Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Зараз буде дуже злий пост.
    Ненавиджу 40 маршрут.
    Кожного ранку я собі добряче псую настрій добираючись цим чудовим маршрутом на роботу. То вони їздять як хочуть і коли хочуть, в результаті вони постійно переповнені. проїхатись зранку 40, це перейти пекло.
    Сьогодні взагалі ситуація, 8:10, приїжджає 40 на кінцеву "Кінг Крос", покружляв собі 5 хв по стояці, проїхав повз зупинку і махнув рукою що не зупиняється. Наступну 40 я вже побачила на Стрийській-Наукові, яка зупинилась трохи далі зупинки, будучи пустою з зачиненими дверима, так і не впустив водій пасажирів і так і далі нікуди не поїхав.
    Одним словом бажаю власникам цього маршруту збанкрутуватись, отримати штрафи і все що тільки можна. Бо інакшого цьому маршруту побажати не можна. В ранковий час особливо ним просто нереально кудись добратись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Дівчата, а куди можна поскаржитись на міжміського перевізника? Напрямок Львів-Турка. Водій не зупинив на офіційній зупинці і нахамив чоловіку.
     
  3. Ngel

    Ngel Member

    Потрібно записати номер маршрутки і бажано дізнатися, яка фірма обслуговує цей маршрут (в деяких маршрутка всередині за водієм є ця інформація). Тоді дзвонити туди і скаржитися. Ще ніби є якась гаряча лінія в адміністрацію. Знайома так робила, коли водії їздили у спеку з чи то включеною чи з несправною пічкою.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вже двічі "пощастило" на одного водія 13-го маршруту. Їде як йому вздумається, постійно створює аварійні ситуації. А найбільше вразило як він якомусь знайомому розказував, що вже так трохи забув як то їздити, давно не їздив і т.д. о_О
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    112 - гаряча лінія області
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    не зупинився у смт.В.Любінь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    ПП “Тур-Авто”

    Директор

    Кметик Василь Федорович

    82501

    м. Турка,

    вул. І.Франка, 39

    (269)

    3-21-46 факс
    --- дописи об"єднано, 24 Серпень 2016 ---
    багато скарг залишають щодо неякісних послуг із перевезення цього ПП на сайті Турківської райадміністрації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Довелося сьогодні їхати маршрутками. На зупинках повно людей, чекати довелося десь по пів години, транспорту немає, влізтися неможливо. Водій маршруту №131 сказав, що із 15 машин вийшло на рейс тільки три, бо у всіх лисі колеса. Коли йому сказали, що в нього також лисі, бо буксував, то він сказав, що в нього ще нормальні. Ось так: як і завжди, зима приходить невчасно.
     
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А мені сьогодні щастило на маршрутки, що на форумівку, що з форумівки, так швидко приїжджали, або пусті, або трохи постояла і місця звільнялися, заїхала досить швидко. Так що сніги не завадили зовсім))))
     
  10. Я пам'ятаю як одного разу чоловік волав до водія щоби той відчинив задні двері, коли вони були відчинені і так 2 рази. І сміх і гріх..
     
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    Не всі маршрутчики погані - одного разу в мене був випадок коли водій маршрутки #16 повернув мені загублений телефон. Я їхала на роботу майже до кінцевої зупинки і телефон, напевно, випав з кишені. Водій обдзвонив половину моєї телефонної книги щоб мене знайти, а потім залишив телефон працівникам залізниці щоб мені передали, бо вже мав їхати в рейс. Найприємніше, що він ще потім передзвонив щоб переконатись що ті хлопці повернули мені телефон. Так що добрі люди й між водіями маршруток трапляються:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Ніхто не каже, що вони погані, тим паче всі, але випадки різні бувають)
     
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, чим заіхати з гал.перехрестя та автостанціі 2 до польського посольства, того, що на Франка, здається -не візовий центр у Форумі.
     
  14. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Kazkivnycja, 53, якщо не помиляюсь - бо я вже не встигаю відстежувати його зміни маршруту. То так їздив, то сяк, то ще інакше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Так, звісно, що трапляються. Тільки, нажаль, чомусь таки дуже рідко. Переважно це рагулі і хами.
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Не знала в якій темі то писати, думала і в "жилєтці", але вирішила, що збираюся писати про маршрутку, то значить сюди.:)
    Чекала сьогодні на маршрутку після роботи. завжди їжджу 179 (вона їде від Пасік-Зубрицьких до Ашану), бо більш там нічого і не їздить (ну ще час від часу 38 проїжджає, але то дуже рідко). От побачила, що вона виїжджає з-за повороту і зупиняю, але водій не зупиняється, а проїжджає повз. Я далі махаю (надіялася, що може люди скажуть водієві зупинитися), бо наступної треба було б пів години чекати. На щастя таки зупинилася, але так далеченько від мене. Я починаю бігти і падаю на льоду! Впасти то впала швидко, а піднятися і дійти до маршрутки швидко не вдалося. Одна рука сильно боліла, друга трохи менше, але теж поболювала. Дойшла я якось до тієї маршрутки, і тут водій шось починає : " Ой щоб заробити ті 4 грн. мушу аж 10 хв. потратити. Ну що надумала таки сідати?" Я так спочатку не дуже зрозуміла до чого то він. Не хотілося виясняти, ще була в щоці від падіння. Аж потім до мене дійшло, що то він натякав, що я повільно йшла! Ну не всі ж чемпіони щоб по льоду бігати. І так цілу дорогу рука боліла, і плакати аж хотілося, що от такі і водії бувають, і взагалі люди.
    І того водія я знаю, бо часто на нього попадаю, як їду. То він і їздить по дорогах не сильно нормально, завжди бурчить, що багато з посвідченнями, обговорює половину пасажирів, які заходять в маршрутку (ну то поки вони ще не зайшли і не чують, не сильно шось погане, але деколи не сильно нормальне). Обганяє інші маршрутки, щоб першим встигнути набрати людей. Ще бувало як на зупинках питалися, чи він їде до Ашану, то казав, що це буде залежати від того чи будуть люди. Як не буде, то він розвернеться біля кінотеатру Довженка, і поїде назад до Пасік. Ну та в нас буває така мода в водіїв, що вони вирішують скорочувати собі маршрут, коли їм невигідно.
    І що далі? Прийдеться мені все рівно їздити тією маршруткою, і думаю ще не раз попаду на того водія, бо альтернативи нема.
    Ну може на його думку нічого страшного не сталося. Ну не зупинився зразу. Ну впала якась дівчина, ну і шо? Він ж то взагалі напевно вважає, що зробив мені послугу, що зупинився, і що чекав пару хвилин поки я дойду. Але це ж мав бути простий його обов'язок, а не послуга.
    Ще якось був випадок (правда з іншою маршруткою), що водій теж казав, що за 4 грн. він може не везти мене саму, а висадити, і віддати гроші, бо йому мої 4 грн. так не сильно заробіток дають. І що пасажирам робити в таких ситуаціях? Брати таксі, бо водії маршруток хочуть заробляти тільки великі суми, і 1-2 пасажири їм ні до чого?
    Почалася зима, погіршилися погодні умови, і мало би бути більше підтримки, розуміння від людей. А з погіршенням погоди напевно часто погіршуються самі люди.
    Напевно треба було таки в жилєтку писати. Бо вийшло, що пожалілася забагато:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Thebestnata тут на 30 маршрутці є такий мудак (інакше не скажеш), хамить, обзиває, я кілька разів чула на власні вуха як люди робили йому зауваження, а він їм таке виговорював, а як виходили, то ще гірше. То поширене явище у львівських маршрутках. І хто зна, що з тими хамами робити. Люди скаржаться, але толку мало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ну все, тепер з Городоцької на Сихів після роботи буде нереально потрапити, бо 14 був єдиним маршрутом і на нього вічно багато людей вже біля Метро.
     
  20. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    @Thebestnata, а Ви в Пасіках живете?
    бо я в Пасіки на роботу їжджу)
    то співробітник розповідав про того водія 179. Співчуваю, але то така людина. Купа сталих (ну бо маршрут для сталих пасажирів хіба) пасажирів його намагається настановити на шлях істинний, але без толку.
    Співчуваю. Добре, що падіння щасливо обійшлося