luxury-магазини та торгові центри

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Stella, 27 Січень 2010.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а я втішилася, що у Львові буде хоч один магазин Вайкікі. І зря :). Бо зайшовши у "Форумний" Вайкікі ,знайшла купу речей ( підліткові футболочки, реглани, джински і для малечі дещо дивилася), які купувала в турецькому вайкікі влітку по акційним розпродажним цінам. А у нас ці самі розпродажні їх речі влупили по вдвічі -втричі дорожчим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Чула по знайомим, то у Форумі не буде особливих "акцій", там ДУЖЕ дорога оренда магазинів.
    Коротше, Кінг Кросс - продовжуємо. Хоч у Манго мені пару речей сподобалося. І колись мої улюблені джинси були від Манго. Та коштують вони там на рівні з Левісами у Кінг Кроссі. Ну не знаю... більше тисячі за прості джинси на кожен день...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Хоч би там з часом не заставили усе тими возиками-магазинами, як в КК. Колись стільки було лавочок для відпочинку, а тепер все в тих возиках. В форумі все-таки просторіше, відпочинкових місць достатньо (поки що).
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А що ціни в Зарі, Бершці і ін. відрізняються в КК і Форумі? Якщо буде розпродаж в цих магазинах в КК, то і в Форумі логічно, що мав би бути. Цікаво-цікаво...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    коли в зарі починається розпродаж, наприклад осінньої колекції? десь таку інформацію вони подають?
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо і там і там працюють по франшизі різні власники, то таке цілком можливо. Єдине, не уявляю, як буде втримувати покупця магазин, в якому ціни на один і той самий товар будуть вищі від другого магазину.
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Про це не знаю, можливо, постійним клієнтам і надсилають якусь інформацію. Думаю, розпродажі скоро мали би починатись.

    Мені от прийшло смс з Love republic у тому ж Форум (маю карточку їхню на знижку), що розпочинається розпродаж осінньої колекції до мінус 50%. Тому думаю, що і в інших магазинах мали би початись знижки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Дівчатка, по Зарі буде знижка (он-лайн, не знаю чи фактично в магазинах таке є) в Чорну П"ятнцю 27 листопада, а потім сейл розпочинається зі 7 січня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Allo

    Allo Active Member

    Хто знає, чи є у Форумі магазин English home (це товари для дому)?
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Allo здається є, на 1-му поверсі, а взагалі "Форум" має сайт, там мав би бути перелік магазинів
     
  12. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Є. Ліворуч від сільпо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А хтось чув чи є якась реальна дата відкриття Вікторія Гарден??
    Будують, переносять і ніяк відкрити не можуть, вже який рік пішов. :sad:
     
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Чула, що в лютому мають відкрити. Бо там має відкритися Сільпо ще одне і туди вже куча працівників шукають, і вони всі на Виговського зараз стажуються

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я в п'ятницю перший раз побувала у Форумі,бо подавала документи на візу.То так швиденько перебіглася по магазинам деяким,то скажу чесно ціни там конкретні...не кожен собі дозволить..(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Marlos

    Marlos Active Member

    Відкриття 20 лютого це вже офіційно сказали. В ТРЦ Вікторія Гарден має бути новий кінотеатр компанії Мультиплекс ,якого у Львові ще небуло
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А де це таке буде буде?
     
  18. Marlos

    Marlos Active Member

    Це буде на перехресті Наукова-Кульпарківська .Цей Трц Вікторія Гарден буде найбільшим трц в Західній Україні,ось їхній сайт можете подивитись що там буде Victoria Gardens | Найбільший у Західній Україні торгово ...
     
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Аааа я то думаю,що там так довго будується.Вже ніби казали,що скоро відкриття і щось ніяк не відкриються)Я чула,що там буде все,що захочеш,Ашан ховається))Цікаво звідки пішла така назва?
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Чи є зараз розпродажі в Кінг Кросі та форумі?
    Якщо так, то чи добрі знижки, чи ще хоч якийсь асортимент залишився, і доки триватимуть?