Львівська група підтримки грудного вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natka G, 5 Липень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    А хіба не 1 червня?
     
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Зустріч 1 червня
     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Форумівка ГВ
     
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    дівчата потрібна допомога :)
    1. хто знає де можна зробити значки?
    2. потрібно допомога по написанні прес-релізу
    3. потрібна допомога по дизайну
     
  6. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Взнавала я в знайомих журналістів, шо і як має бути. Треба все продумати, написати прес-анонс (коротенько про саму подію і в кінці можна дати довідку про нас, про ГВ, про все, що вважаємо важливим і бажано написане журналістами в статті), тоді розсилати цей прес-анонс в ЗМІ. Обовязково дати його сюди:
    http://www.zaxid.net/announces.php
    http://zik.com.ua/ua/announce/lviv/
    Туди всі журналісти заходять кожного дня і навіть не розсилаючи більше нікому можна чекати багато ЗМІ, в тому числі і з центральних каналів. Найцікавіше для них - 5-хвилинне одночасне годування (картинка гарна, як мені сказали:)), але варто продумати ще якісь заходи і підготуватись комусь (Таня?) до розмови з журналістами. Бо їм же шось писати, тому треба буде їм шось розказати, зрозуміло.
    Тепер затримка за ідеми проведення конкурсів, дитячих конкурсів, вікторин і т.д. Шо ше може бути? Кажуть, добре було б щоб хтось проводив конкурси, хтось роздавав буклети, а хтось стояв біля столику напритклад з тими ж буклетами (на фоні бажано великого плакату з описом події і Асоціації) - щоб мали можливість зацікавлені люди підійти, попитати, взяти почитати, бо роздавати будемо випадковим перехожим, а то інша категорія.
    Ше треба продумати які можуть бути призи в конкурсах і як не банально де взяти гроші і скільки їх на то треба.
    Хто міг би створити плакат, можливо не один, з гарними гучними слоганами, хто б міг видрукувати їх?
    Коли вже все продумаємо, треба буде написати прес-анонс, хто б нам допоміг?
    Чекаємо на будь-які ідеї і вашу допомогу!
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Якщо це робити на ширшому рівні то можливо партнери візьмуть на себе частину заходів? (чи лише Асоціація?)
     
  8. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    ага, все класно
    ось що підкинула Кsani http://www.es.com.ua/
     
  9. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Людоньки маю такі ідеї кидаю на ваш розсуд.
    Можливо зробити якийсь плакат чи проспектик всі+ ГВ і - ШВ. Наприклад, читала статтю і натрапила на таке :грудне вигодовування (зокрема тривале нічне смоктання і спання «на підсосі») не шкодить зубкам, натомість дитячі суміші — шкодять. І ше б познаходити щось на кшталт цього.
    А друге, що надумалось, це давайте собі на одяг в цей день прикріпимо таблички з надписом "Я наслоджувалась годуванням, або я годувала свого/ю синочка/донечку стільки то часу." можна ше в кінці добавити щось типу "я молодець" Для тих хто ще годує "Я годую стільки то часу. І хочу продовжувати і далі."
    Ну ось таке. Незнаю чи зрозуміло висловилась.Не великий з мене пісатель. краще б розказала.
     
  10. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    А хто знає, скільки би коштувало зробити наприклад наклейки з написами щодо ГВ і всього з тим повязано? Чи написи на футболках? Значки?
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Треба знати який напис і приблизний тираж. Я можу взнати ціну, якщо вийде, то і поторгуватись.
     
  12. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    - Можу написати прес-анонс без проблем. Працювала журналістом, тож знаю що їх цікавить і в якому ракурсі. Потрібно макимально просто і доступно описати суть заходу. + обов"язково написати спікерів (ім"я, прізвище, посада), щоб не наплутали або зробити їм таблички чи бейджі.
     
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Наближається перша пятниця місяця і відповідно зустріч з годуючими матерями і вагітними і всіма, хто має питання щодо ГВ. Які пропозиції стосовно теми зустрічі? хто планує прийти? оскільки саме в цю пятницю має бути форумівка, пропонує поєднати обидва заходи, тому пятниця, 3 вересня, 17.00. Пузата Хата.
     
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Дівчата, і так літо! і ми знову робимо традиційні зустрічі кожної першої п'ятниці місяця.
    І так завтра о 17 год. в Стрийському парку біля Кінотеатру
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2011
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    дівчата ось і скоро наближається Міжнародний тиждень підтримки ГВ. тема тижня не помінялася з лютого місяця #383
    хочу почути від вас ідеї щодо святкування.
    Які ідеї ще підкинете? чим можете допомогти?
    будемо раді кожній допомозі в організації чи фізично-організаційній допомозі, ідеям чи фінансовій підтримці (Як то кажуть "з кожного по ниточці і бідному сорочечка")
    1-7 серпня 2011р. святкування міжнародного тижня підтримки ГВ
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2011
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    дівчата нагадую що цієї п'ятниці (01.07.2011) зустріч всіх охочих поговорити про ГВ. зголосіться тут хто прийде?
     
  18. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Хочу прийти з малявкою(і моя подруга також з малявкою). На котру годину зустріч і хто ще буде?
     
  19. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    На 17.00в Стрийському біля кінотеатру
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Львівська група підтримки грудного вигодовування

    ви хоч би в когось в підписі давали інфу
    а то перший раз чую