Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    біля Політехніки подібна шайка на свята промишляє (14 лютого,8 березня), завжди роблять купу компліментів і в честь свята хочуть зробити подарунок...А далі по накатані. І то я вже декілька оків на них натикаюсь там.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та то ті пацики. То не пікапщики (хоча я теж так спочатку подумала). То втюхувальщики :). Один із них настільки замаханий, що на автоматі може двічі підходити, коли ти йдеш по проспекту в одну сторону- і коли повертаєшся назад за півгодини :).Мені вони теж не втюхували, бо я не зупиняюся навіть. Але спостерігала, що втюхують. Є ще така фішка, щоб жінка зупинилася, вони починають з "Вибачте, а ви львів янка?". Ну то біш- людина подумає: "О,це туристам потрібна якась допомога-порада" і зупиниться. А далі- вони почнуть вже обробляти. Основне- зупинити :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    та вони і до чоловіків пристають:) десь біля Скрині до мого теж вчіпилася одна і почала розказувати, як йому пощастило, що має можливість отримати ті духи для подарунку дружині. ну чоловік відповів, що духи я сама собі купую. але то давно було, ще минулого року.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Є таке, я так і зупинялась і тільки починала пояснювати, а мене перебивали і намагались почати рекламу...Саме смішне, що недавно теж зупинили з питанням як пройти кудись там, то я навіть відповідати не хотіла спочатку, але таки сказала і виявилось, що реально це були якісь не місцеві:girl_haha:Ото дістали ті торговці, що вже від звичайних туристів хочеться втекти, бо не хочеш вислухати чергову рекламу:girl_feminist:..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    У нас приставали з питанням- а ви у Львові були? Чого саме у Львові, а не деінде, не знаю. Але я йшла, схема та сам, парфуми, таляля. І кажу до нього- Ви чуєте, якими парфумами я пахну? -Чую. - Ці парфуми коштують дві тисячі, а ви думаєте, що я поведуся на оце ваше? І пішла. А то були Перли Лалік, від Веронки))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Книжки вони штовхають (їх багато, і взимку впізнала її по рукавицях однакових).. Починають розмову з того, що вони з Днєпра. Але не чіпляються ріп'яхами, ні, то ні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    І мене колись зачепили з тими духами біля краківського. Це було літо, дівчина підійшла до мене з яскравим макіяжем і почала розказувати яка я гарна, і як мені повезло з духами на секундочку мені здалось що мене гіпнотизують (я в очі подивилась їй - ну макіяж зробив своє)...ледве потім відчепилась від неї.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    +380500317697 номер ще одних покупців з олх. Хоче переказати гроші тільки на картку Ощадбанку, жаль, що я зразу не здогадалась, то три рази до мене дзвонила, а як почула, що нема, то кинула трубку.
    Я так бачу вони вже не гребують навіть меншими сумами, раніше дзвонили, коли я за 3000 грн продавала, а тепер 500, скоро і за 50 будуть дзвонити
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @svoybox А в чому суть афери з карткою ощадбанку? Я щось ще не чула нічого.
     
  10. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    а вони розказують, які у них супер-пупер двері/вікна з кількома рівнями захисту чи щось таке, та ще "саме сьогодні і лише для вас" величезна знижка. Вони, гади, дуже на пенсіонерів розраховують, мають фразочку "по пенсійному знижка" :girl_devil:
    --- дописи об"єднано, 15 Травень 2017 ---
    А в чому суть розводу з карткою? Може, теоретично, покупець має лише картку Ощаду і хоче з неї переказати кошти?
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @AdFeja потім вони скажуть що переказують з юридичної особи, треба підійти до банкомату, і натиснути щось там щоб отримати кошти на картку .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Фактично я теж не маю картки привату, а всі продавці в неті тільки нею і користуються, я ж не кажу всім організаторам сп відкрити рахунок в тому банку, де мені зручно, а йду до терміналу або оплачую комісію у свому банку або прошу післясплату, але не кидаю зразу ж трубку.
    Тому яка би там далі схема не була, я втому участі брати не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Nikolia

    Nikolia Active Member

    І до мене так дзвонили..
     
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    До мене другий день підряд на мій телефон кидає гудок невідомий номер МТС. Коли передзвонюю, то зразу збиває. То якийсь новий вид розводу?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю питання. Вчора лазила нетом і нашла ніби-то розпродаж парфумів від брокарду. Залишила заявку. Потім зрозуміла, що то таки не брокард, бо в них на сайті про це ні слова. Сьогодні зранку передзвонили і запитали куди висилати. Оплата на місці. Я погодилась. А тепер от думаю, що то таки підробка. Відмовитись не змогла, то зайнято, то збивають. Чим я ризикую? Як переконатись, що це нормальні парфуми, як мене переконувала менеджер? Чи взагалі на пошту не йти?
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От цікаво, а я можу іх розпакувати? Як думаєте?
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене таки сьогодні "кинули". Напевно. Ну хіба буде чудо і завтра це зрозумію, хоча шансів мало(((.
    А все банально - ОЛХ. Хотіла придбати дитяче кріселко. Повелась на систему ізо-фікс, що входило в ціну. Оплатила доставку (300 грн), а тепер телефон вимкнено. Таки чудес не буває!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Першим ділом - перевіряти профіль, якщо створений в поточному місяці - точно розвод.
    Співчуваю ((
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2