Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Підтверджую. Також продавала і купувала і не малі суми, все ок.
    Ну хіба афера з підміною товарів, як вище описали, тоді хіба страхувати може поможе
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не так страхувати, як просити чітко прописувати операторів, що саме в посилці - колір, модель. Тобто "ошийник червоний фірма ААА, модель БББ", розмір М", тоді в разі підміни є шанс довести, що товар таки інший повернувся.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Я таке чула неодноразово. В основному про мобільні, планшети, ноутбуки. Розраховано на те, що ти нічого не доведеш. Бо в накладній написано тип товару і все. Ноутбук відправили? Ноутбук повернули. Які проблеми? А те, що б/в замість нового або неробочий замість робочого - доведи. Хіба при відправленні вимагати огляду працівником і детального опису.
    Думаю, що ті аферисти або в змові з кимось з працівників відділення і провертають все в їхню зміну. Або їм по знайомству дозволяють оглянути товар самостійно без контролю з боку оператора.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Сьогодні мала трохи нервів, бо якісь засранці намагалися зламати мій приват24. Спочатку прийшла смс для підтвердження входу та пропущений дзвінок від Приват-банку (побачила пізніше, бо маля спало). Подзвонила на гарячу лінію і поспілкувалася з оператором. Вона казала, що то хтось, певне, ввів неправильно цифру свого номеру і вийшов мій, а пароль вказав свій і вийшло, що я отримала смс і дзвінок; воно якось дивно - але ок, повірила, бо думала, що на тому все завершиться. Про всяк випадок змінила пароль у своєму профілі на компі, що було підтверджено дзвінком із привату.
    Але через годину отримала ще два дзвінки для підтвердження зміни паролю! Само собою, нічого не підтверджувала і знову подзвонила до оператора. Там сказали, що хтось, напевне, знову неправильно номер ввів і намагався відновити пароль через опцію "Забули пароль" і нічого страшного не сталося. Ну ок.
    Але за годину - знову дзвінок, цього разу з номеру 0919876864. Якийсь чоловік, не назвав себе, сказав, що він із "клієнтської служби підтримки Приватбанку". Але говорив російською мовою та дуже по-хамськи. Почав випитувати, чи я дзвонила до операторів Привату. Я бачила, що номер не той, та й справжні оператори зі мною розмовляли українською (у моєму профілі вказано, що мовою спілкування з банком є українська). Після того, як я тричі змусила його повторити питання, а тоді попросила спілкуватися зі мною українською, вже було чути, що дядько дратується. Спитав, чи я не розумію російської. Після мого "Ні" шайхрай у нервах глибоко вдихнув і щось пробував українською говорити. Але у відповідь почув, що оскільки у нього номер підозрілий, та й манера спілкування хамська, ні на які питання відповідати не буду. Нічого більше не сказав, вимкнув дзвінок.
    Після цього знову поспілкувалася із операторами, зареєстрували моє звернення (чи що воно в них там) щодо цього номеру. А потім поміняла номер телефону у приват24.
    Пошук у гуглі показав, що з цього номера часто намагалися обдурити людей.
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Корисно Корисно x 4
    • Креативно Креативно x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Опа, а для чого? В мене номер лише один купу років. Так порадили в приваті? В мене там дві копійки на рахунку), але ж всяке буває.
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Я ж не знала, припинять чи ні спроби влізти, тому, про всяк випадок, змінила. Але є нюанс))). На рахунку було 93 копійки, а зміна номеру коштує 1 грн :girl_crazy:
     
  7. Louth

    Louth Well-Known Member

    В ідеалі т.зв. "фінансовий" номер має бути інший, ніж ви користуєтеся для розмов (тобто треба мати таку собі секретну СІМ-карту, виключно для Приват24). Так ви його менше світите, коли даєте комусь контакти і т.п., і менша ймовірність шахрайських атак.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Barnaulka, маю телефон на 2 сімки. До привату24 прив'язаний номер, який відомий лише найближчим людям. Коли купую-продаю через інтернет, то користуюся тим іншим номером мобільного, який не прив'язний до привату.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Той номер мало небагато людей, а для купівлі-продажу через інтернет його взагалі не використовувала, бо не купую і не продаю нічого сама, лише через кількох посередників, яких знаю особисто.
    Тепер сімка із номером для Привату буде у звичайній кнопковій нокії, його ніхто не має і шанси, що хтось до нього спробує влізти - мінімальні. Щодо попереднього - то уявлення не маю, як його довідалися шахраї. Та й карточка банку - лише соціальна, коштів на ній не було і мені дивно, що взагалі полізли. Хіба навмання...
     
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Шахраї знову взялися за своє. Лиш у мене нема більше банківських карток, так що промахнулися :)))

    123.jpg
     
  11. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Мені періодично приходить повідомлення, начебто від Приватбанку, що заблокована моя картка. От тільки картки Приватбанку в мене немає і ніколи не було. :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, треба колективної думки. "Купували" в мене одяг через ОЛХ. Для пересилки НП беру аванс на вартість доставки туди/назад. Зрозуміло для перекидання авансу дала номер карточки. "Покупець" перестав відповідати. В мене для ОЛХ використовується інтернет-карточка, де грошей ніколи немає. Але знаю випадки шахраювання з третіми особами. Чи є сенс щось робити зараз, щоб перестрахуватися від можливого шахрайства? Не сильно хочеться напрягатися з блокуванням карточки і створенням нової, але якщо треба то треба.
    Ваші думки?
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Поки виглядає на «передумали», «чоловік не погодив», «дитячі закінчилися», вам не довіряють. Я би інтернет-картку не блокувала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Останнє, що написали "перекинула" і тиша... То написала би - передумала і т.д. А то я сиджу і думаю чи то має щось прийти чи ні....
     
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    То спитайте - де, коли, від кого/чеки/скріни... ну, і скільки мовчить - 2 години/3 дні...
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А ще профіль не переглядається...
    --- дописи об"єднано, 30 Липень 2019 ---
    Другий день ігнору. Я спитала чи може передумали. Мовчок.
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Написали, що перекинули, а гроші вам прийшли чи ні? Якщо ні, то напишіть про це і чекайте. В мене було багато разів, що брали номер карти і пропадали. Передумали, знайшли дешевше і т.д. Ну і ще такий момент: на кідстафі, наприклад, передоплата - звична практика, всі норм сприймають. А на олх -ні, тому люди шугаються. Там публіка трохи інша.
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Online гроші не прийшли. Але щойно відписали, що гроші повернулися і спробують ще раз. Мабуть я дарма шум підняла... Подивлюся ще...
     
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Я таке мала одного разу. Напружились обидві, бо покупцеві не прийшло повідомлення про відмову у транзакції і вона думала, що я її дурю) Все врегулювали на другий день.
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member