло корвалолом то не дивно при такій роботі), то він за вимогою не зупиняється, хоча ставав на зупинках, що він ніколи не бере людей хто має посвідчення, бо вони їдуть безкоштовно і т д. А головне всі люди мовчать!!! І бігом виходять, водія аж трясло. А молодики поїхали з ним до кінця.... От цікаво то наїзд саме на водія, на маршрут в цілому чи інша причина? І як ми маємо їздити? І хто буде нас тоді возити? І як захищені водії? Я їх не захищаю, але як і люди є різні всюди. Але люди мовчазні і пофігістичні, мама то кіпіші поробила, а всі інші втекли ((( Не представляю що робити в такій ситуації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені здається, що у нас ця «бикуватість» по відношенню до інших буде виховуватись і проходити через багато поколінь. Маршрутки набиті, але ніхто місця не вступить, ізджу з малою з центру, стою на кінцевій 2а, ніхто ніякоі черги не дотримується, приіхала маршрутка, хто сильніший - проліз першим, щоб залізти з 6-річною дитиною, іі рюкзаком, скрипкою, якимось кульком-сумкою моєю, то треба ще постаратись. Зайшли і що? Вже все зайнято, ніхто навіть не догадався місце малій запропонувати, тримаю ногою футляр від скрипки, однією рукою дитину, другою рукою кульки-сумки і сама тримаюсь. Вже не кажу про те, що і живіт мій на 22 тижні видно, але то таке... Якщо хтось і уступить - в більшості бабця або дідусь, яким вже за 80 років. Не люблю нити і жалітись, але наболіло. І що то буде зимою?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Я не знаю конкретно тієї ситуації, але люди завжди мовчать: і коли водій веде себе як бидло, і коли підсаджує на маршруті професійних жебраків, і коли хтось здіймає кіпіш, бо ловить в своїй сумці за руку кишенькового злодія... Останнім часом взагалі якісь всі зашугані, не тільки в маршрутках. Я такої атмосфери давно не пам'ятаю.
    Не вистачає на маршрутах машин, бо хитродупі приватні перевізники не закупляють власний автопарк, а беруть на роботу водіїв зі своїми бусами. А ті буси переважно вже старі корита, що виходять з ладу. Ну і сам водій хоче - пізніше виїхав, хоче - раніше закінчив, хоче - поїхав обідати. Впливу на них немає. Хто має новіші буси, тим вигідніше людей в Польщу возити або ще кудись на дальші відстані. Що стосується водіїв в АТП1 та тих поодиноких перевізників, які мають свої буси, то думаю, що охочі завжди знайдуться. Бо як би вони не плакались на малі заробітки, насправді там нормально капає необлікованого налу. Бо квитків ніхто не дає (і не бере), а людинопотік рахується зі стелі.
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3