Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ого, ніколи б не подумала. Сяня, тоді перепрошую. Мене просто дуже здивував Ваш відгук, а тут виявляється, що це різні люди.
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Таки ні, є одна Сек, я дзвонила. Але от відгуки або дуже добрі, або дуже погані.
    Можливо, це людина настрою? В мене була така вчителька одна, або зла як пантера, або хоч до рани прикладай.
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    не помічала за нею такого:) а ваша Сек була старша жінка, така 50+ чи якась молодша?
    можливо в них якісь між собою(в лікарів) розборки, бо до Сек черга за місяць а в решти пусто, і тому вона наполягала на карточці і талончику?
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Я стояла в живій черзі, не було там якогось напливу...Так, їй 50-60 років :)
    Я не проти правил, я проти хамства. Можна було мене виставити за двері, але зробити це по-людськи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lordoftherings

    Lordoftherings New Member

    Висоцька/Нягул Роксана Ярославівна лікувала мене 2 роки, а може і більше. Дуже багато всього назначала, робила вигляд, що хоче мене вилікувати, хоча треба було вже давним давно направляти на операцію. Просто гроші виманювала. В кінці кінців довела просто до критичного стану! Коли я сказала, що вже потрібно щось робити сказала, що може зробити кріозамороження (добре, що не зробила, бо після цьої процедури багатьом тільки гірше стає). Потім перестала брати трубку. Видно внесла мене в якийсь чорний список. В кінцевому результаті знайшла хорошого лора Онутчака Андріана Васильовича. Він зробив мені операцію(сказав, що там вже не було що лікувати). Нікому не рекомендую цю Висоцьку/Нягул Роксану Ярославівну. Вона ще й дітей лікує! Просто жах!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Lordoftherings, а який у Вас діагноз, якщо не секрет??
     
  7. катенок

    катенок Well-Known Member

    В мене теж враження негативні
    Лікувалася в свій час
    Цей конвеєр..... ніхто тебе навіть не слухає, максимум 2 хв огляд, і до побачення, гроші за процедури шалені, по 2-3 процедури вдень по 200грн лишаєш за 20хв
    І так 5-7разів
    Але це таке
    Люблю щоб лікар вислухав і приділив увагу.. але це далеко не той випадок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А вона, до речі, учениця Онутчака) і років десять тому була вже досить хорошим спеціалістом, не раз Онутчак якісь легші випадки до неї скеровував. Навіть Руслана до Роксани в Городок їздила приїзджала лікувати горло якось, коли голос втратила. А потім, видно, Висоцька захворіла на "зірковість".
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    І тому ви його в чорний список?;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Як звати внучку? Де приймає?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  11. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Ольга Ярославівна Виговська працює у відділенні гематології 5 МКЛ на Чупринки, 45. Правда, вона була у декретній відпустці, але можливо вже і вийшла, не знаю. Вона толкова.
    Щодо Кароля можу сказати, що щиро здивована і обурена відгуком, процитованим вище. Направду не можу уявити, що спонукало його автора написати таке. Я пропрацювала з Юрієм Степановичем пліч-о-пліч 16 років і маю всі підстави назвати його висококваліфікованим фахівцем. Грамотний, досвідчений, уважний і людяний. Скільки я до нього кого не приводила - завжди знаходив час. Чи не половина тієї черги, що стоїть зазвичай під ординаторською - до нього, і навіть з інших областей на консультації приїздять. Якби, не приведи Господь, довелося мені мати з тим справу - ішла би до нього. За більш ніж 20 років роботи з онкохворими він не втратив чуйності і зберіг порядність.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Потрібна порада. Як я вже згадувала в інших темах, в мене хвора свекруха. Зараз проходить хіміотерапію на Гашека. Всі ліки купує власним коштом (лише 1 раз їй дали безкоштовно). Отже з своїми ліками лягає і її капають. Останнього разу медсестра розвернула її так, щоб вона не бачила маніпуляцій з ліками. Коли вона вже мала змогу подивитися на ліки, в одній баночці було менше, ніж мало бути. Свекруха запитала в чому річ і їй відверто заплутали з якимись мілілітрами, що так має бути і тд. Нікого з нею в той час не було. Вона розгубилася і розказала нам все лише сьогодні. Сьогодні мала би вже початися реакція на ліки. Її немає зовсім. Порожні баночки їй не віддали. Що робити в такій ситуації? Зазначу, що свекруха не дає хабарів лікарю, тому перша її думка, що то через це медсестра вкрала її ліки і влила лише фізрозчин.
    Фактично жодних доказів в нас немає, окрім відсутності побічних наслідків. Чи є сенс скаржитися? Як це зробити? Куди скаржитися?
    Буду вдячна за поради!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    шкода, що я не бачила цього допису, коли терміново потрібно було записатись до лікаря і ніде не було вікна
    такі хамство і непрофесіоналізм, які я дуже багато років не зустрічала
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  14. LanaAndre

    LanaAndre New Member

    Лікар хірург Коник (Жовква),і взагалі всі лікарі Жовківської поліклініки,величезну пухлину кишечника не могли знайти і лікували пальцем в небо,довівши до гострого стану окрім Бляхарського і Чайковської
    Мазур Юрій Іванович професор світило львівської хірургії в лапках,з усіма обстеженнями звернулись до "Бога" хірургії,окрім того що не звернув уваги на початкові метастази заявленні на обстеженні то стверджував що хворий не перенесе операцію,що уражений шлунок і його треба видаляти,що є вода в животі в результаті все виявилось не правдою!
    Юркевич Ірина Василівна,лірка з Топольної,неквалифікована,лікує наслідки замість того щоб зрозуміти причину і усувати її,робить людину "пожиттєво хворою"(при тому що така хвороба лікується успішно за кілька місяців) і яка має до кінця життя ходити до даної особи і "підліковуватись" не безкоштовно
     
  15. VeronikaNikaLika

    VeronikaNikaLika New Member

    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2020 ---
    Іі і лікарем назвати не можна, сидить пише папірці, батько посадив от вона і сидить
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Romario

    Romario New Member

    Хочу залишити свій відгук про лікаря Косів Богдана Михайловича, який приймає на вулиці Київській і про те як він мене “лікував” минулого року.

    Звернувся в 2020р. з біллю в попереку - на МРТ були невеличкі протрузії 3-4 мм. Замість того, щоб перенаправити мене до реабілітолога почав мене лікувати використовуючи такі препарати: Дипроспан а пізніше і Флостерон. Дипроспаном була типу блокада (з його слів тільки він один робить таку блокаду Дипроспаном у Львові) вона коштує 2000 грн, без ціни самого препарату. Тобто ви платите 2000 грн за процедуру уколу “в хребет” без контроля рентгена ,кт і т.п. (після цього уколу біль не зменшилась). Після цих препаратів швидше за все вам (як і мені прийшлося) прийдеться лікувати ще і шлунок. Далі ідуть уколи гомеопатією “в хребет”. Ціна такої процедури без ціни препарату - 800 грн. Таких уколів по його словам потрібно було 8. Моя біль так і не пройшла. Під кінець такого лікування лікар на МРТ знайшов ще один діагноз – остеопороз (пізніше проконсультувавшись з іншими невропатологами – вони остеопороз заперечили) і пропонував купити у нього гомеопатичні препарати за ціною 30 євро, які в Німеччині коштують 11-12 євро. Висновки робіть самі. Звернувся з однією проблемою, а вийшов з кількома. Однозначно не рекомендую.

    P.S пізніше звернувся до реабілітологів, де і вдалося вирішити мою проблемку.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Dingo

    Dingo New Member

    Заяць Ольга Іванівна в Діагностичному центрі на Пекарській, хоч її дехто хвалить, лікарка не компетентна, робить жахливі призначення важких ліків, на які у людини вже була реакція, при поиженому тиску виписала ліки які його ше більше понижають. Термоядерні ліки пизначила на довгий час взагалі без потреби, при цьому незвернула увагу на те що дійсно потреьує лікування. Не раджу до неї звертатись, незадоволених нею знаю є немало, людей потім рятують після її "лікування". Побережіть себе і не ведіться на те що її хтось там може хвалить.
     
  18. Khryska

    Khryska New Member

    Світлана Березан, працює в Веселці. Це реально жах….
    Отже, звернулись до неї з дитиною 7,5 місяців. У дитини вроджені часткові синехії, з часом відбулось повне зрощення. З порогу ні добрий день, до дитини ні слова (ніби її не існувало), по хамськи почала розпитувати чого ми прийшли. На огляді почала охати-ахати, що «бідна дитина, та ти так мучишся, та як можна до такого довести? тут тільки хірургічно вже і негайно потрібно все роз‘єднувати!» я вийшла після візиту хвора сама.

    в результаті все виправили мазями, і ніяке втручання не знадобилось…
    Оминайте цю особу, бо були чутки, що ми такі не перші