Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Вибачте запитаю, а як ви знали які з них потрібні, а які ні? Про непотрібні ви питали в лікаря?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MashaahsaM

    MashaahsaM New Member

    Другий лікар сказав, який і вилікував.
     
  3. ladygossip

    ladygossip Member

    Артимишин Зоряна - отоларинголог в Сихівській поліклініці.
    В батька була висока температура і горло боліло так, що не міг ні говорити ні істи. Як тільки трохи знизилась температура (5 днів), пішли до Артимишин, щоб подивилась, що з горлом, адже там було новоутворення. "Лікар" досить зверхньо і сказала: А чого ви прийшли? Я тут нічого не бачу! Ми в шоці. Кажем: Та подивіться уважно, батько ні ковтати не може! Тоді вона "соізволила" подивитись уважніше, і сказала: Вам треба звернутись на Ужгородську!
    Читала на форумах про неі хороші відгуки. Оцінити іі професійні навики не вдалось, оскільки нас "послали" і лікування не виписали. Але це й накраще! Можливо раніше вона була й справді профі, але на сьогодні - це зверхня, лінива особистість!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. CherryJazz

    CherryJazz New Member

    боже, пройшло 7 років, нічого не змінилося. Сидить там ця шизофренічна Демченко і всім розказує про глисти, про те що дитину треба глистогоніти як собаку, для профілактики. А коли їй приносиш аналізи де нема глістов, то ти дурак, бо здав його не на повний місяць. Це стільки років вже тягнеться (перше повідомлення від 2010 року!!) і ніхто їй нічого зробити не може? Я була в неї навесні 2017, в дитини був аденоідит і постійнійні отити. Вислухала слово в слово: і бліда дитина, і це глисти, а не глисти так лямблії, купіть у мене ось ці порошки від глистів, от мені вже сто років в обід а по мені не скажешь, взагалі таку пургу несла, тілько купіть в неї отой оріфлейм.

    Я кому це розказую, всі ржуть. Але це не смішно, коли привозиш хвору дитину температурну з отитом а тобі про глисти розповідають та просвою вічну безглістову молодість.

    Три рази я до неї ходила, потім послала, а їй все одне - торговка глистогонним.
    Дякувати богу, що в лор-відділенні працюють адекватні спеціалісти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Maelinhon

    Maelinhon New Member

    Писала вже в гілці про ендокринологів. Приймає ця пані в Оксфорд медікал і в ендокринологічному центрі.
    Дмитрук Уляна Ярославівна навіть не слухає паціента. Взагалі. Їй не цікаво.
    Вона мене перебила ще на початку розмови і почала мені РОЗПОВІДАТИ (!) як я (на її думку) харчуюся, живу, реагую на стрес і тд. На всі намагання щось сказати і довести, що її висновок - нісенітниця, вона просто посміхалася і продовжувала говорити. Не дала розповісти всі скарги, не дала розповісти про те, що в мами є таке захворювання, симптоми якого у мене зараз почали проявлятися, просто зробила якийсь собі висновок і почала мені доводити, що це я брешу. Навіщо мені брехати, якщо я прийшла по допомогу?...
    Під час розмови доволі довго говорила по телефону
    Після прийому у мене була суміш сорому і злості, тому що вона мене виставила якоюсь істеричкою, яка заїдає стрес і вигадує собі хвороби. І прямим текстом сказала, що мені до психотерапевта тре, а не до неї. Притому що в аналізах ясно видно, що є суттєве підвищення гормонів, з яким треба щось робити.
    Тобто навіть за гроші я отримала купку лайна на голову і жодної допомоги. Думала, такої радянської медицини вже немає, тим більше в платній клініці. Виявляється - є.
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Інформативно Інформативно x 3
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я не знаю в якій темі краще підняти питання. Поки пишу тут. Питання наразі більше філософське ніж про конкретного лікаря. Припустимо ситуацію. Йдемо до приватного лікаря у приватну клініку. Прийом, зрозуміло, платний. Якщо лікар відверто некваліфікований і ви це бачите, не погоджуєтеся з діагнозом та лікуванням, як бути? Куди скаржитися? а головне: чи платити за такий прийом?
    Ситуація гіпотетична. Поки такого випадку не мала. Але я дуже прискіплива в питаннях лікування. Ну і гроші з неба не падають, тому і фінансове питання суттєве.
     
  7. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Happy Fiancee, мала таку ситуацію 2 роки тому в Параскеви. Лікар на рівному місці видумала діагноз з яким живуть ще максимум кілька років. При тому на основну проблему навіть уваги не звернула. Це при тому шо я сама лікар і вона могла би принаймі приспустити такий діагноз, а не валити сходу шо то воно і при тому я така розумна, а ти така дурна шо мені кажеш шо то може бути не воно. Звісно ж такий діагноз не підтвердився. Проблема виявилась досить простою і зовсім не звітам ноги росли.
    Після такого прийому хотілось як мінімум не заплатити. Але все ж подумала шо за 250 чи 260 грн на той момент не буду позоритись, бо сама ж пішла до такого лікаря. Потім скаржилась у зворотній зв´язок. Мені передзвонили, вибачились і сказали що розберуться у ситуації. На тому все. Повернути грошей за прийом я не вимагала і звісно ж вони не пропонували))) Після цього хоть і звертаюсь до лікарів крайнє рідко, але стараюсь максимально поцікавитись відгуками про них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Happy Fiancee
    Я думаю платити треба. Але потім скаржитись і вимагати повернення коштів
     
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Оксана1322 нормальний лікар коли по його профілю має спершу виключити біду. А тоді коли нічого важного не упускається перейти до менш небезпечних станів...Ну і звісно усунути то, по можливості з чим людина прийшла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Погоджуюсь. Сама була свідком, як у Параскеви в кабінет невролога (чи то невропатолога) зайшла жіночка. А потім, коли вийшла, почала обурюватись, що їй призначили зробити МРТ: "Звичайно, одразу найдорожче обстеження - щоб гроші видурити!". А лікар всього-навсього хотіла спочатку виключити найстрашніший діагноз, щоб потім вже спокійно розбиратись далі, що й до чого. Тим більше, що інші обстеження в тому випадку могли бути недостатньо інформативними.
    І я вважаю, що це - набагато краще, ніж коли тягнуть кота за "фаберже" і без кінця щось там лікують простеньке, а коли покращення не настає і людина звертається до іншого лікаря - виявляється, що вже запізно.
     
  11. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @iragonzales, в даному випадку все трошки не так. На рівнійшому місці казати шо в людини захворювання, яке трапляється аж 5 випадків на 100000 населення і в більшості випадків є спадковим (в попередніх поколіннях нічого такого і близько не було) це як мінімум бздур. І ше й при тому шо воно має цілий ряд типових симптомів, а не лише один єдиний. Знаю про шо говорю, бо теж стикаюсь з пацієнтами у яких різне буває, але от так на найгіршому я ніколи не наполягаю, бо у 99% випадків цього найгіршого немає.
    Я сумніваюсь шо комусь би приємно було почути шо ви скоро здохнете бо я так кажу))) і при тому вам навіть не дають права сказати, а вдруг це не так.

    П.с. Написала лише свою ситуацію і думку про неї
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2018 ---
    @Sunichka, якраз з неврологом в мене таке трапилось)) необхідні обстеження голови і шиї робила завчасно. Нічого надзвичайного не виявилось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Так буває таке. Що вже запізно.Я саме про такий випадок говорила....
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хто з них?:) Збираюся знову до невролога туди.
     
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Качанова
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А, цікава тьотя, теж стикалася. Хочу до Павліш спробувати.
     
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Я після Качанової була в Павліш.

    Принаймі з діагнозом точно вгадала))) страшилками про можливий страшний діагноз не страшила. Зійшлись на тому шо якшо би часом таке і було то всеодно воно не лікується і нам того не змінити. В плані відношення до пацієнта - чудово. В плані лікування - може бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чудово. Я лікуватися в них бажанням не горю, сподіваюся, з потрібними обстеженнями теж вгадає:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vira Melnyk

    Vira Melnyk New Member

    ПШИК СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ -завідувач кафедри неврології. Мала необережність прийти на консультацію , такий собі пихатий чоловік ,який гордий від того , що займає тимчасово кабінет завідуючого ,пообкладався колекцією 1001 слоненят..
    Тепер , щодо самої консультації після "доброго дня" сівши в крісло , в мене задзвонив телефон , я взяла трубку і сказала два слова "мама , я в лікаря",щоб мене не чекала ,він КРИКОМ ,сказав , що мене вижене з кабінету , за таку мою неетикетність до його величності. Після чого мені потрібно було встати і вийти , але ж я надто несмілива , подивився нехотячи мої обтеження , я заплатила за таку"консультацію" і він мене скерував до іншого лікаря , обгрунтувавши відсутністю вільного часу . Я не є примхлива до лікарської любязності , бо розумію, що Радянський Союз ще не вийшов, але нехай "пар" випускає в межах свого дому. Студенти ,яких він навчає , не є причиною так нахально звертатись до пацієнтів .
    І ще один лікар проктолог-хірург (доцент) ЛОЗИНСЬКИЙ ЮРІЙ СІЛЬВЕСТРОВИЧ , він хоч і не хам , але надто впевнений в своїх припущеннях і діагнозах. Мене турбував кишківник і зробивши рентрен лікар сказав , що кишківник опущений і потрібно видалити половину товстого кишківника. Після цього я ще обстежувалась , кишківник не вилікувала , але хоч маю діагноз і операція явно не була вирішенням проблеми, хіба що інваліднісь отримала б.

    отакоє...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Він недавно помер. Тому думаю шо це вже неактуально...
     
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Такого «лікаря@ легко «загнати»....)))як на мене,він мав би не брати з Вас грошей,і скерувати до когось знаючого,але,на жаль,то дууууже рідкісні випадки((((Хоча приватні щаклади мали б дорожити репутацією і «реагувати» на скарги своїх пацієнтів
    --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2018 ---
    О,я там була,правда в невропатолога)))Мала МРТ щ собою....ніц мені не сказали...от реально-НІЧОГО!!!!так ніби я прикидаюсь щі своїми болями...потім пішла до іншого лікаря (але то вже в білий список)-і за її рекомендаціями я вилікувалась....