Логопедична група в садочку. Питання.

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Pilipka, 15 Січень 2010.

  1. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Є низка питань, може хтось порадить?
    Чим відрізняється логопедична група садочку від звичайної? Чи є переваги? (я трішки знаю - менша кількість дітей, більше занять, а от подробиць не знаю). З якого віку діти ії відвідують? (Моїй дитині літом буде 3 роки, не зарано?). Плануємо попасти в 183 садочок, що на Сихові, в логопедичну, або звичайну молодшу групу. Про комісію знаю (також поверхнево:)).
    Буду щиро вдячна за розповідь і поради.
    Дякую!:)
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Логопедична група в садочку. Питання.

    Рано. В логопедичну групу переводять діток передшкільного віку. Перед переведенням їх на комісію рекомендує вихователь. Комісія складаєтьмя із логопеда та психолога (можливо і ще когось, але от того я вже не знаю.)
    У три роки важко визначити чи у дитини ще не сформоване мовлення чи вже логопедичні проблеми. До 5 вона може "виговоритись" ілогопед просто не буде потрібен.
     
  3. ESTEILA

    ESTEILA Well-Known Member

    Відповідь: Логопедична група в садочку. Питання.

    Ми ходили в логопедичну групу в садочку на Довбуша.Малому було 4.5 роки.В принципі група не відрізрізнялась від звичайної,тільки ще були заняття з логопедом.І ще логопедична група була безкоштовною.
     
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, хто знає де на Сихові є садки з логопедичною групою?
    От читаю відгуки за 38 садок, логопедичний, і вже незнаю чи туди хочу.
    В вересні маємо комісію проходити, хочу ще на рік в логопедичний садок або групу і вже розгубилася бо дитина моя особлива, тому хочу щоб працівники виконували свою роботу (згідна вже і доплачувати, але щоб я знала що з дитиною працюють)
    і незнаю до кого поткнутися щоб взяли нас...
     
  5. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    В нашому садку, №40, є дві логопедичні групи. То на Санті навпроти Дельфіну.
     
  6. ksenia

    ksenia Member

    Ще один важливий ньюанс, що в логопедичній групі максимальна кількість дітей може бути 15-17, тоді як у звичайній зазвичай 35.
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Незнаю дівчата, мушу малого десь впихнути. Маєм інвалідність, то ніби пільгова категорія. Але хочу щоб з малим працювали, а не просто щоб він там перебував. Чи хтось має досвід, як то все відбувається? Логопеду треба доплачувати?
     
  8. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    в 176 є логоп. група
    але мені здається, що з певними діагнозами в такі садки не візьмуть.
    а що в 38 поганого? дефектолог- чудова людина, добрий спец., логопед також непоганий
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    та от начиталася що дуже багато дітей в групах, і що переважна більшість тих кому той логопедичний садок не потрібен. Що завідуюча з заскоками, вічні побори.. незнаю... в любому випадку мушу на тижні десь йти в розвідку бо 17 маю комісію в малого то до того часу мушу визначитися.
     
  10. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Ір, то проблема всіх садків.
    але вам в першу чергу тре орієнтуватися на спеціалістів, які будуть працювати з Вашим сином.
     
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в 183 садочку є логопедична група, там непоганий логопед.
    але там вже група 18 чол. набрана.
    хіба сходіть запитайте.
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Та я знаю, тому й кажу що піду туди дивитися власними очима що там. Може якраз..
     
  13. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Єдине, що мене напрягало в 38- то такий малий садочок, місця мало дуже.
     
  14. izz

    izz Well-Known Member

    А діти на постійній основі будуть в логопедичній групі,чи це заняття по годині в певні дні?А решта часу буде в тій групі,яку і відвідував?
     
  15. ksenia

    ksenia Member

    На постійній основі, то є окрема група, в окремому приміщенні з своїми вихователями, нянями і т.п. Заняття в них по розкладу, наприклад, зранку йдуть разом на групові заняття до логопеда, після обіду індивідуальні заняття або невеличкими групками.
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, сказала мені одна пані завідуюча що на Сихові є садок в якому є 4 логопедичні групи. Де то таке є, хтось знає?