luxury-магазини та торгові центри

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Stella, 27 Січень 2010.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Були перед святами, після відкриття фактично в новому Ашані на Чорновола, трохи розгардіяж був і полиці порожні,але не здивувало, бо тільки відкрились. Вчора заїхали з метою затаритись продуктами і я в шоці. Бардак жахливий. Овочі/фрукти- просто обняти і плакати, ще й ціни високі. Працівників багато, а толку з них ,метушаться але якось ні за ними ,ні перед ними. Дуже не затишно загалом. Вийшли майже без нічого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та де))). То ТЦ ніби.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А ми, відколи відкрився Ашан на Чорновола, переважно тільки там і скуповуємось.
    Звісно, є незручності - на початках вони розкладку на полицях міняли таке враження, що щодня
    А ще мене нервує, що на рядах з овочами - фруктами багато гнилі, і ніхто за тим не слідкує.

    А у всьому іншому альтернативи в нашому районі я не знаю.
    Великий асортимент риби, різних сирів, якщо треба якийсь "екзотичний" овоч (типу авокадо) то більше ніде й не купиш нормального.
    Ще в них бувають просто бомбезні знижки на супутню продукцію. (Перед НР брала Лего з гігантською знижкою).
    Ну і таблетки для ПММ і купа іншого, що дуже зручно брати в одному місці.
    Одним словом, я дуже задоволена тим, що відкрився нарешті в нашому районі.
    Але парковка в них канєшно не зручна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сільпо. Любе, чи на Хмельницького, чи в Форумі.
    Я також раділа, що буде альтернатива. Но, чойто поки вони кращі, хіба за Арсен.нмсд
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В Форумі в сільпо ціни вищі, ніж в інших Сільпо (я особисто звіряла по тим позиціям, за якими спеціально туди їздила колись).
    Особливо на ту продукцію, яку не купиш в магазинчику біля дому (тобто по суті те, за чим туди їдеш).
    А ще в Форумі мене вибісило жлобство з тим, що стоянка тепер платна з другої години, а не з третьої.
    В сільпо на Хмельницького мені бракує вибору фруктів, риби, сирів всяких цікавих. Такого як продукти на тірамісу, в сільпо взагалі немає, якщо не помиляюсь.
    Ну і ашан особисто мені дуже підходить по логістиці, я заїжджаю просто по дорозі з роботи додому. В Форум тре викручувати, в Сільпо на Хмельницького - спеціально їхати, а значить, витрачати додатковий час, який не завжди є.
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Сьогодні була в Ашані на Чорновола - жодних нарікань :). Хоча, парковка мала
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Загалом в Сільпо і Ле Сільпо всюди так. Друге дорожче
     
  9. burtseva

    burtseva New Member

    в Сільпо один з найдорожчий супермаркетів з усіх які у нас є но там можна знайти цікаві імпортні товари з Італії чи Китаю
    а от Польські товари завжди купляю на базарчиках
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Знаю точно, що Спортлайф ще не відкрився. На минулому тижні казали з 20.03, але мужу дотепер ніхто не подзвонив, щоб прийти забрати клубну картку.
    Йой, хотіла в те комфі попасти в суботу, бо там анонсували знижки до 40%, а мені одну трохи вартісну штучку треба.
    Але не лягла мені карта тудою, та й глянули з чоловіком на сайті, вроді на потрібну нам річ знижок не світилося, то тішу себе думкою, що нічого я не пропустила.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Там в їхній конторці людей було валом. Певно, якісь абонементи за знижкоми брали.
    Я навіть не пробувала)).
     
  12. Louth

    Louth Well-Known Member

    Може, не зовсім в тій темі, більш підходящої не знайшла. Цікавить магазин парфумерії і косметики "Бомонд" в "Вікторії Гарденс". Чи купував там хтось? Як думаєте, оригіналом торгують чи не зовсім?
     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто знає, магазин Мохіто (жін одяг) є лише в Кінг Кросі? У Форумі немає?
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Лише у Кінг Кросі...