Логопед. Де знайти хорошого спеціаліста?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Жемчужинка, 10 Березень 2009.

  1. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Моя мала не вимовляє букву "Р".Була сьогодні з нею у логопеда.Так насміялася!!!!!Каже їй дохтор"Скажи фифка?" А мала їй "шишка".Ну,як в кіно............:xaxa: Підкажіть,куди піти,де знайти хорошого спеціаліста?
     
  2. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Старший син ходив до логопеда. Не вимовляв Р і Л. В садочку була логопедична група, але ми туди не записувалися, а індивідуально відвідували дитсадівського логопеда. Правда не довго, бо не займалася відповідно. А потім пішли в поліклініку №2, що на вул. Симоненка.Там дуже хороша логопед. За два заняття "пішла" буква "Л", а за місяць і "Р". Робить масаж, щоб стимулювати правильне положення язика і додому давала листочки з словами, віршиками, скоромовками, щоб закріпити.
    І ще - не знаю скільки вашій дитині, але казала, що до 5 років дитина "має право" не вимовляти окремих букв, а вже після 5 - потрібно звертатись до фахівця, бо язик "знайшов і звик до неправильного положення".
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

     
  4. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Я теж знаю, що до 5 років нема чого хвилюватися , а ось після 5 треба до логопеда.
    У моєї подруги малій 4 рочки, так говорить, що майже всі звуки змазує, а вона взагалі не звертає на це увагц і каже, що сама до 5 років так говорила, а потім вже все налагодилося:)
     
  5. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Моїй доці вже в травні буде 6 років.Тому переймаюся.
     
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    я до 16 років не вимовляла букву "Р"
    і до логопедів різних ходила, і мама мене вдома заставляла різні скоромовки говорити-нічого не допомагало
    а в 16 рокув поїхала в інститут поступати
    познайомилася з майбутнім чоловіком і дуже старалася показати себе з найкращої сторони, відразу всі букви почала вимовляти
    тому про мої минулі "дефекти мови" він взнав аж після одруження
    тепер би хотіла сказати щось картаво - не получиться
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Ми ходили двічі на тиждень. Це ще було в старшій групі садочку, тобто майже 4 роки тому, і тоді це коштувало 10 грн.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    МИ до неї не ходили, але чули, що зараз це трохи дорожче і внеї дві розцінки в залежності від виду заняття (з массажем чи без)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    а чи часом у нас немає форумлянок-логопедів? Або можливо хтось знає де можна отримати он-лайн консультацію логопеда?
    бо у Даруськи почалось заїкання після щоденних оглядів лікарів і не хочу її травмувати походом до ще одної людини, яка буде зазіхати на її фізичну свободу
    наперед вдячна за будь-яку інформацію по темі
     
  10. flowerjulia

    flowerjulia New Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    така актуальна для мене тема зараз! Моєму синочку 5.4 вже з вересня ходимо до логопеда на Левандівці. За 2 уроки пішли звуки "Ш", "Ж" "Ч" - зараз систематизуємо, я дуже задоволена. А заняття коштує 25 грн.
     
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    моя знайома в Києві, має подругу логопеда, то та казала їм, що коли всі зубки виростуть молочні (до 3 років) тоді язик остаточно має влягтися і вимова має формуватися вже з того часу правильною.
    у вас була психологічна "пробка" яку ви самостійно подолали зважаючи на життєві обставини. В куми малий молодший не вимовляв Р до 7 років, а старший його постійно принижував і висміював, то менший так взлився, що ходив по хаті вимовляючи цілий день Р, і навчився за день.

    А де саме, часом не в Просвіту?
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Зараз для нас це актуальна проблема. Я була вчора в школі і говорила з вчителькою яка також є логопед і записала Данила (9 років скоро буде) на тестування. Він у мене дуже невиразно говорить, хоча надзвичайно розумний. Його сьогодні одна жіночка на вулиці не зрозуміла аж я їй пояснила що малий хотів сказати.
    У нього найгірше виходять букви «л» і «р». До кінця наступного місяця мають його протестувати і сказати мені результат. Цікаво, що придумають?

    Вона мені розказала, що тестування проходить так. Вона йому показує карточки з малюнками, але там настільки підібрані малюнки що вона протестує як він вимовляє всі букви. Потім після того він залишає собі карточки а вона йому читає оповідання, яке малий за допомогою карточок повинен переказати. І відповідно вона бачить які слова він погано вимовляє в речені і чи правильно будує речення. Відповідно до того складається програма роботи над його вимовою.

    Пригадався мені старий радянський фільм, як там Биков прийшов до дитини додому і каже: фєфачка, а скази либа... а мала - сільодка!
     
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Моя Настя ще пів року тому не вимовляла половини алфавіту (їй за тиждень буде 6 років), окремо звук вимовить, а у словах ковтає. Перелякана свекруха повела до логопеда (державного), а та заспокоїла, що все у нас добре і до школи дитина виговориться, тільки показала їй, як вимовляти Ж, а зараз мала говорить майже нормально. :)
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    А моєму малому 5,6 і він не вимовляє букву "Р". А от "ж","Ш,""ч"- вміє вимовляти,але у більшості випадків не говорить-має закріплений стереотип мовлення. так нам колись сказав спеціаліст.Зараз знову маю намір займатися з іншим логопедом.
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Ми ходили до логопеда у Сихівську поліклініку (дитячу), дуже хороша і приємна молода лікарка. Заннятя були по пів години два рази на тиждень, але ще додому давали багато скоромовок. Теж робила масажі. За місяць (тобто 8 заннять) поставила нам л, с, щ і р.
     
  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Наталя Михайлівна ?Ми ходили до неї з Юстьою,але походили декілька занять,як вона пішла у відпустку,потім карантин.Треба відновити заняття,бо був помітний прогрес .
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Молоденька, світленька?
     
  18. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Треба чоловіка запитати:girl_haha:,то він возив Юстю :girl_smile:.
     
  19. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    Моя тьотя логопед!!!...навчила багатьох вимовляти букву "Р", і дітей і дорослих, і допомагала тим хто заїкається!...знаю що робить з ними вправи, масажі!!!...допомагає їм!!!.
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Логопед.Де знайти хорошого спеціаліста?

    ми і далі замість "Л" вимовляємо щось неясне. хоча м"яки звук Ль - прекрасно йде.
    (нам 4 з половиною) - йти до логопеда чи ні ще? скоромовки говоримо, віршиків багато знаємо. а в мовленні з"їдає ту букву і все тут.
    "Р" картавить, але то, мабуть, гени