Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    @Haidee , я мала на увазі за кордоном напівпусті
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну так, трохи недобре написала. Але все одно не бачу змісту всім підряд давати таку пільгу.
    З пенсіонерами теж схоже. в нас в родині є випадки, де пенсія 7000, а є такі, що до 2000 не дотягує. З 7000 думаю логічно оплачувати проїзд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так громадський транспорт всюди є дотаційним. Я не бачу в цьому проблеми.
    Я бачу проблему в Україні в тому, що все через одне місце. Пільги є - але їх не відшкодовує держава, власники транспортних компаній просто "буріють". Залізничні перевезення скорочують "бо невигідно". Системи нема.
    Я можу довго на цю тему, бо самі власники маршруток в приватних розмовах на прибуток не скаржаться. Навіть навпаки. За водіїв не власників не знаю, не буду брехати. Залізничні пасажирські збиткові - так. Значить треба дотувати, а не закривати. Трамваєві наймолодшому у Львові більше років ніж мені, зате з вай-фаєм *зумазійти*
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2018 ---
    А щодо роздавання пільг загально в сторону певної категорії населення, то я теж проти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    є нові - Електрону. І автобуси є нові, чистенькі(чи надовго?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ню. Електрони класні, але їх мало.

    То хіба виїжджати. В нас не можу згадати жодної сфери, де не через те саме місце.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    На мою думку, цю проблему можна було вирішити, таким чином, щоб з водія зняти обов'язок брати платню за проїзд. Думка, мабуть не нова, але нікому невигідна. Не можу сказати зі 100% впевненістю, але мені здається, що в Варшаві громадські перевезення не є збитковими. Мін штраф від 160 злотих. Мін проїзд 3.4 злотих. От зараз їду в автобусі, то більшість сидячих місць зайняті, хоча й не година пік.
    А так мені теж майже ніколи місцем не поступались. Хоча до 7 місяця, мої одногрупники не знали, що я вагітна. Носила об'ємні светри.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Хтось чув, коли закривають ще одну частину Личаківськоі? Водій 39 маршрутки сьогодні казав, що вже завтра, а інформації про схему об'їзду маршруток не можу знайти.
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    По радіо сьогодні чула такі інформацію, але про терміни не пам'ятаю.
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ilu

    ilu миється в бані

    Власти Таллинна отменили плату за проезд в общественном транспорте. Вместе с тем, бесплатно ездят пока только местые жители. Почти все жители Таллинна ездят бесплатно, даже автовладельцы, а городу не приходится печатать билеты и содержать армию контролеров. И бюджету легче, и экологии. "Чем больше людей использует общественный транспорт, тем меньше – особенно утром и вечером, – на улицах города Таллинна машин. Тем чище воздух города Таллинна, и тем быстрее можно проехать перекрестки", – уверен председатель правления АО "Таллиннский городской транспорт" Энно Тамм. Благодаря нововведению в Таллинне повысили жалование персоналу, обслуживающему транспорт. Средняя зарплата водителя автобуса составляет 1100 евро.


    В Таллинне ввели бесплатный проезд на общественном транспорте
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    От для кого ті схеми розробляють?? Щодо 29 маршруту писали "Маршрут № 29 розділяємо: тобто один автобус їде до вул. Долішньої, тоді мешканці проходять пішки до вул. Б. Котика і там пересідають на другий автобус маршрут № 29. Пересадка буде безкоштовна. Для цього пасажирам у першому автобусів даватимуть відповідні квитки, які вони віддадуть у другому автобусі."
    В реалі. Сьогодні зранку їду 29-ю з Винник. На Личаківській водій зі здивуванням виявляє, що "її раптово перекрили і мене не попередили, ніхто нічого не сказав, куди їхати...". Вирішує об'їжджати по Пасічній-Зеленій. Сказав, що дальше буде їздити через Богданівську.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Чоловік сьогодні повіз дітей в школу, вернувся через 2!!! години. Такого м ще не було. Колапс вийшов, все кругом стояло, а на дорозі, що до нас найближче сталась аварія і все перекрила. Щойно дзвонила свекруха, каже, що добратись не реально. Добре хоч погода нормальна. Зараз за дітьми їхати, навіть не знаю як то правильно об‘іхати все.
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я вчора дуже поспішала і вирішила одну зупинку під"їхати 53-ім автобусом. Зайшла сама остання і відовідно стала найближче до виходу. Їду, задумалась, слухаю музику в навушниках і певне не чую водія, аж тут він витягнутою рукою починає мене нагло штовхати, мовляв пройди далі, а сам злющий такий ух.
    Гм, по-перше, чого далі, де таке написано, що з переду не можна стояти, там і ручки, щоб триматися навіть є та й людей цілий автобус стоячих, ну от чого далі, чого пхатися.. По-друге, стопітсот разів переконуюсь, що водії наших маршруток здебільшого саме справжнє бидло. Скільки не піднімай ту плату за проїзд, всерівно відношення хамовитие, таке ніби вони тебе задурно чи на плечах катають.
    Пояснила правда шо зараз виходжу, тому так стою, а потім порадила краще за дорогою дивитися, а не хто де стоїть і поменше махати руками.

    Я вже мовчу про деякі маршрутки, які їдуть від Іскри. Їхала теж недавно, не маршрутка, а справжній, перепрошую, катафалк, чи то консервна банка, навіть не знаю які то асоціації краще підібрати.:facepalm:От дійсно якийсь трупний застояний запах в перемішку з сигаретним димом, їде-гуде, все скрипить, тарабанить, мотор витворяє взагалі щось не реальне, таке ніби от-от йому настане хана, до чого не торкнись, все тримається на соплях. Сидіння брудні, вийшла з підозрілим запахом з-заді на куртці. Просто якийсь жах. А ще туристиче місто називається.:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy



    я от щоразу як сідаю в переповнений трол - подвійний, величезний - думаю, скільки ж часу його мало не бути, щоб ось так набився.
    я майже не дивуюсь, бо часом з Героїв УПА на Кульпарківську (Щирецька або Вікторія Ґарденс) ледь не годину добираюсь.
    Чесно, раніше думала, що то я старію і бубоню, що з транспортом торба, а "колись" було легше. Але ж торба і є!
    Якось ввечері їхала з центру - в маршрутки колесо відкрутилось :girl_feminist:. В суботу стояли з малим 25 хв на зупинці - з 3 маршрутів, які нам підходять, не було НІЧОГО. Дорога до Універу, яку я знала як свої 5 пальців, 10 років тому займала 40 хв від дому до парти, а тепер годину - годину 20 хв від дому до зупинки "універ". Плюс переповненість.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ну я б сказала, що питання довгого добирання з пункту А до пункту Б відноситься до кількості машин приватних на дорогах. Туди ж питання парковки на тротуарах і взагалі будь-які парковки
    Сьогодні їхала до костелу, чекала маршрутку 40 хв, через погодні умови. Завтра певно взагалі колапс буде коли на роботу люди поїдуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Сихів-Сиховом, але та маршрутка не курсує з Сихова до Сихова))), вона звідти виїжджає і їде через центр і кудись там, на Топольну ніби, тому тут таке...
    Я одного разу, в іншій маршрутці, 37-ій здається ще так голосно спитала що це мотор таке витворяє, на що якийсь молодий чоловік підказав, що це швидше за все ходовій вже амінь приходить. А від того звуку, реально вискакував мозг... і вічно шось під підлогою стукотіло.
    Браво...:sad:
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та не лише. Конкретно в контексті маршрутного транспорту - значно менше одиниць рухомого складу на маршруті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Щось мене усміхнуло це:) мала щастя цього тижня кілька разів їздити тими жовтими ящичками (вперше десь так років за 7, бо нарешті без візка і вирішила типу зберегти час, ггг). То скоро рухатися воно буде справді тільки в складі. В смислі, якщо скласти з усіх тих гробиків одну машину, то може вона й буде на ходу.
    Люди, це капець. Просто капець і нема виправдання тим людям, які це допустили. Вони будуть в пеклі кататися 51 маршруткою вічно. І в контексті того всього я вже починаю розуміти людей, які "нашкрябують" на польську бляху, лиш би не їздити тим, що в мерії називають "громадський транспорт".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1