Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    Але назагал збільшення кількості машин у людей проблему міського масштабу не вирішує, а навпаки. Тобто, приватні машини - це особиста справа кожного, яка не відміняє глобальної дупи з транспортом.
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2018 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я от можу про конкретно свою сім'ю казати. Я люблю їздити ГТ, але коли він нормальний! Наш 9 тролейбус не в час пік - це взагалі ляля, то так кайфово сидіти собі і спостерігати ненапряжну зміну картинок за вікном. Мій чоловік без потреби в центр машиною теж не преться. І діти мої люблять наші "Електрони". Але маршрути навіть в тих гарних нових тролейбусів і трамваїв такі непродумані:sad: мій "класичний" маршрут - з Любінської і до Лялькового театру. Пересадки дуже незручні: або 16 автобусом до Привокзальної і там на трамвайчик (про всі "прєлєсті" Привокзальної мовчу), або на 9 тролейбус і пішки від універу, що для 2-річної дитини важко. Було в нормально організоване мале і велике транспортне кільце, я б з радістю вийшла біля Політеху і пересіла через дорогу на трамвай далі. Словом, я не є великий прихильник машини в центрі міста, але їзда в "гробиках" з дірками в підлозі нікого не надихає відмовитися від власного авто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    То правда, казав водій за 15 маршрут. На папері -15 машин, пишуть, що виїхало 11-12, а насправді -8-9.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. TinaAntonina

    TinaAntonina New Member

    От і попробуй зранку чи вечором кудись доїхати. Мені в маршрутку залізти взагалі проблематично, приходиться пропускати і надіятись сісти хоча б в наступну(
     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Їхала в п’ятницю з роботи, то не знала ображатися чи реготати. З кінця Городоцької на Сихів їде єдина маршрутка, тож природьо, що людей завжди багато і всі спішать зайняти місце, але... Я все розумію, але ж навіщо займати відразу 2 місця? і то зовсім не жінки так роблять. От всівся мужичонка, ноги розвів майже в шпагат, бо він колєзі місце зайняв! Чи ще один - кинув торбу на крісло, а сам пішов за проїзд платити. Нє панятна.. :girl_nea:
     
    • Смішно Смішно x 3
  6. Siania

    Siania Love Life

    Джентельмени друзів не кидають в біді :girl_haha:
    Мені крлись пропонували роботу вкінці Городоцької, то я відмовилась, через доїзд. Їхати на Сихів - справжнє пекло, співчуваю Вам :dash1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Тре було сказати хай ноги стулить, бо "колєгу" продує.
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Підготовка автобусів громадського транспорту Варшави до роботи



    Помріяти ж можна...... :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. TinaAntonina

    TinaAntonina New Member

    Ех... дійсно тільки помріяти:girl_in_dreams: нажаль:girl_sad:
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Напишу своє враження, їхала позаминулої суботи в 51 маршрутці, дуже рідко в ту сторону їду. Так от, заходжу, передаю гроші -а за кермом водій, такий зарослий, волосся розпатлане, вибачте, але реально на бомжа був схожий, одяг теж відповідний. Проходжу далі, а там крісла такі обдерті і засмальцовані, вишуркані, що просто нема слів. Я бачила брудні маршрутки, але такої за останні пару років не бачила. Сумно то все...

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А в 36 Ви не пробували їхати? Машинка в ремонті, я минулого тижня зажала 250 грн на таксі (мені з кінцевої Винник до Любінської), думаю, та хай вже: діти посплять, сядемо собі сві на кінцевій. Під'їхало таке коритце перекошене на бік водія (я всю дорогу переживала, щоб воно не впало або щоб ті колеса не повідлітали, вже були випадки на тому маршруті), в "салоні" брудно, крісла обдерті до неможливості, водій просто "лапочка". Їхали до Привокзальної 1 год 20 хв:girl_crazy: біля Церкви Анни якась пані довго просила зупинити, те чудо (таке ж нечесане) не чуло, а коли проїхав зупинку, почав волати "Просить вона мене, прошена яка, дивися на неї. Будеш зара мєнтів просяти, як вони мені штрафа випишут". Шикарні "послуги". Чоловік в суботу зранку з Винник добрався до Любінської і вже не міг більше ніде їхати після тих атракціонів. Треба якусь акцію для Садового організувати. Зранку в 8:30 десь на ВВ запхати в 51 і хай їде на роботу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Зараз з Винник добратись в центр - то взагалі окрема тема... До чого ремонт Личаківськоі і все обіжджає як не через Лисиничі-Тракт, то через Пасічну-Зелену, так ще й у Винниках центральну вулицю Галицьку вирішили ремонтувати! Так тепер 40-а маршрутка скоротила собі маршрут до центру Винник (а не до Кільцевої), хоч заїхати туди є можливість.
    Тож я до роботи з р-ну Кільцевої Винник до р-ну Водоканалу або їду 2 год. з пересадками, або пів дороги йду пішки.
    З дитиною взагалі нереально в центр виїхати, своєї машини нема, а щоразу платити 200 грн за таксі в одну сторону не дуже..
    А щоб наш мер так добирався! (с)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    нє, не вийде. він на Личаківській живе, в 36 будемо пхати)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    36 об'їзджєє по Вашингтона і Зеленій. Але я б сама підкинула його десь в Винники до тютюнки зраненька, задля чистоти експерименту. Може то яку петицію організувати, га?)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чесно - то не лише з Винник, з Пасічної кудись заїхати вранці (та й не дуже вранці, годині в 10) теж ще той квест. Тому вибір "подарунків" для мера веееличезний, як на мене :girl_crazy:: 23, 40, 27, 44, 50...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    З Пасічної заїхати кудись тепер будь-коли квест. Я вчора з малим з Стрийського через пів Львова добиралася, вивчаючи на ходу зміни в тих маршрутах і стежачи за одиницями маршрутних таксі таких, як 27 чи 44...

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Так, це сумно. Але той маршрут, хоч їздить систематично. А мені як от треба з Наукової на Пасічну добратися-то хоч плач. Маршрут № 23 - оце справжнє пекло, їздить раз в годину, "залізти" неможливо. Їдеш і почуваєшся твариною(((. Про 27 і 44 мовчу, вони, мабуть, з"їжджають з рейсів вже о 19:30. Це просто вже нереально терпіти, і скільки жалійся-не жалійся на ту "Гарячу лінію" нічого не вирішується(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ні, не випадало. Якщо чесно, то у нас реально офігіли з тими маршрутками... До прикладу, я знаю, що в Червнівцях є навіть нічні маршрути раз на годину, дорожчі, але загалом такої проблеми з транспортом нема. Я розумію, що Львів більше місто, але все одно.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    А в нас же також були нічні автобуси, от тільки вони якось плавно щезли. Видно, як завжди "нерентабельні" (

    Хе! Я позавчора їхала в 1001, то рукою і коліном однією ноги тримала двері (такі гармошкою), бо вони відчинялися на ходу, а вивалитися мені зовсім не хотілося.
     
  20. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    У нас вони також є. Їздять з пл. Різні після 23.00. І у перший рейс ніби нормально, але вже другий і наступні рейси, то як їм ся схоче. Це значить, що можна чекати і не дочекатися. Зі мною так було у березні.