Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    від вірусного бронхіту немає патогномонічного лікування. Є купа пігулок, які можна замінити в дом.умовах питтям, провітрюванням, зволожуванням повітря і т.д.
    Допоки батьки не захочуть нести самостійно відповідальність за себе і своїх дітей- доти будуть такі лікарі.
    Банально, не потрібно багато інтелекту, щоб знати, що противірусних препаратів є одиниці і дуже токсичні і ні вам, ні дітям їх не назначать, а, отож, все що назначили- то є самодурство, зокрема антибіотики, та ще й не один переважно, які НЕ можна назначати без аналізу крові, які хіба шкодять при вірусній інфекції. А як "лікувати" дитину ри бронхіті- має знати кожна мама. І що - спочатку обстеження (лабораторне, інструментальне(рентген), а не огляд педіатра)), а вже потім лікування- то золоте правило.
    Ніхто про нас/вас не подбає, коли нам самим бракує бажання знати і контролювати елементарне.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. maty

    maty Well-Known Member

    Ви, мабуть, медик

    тому що тільки для них-завжди батьки винні у всьому- але це абсолютно неприйнятно стверджувати, що
    *як "лікувати" дитину ри бронхіті- має знати кожна мама*-але так ,в наших реаліях мама має знати як все лікувати,або хоча б-як не варто лікувати, бо ж лікарі нічого не повинні,в них зарплата низька,в них нічого немає...тільки питання,для чого ж вони всі лізуть в медицину
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. SovaBa

    SovaBa noctua

    в медицині, нажаль, як і у всіх галузях- яка ЗП, такі і спеціалісти. Нажаль. Є прибуткові "ніші", зайняті дуже "крутими спеціалістами" і такі, де лікар працює на голу ЗП, і це реально копійкИ. 90% таких не будуть заморочуватися нічим особливо. Ну а в приватних клініках- ситуація взагалі плачевна. При високих цінах- в кращому випадку ви отримуєте ввічливе ставлення, але дуууже рідко - вірний діагноз чи лікування. Чому? Та тому що більшість хороших спеціалістів, які пішли за гарною ЗП до приватника- в результаті пішли геть. Бо створюються для лікаря такі умови, коли він вимушений "обдирати" пацієнта, як липку. Ну... то своя кухня, в ній треба варитися, щоб усвідомлювати всі нюанси.
    Тут в темі багато відгуків щодо хамства і жахливого відношення, лікування "всліпу" і т.д., і це дуже добре. Але, люди, коли ви пишете:
    Лікар виписав ліки, але Я знаю, що то не від того, то такий він сякий і т.д., то, вибачте, але то є ваша суб"єктивна НЕПРОФЕСІЙНА думка. Або пишіть тоді вже конкретно діагноз і назначене лікування. Це те саме, що я б ядерщикам розказувала про модульний реактор))
    Потрібно мати елементарні знання з медицини! а не пхатися в фармакокінетику і фармакодинаміку препаратів при тих чи інших скаргах. ІМХО.
    --- дописи об"єднано, 7 Липень 2016 ---
    а я таке казала??? Винні лікарі, які в силу свого непрофесіоналізму не можуть поставити діагноз чи назначити лікування.
    Але не потрібно мати багато інтелекту, щоб знати елементарні речі-
    1.лікування після обстеження. (аналіз крові, рентген чи що там показано)
    2.Антибіотик при підтвердженій бак.інфекції
    3. При температурі 38 кров не згортається, не закипає і т.д. і інші бздури про температуру
    4. Значне пиття допомагає краще муколітиків
    5 .... то можна до безконечності говорити
    якщо людина не знає, що дорогу треба переходити на зелене світло, то водій, який її зіб"є на червоне- буде винен, ок.
    Якщо ви не знаєте елементарного, то вам просто залишиться лише писати і писати тут. Бо, ще раз кажу- вибір лікаря і контроль за ним- це ВАША відповідальність. Потрібно читати і думати, а не тупо здаватися в руки тупоголового лікаря, бо "він на то вчився".
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2016
    • Подобається x 5
    • Погоджуюся x 4
    • Зе бест! x 3
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  4. SovaBa

    SovaBa noctua

    фраза геть недоречна. Є ті, які йдуть за покликанням. Не чули про таке))))? Ну от хоче людина цього, прагне, добивається, а на "місці призначення" - розуміє, що краще б не пхалася сюди. Бо робота тяжка і відповідальна, оплата мізерна, а побори ті, якщо і є, то принизливі. Ну, то я не говорю про страшних хабарників, я про норомальних зараз. І робота така.. не те, що не е хорошою, прибутковою.. не те, що не приносить задоволення, банально її ненавидиш. Хто буде добре працювати в таких умовах? Хіба якась скотина, яка здірає все, що можна з пацієнта, чи альтруїст, яких вже практично немає. Ну і ще просто хороші лікарі, яким повезло і вони добре заробляють на хорошій посаді. Їм не треба вимагати гроші з пацієнтів, таким самі несуть, прсять і кланяються, бо на прийом нереально попасти. Таких одиниці, та й то не в кожній галузі є...

    попрошу не перекручувати моої слова і не придумувати. Я такого не писала і близько.
    Якщо для Вас поняття "знати елементарне" дорівнює "знати ВСЕ","завжди", то перепрошую, нам з вами не порозумітися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. Oljusuk

    Oljusuk Member

    Добрий вечір. Хочу і я написати про людину в білому халаті від заключення якого вирішується подальша доля людини-паталогоанатом-гістолог Михайлишин О.який працює на Топольній. Після зробленої чистки відправили на онкодослідження матеріал до нього-висновок Саркома.Приїхавши забрати скельця п.Михайлишин захотів 300 грн.Пояснив що мала зарплата, а те що він діагностував страшну хворобу , з якою треба боротися, це дрібниці.Перепровіривши нічого не виявили, але опустивши очі пояснили що в цього лікаря це постійний висновок, бо за добрим результатом ніхто не прийде.Пишу , бо знаю що ця підступна хвороба зараз не дає жити багатьом.Те що пережили за період-діагноз-перездача, то страшне.
     
    • Інформативно Інформативно x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. parmaxp

    parmaxp New Member

    Гудима Андрій Іванович - травматолог у 2-й міській поліклініці на Симоненка.
    Я та мій брат проходили у нього обстеження по направленню з військомату. Після того, як побачив направлення одразу сказав, "що для того, щоб більше написати треба самі знаєте..". Тобто одразу вимагав взятку.
    Ми відмовились платити взятки, і в результаті мому братові він приховав компресійний перелом хребта(через що його мали б комісувати). Цей діагноз був перед тим підтверджений у 8-й лікарні та в лікарні у Стрию. Головний хірург на Симоненка, після нашої скарги, відмовився підписувати акт остеження для військомату, написаний Гудимою. Тепер мій брат має багато мороки через цього некомпетентного лікаря, а це і не дивно, адже до нього рідко коли буває велика черга.
     
    Останнє редагування модератором: 31 Липень 2016
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    В знайомої була затримка, а вона чомусь тест не зробила, а пішла в "Венеру" Там подивились на УЗд, зробили аналізи,сказали, що вагітності немає, дали свічки, щоб пішли місячні, через 4 дні пішла ще раз, дали інші свічки, ще через дякий час, чоловік дав на сполох і повів в звичайну поліклініку на УЗД. Висновок: Завмерла вагітність.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    який жах, шкода дуже...як такі "лікарі" взагалі ще працюють,це напевне реально тільки на Україні, дуже сумно, бо калічать людей...і як на них управу знайти (((
     
  9. Elektron

    Elektron New Member

    Рудишин Т.I. сiмейний лiкар в 4-iй полiклiнiцi Сихiв. Прийшла до дитини на 5-ий день вiд народження - в нас жовтушка в розпалi, а вона менi : "у вас така дитина смугла! i в кого така!!!" I взагалi лiкарка некомпетентна. Говорить те, що хочеш почути i за пiдтвердженням звертаэться до медсестри)))
     
  10. Sofiya I

    Sofiya I New Member

    Ощипко Ірина Георгіївна- це ЖАХІТТЯ, а не лікар! Приймає в приватній клініці «Лотос», що на Генерала Чупринки 3. Я до неї прийшла, як до гінеколога, та виявляється вона ще терапевт, педіатр… фахівець на всі руки, де тільки можна побільше здерти грошей. Мені було потрібно здати аналізи- 2 мазки, та вона вмудрилася мені втюхати УЗД, всі аналізи мазків які тільки можна, Ощипко мене так вимучила на кріслі, робила все дуже непрофесійно, сильно боляче і головне НЕпотрібно. Але їй це на руку, якщо тільки один аналіз 350 грн. ЇЇ слова «людей від раку спасаю, в мене найкраще обладнання, а я лікар дуже професійний, з таким досвідом …» і ще кучу бла-бла-бла, та в інтернеті про неї немає ніяких відомостей, лиш негативні відгуки. Не дай Бог, вам до неї попасти, обдере вас по повній, вимучить, надасть нестерпного болю і психологічної травми. Мені досі вона сниться в жахливих снах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. левиця

    левиця Well-Known Member

    І в мене в чорному списку появився доктор Галай Орест Олегович, відділення потології молочної залози на Гашека.
     
  12. Lyusichka

    Lyusichka New Member

    Хочу написати про своє невдале відвідування гастроентеролога. Начитавшись позитивних відгуків за пару тижнів наперед записалася до Каліки Мар'яни Генадіївни в приватній клініці Медікавер, маючи надію вирішити усі свої проблеми. Принесла їй грубу стопку паперів з попередніми діагностиками і аналізами, які вона не стала особливо переглядати, а послухавши коротко суть проблеми з моїх слів, "намалювала" лікування, вийнявши десь з закромів листочок з "дежурною" дієтою, який певно роздає пацієнтам зразу при вході. Дієта справді дієва в усіх випадках життя, і для хворого з тяжкою виразкою і для пересічної людини "для профілактики", згідно з нею їсти можна кашки-зупки пісні чергуючи межи собою, фруктів-овочів (окрім буряка і банана) - зась!, не кажучи вже про мучне чи солодке. Але й то ще не все, як лікар може прийняти рішення без додаткових обстежень і повторного візиту, навіть маючи всі обстеження, але з інших закладів? Тому, не роздумуючи зайвий раз, п.Мар'яна відправила мене на гастроскопію, хоча таке обстеження я робила всього пару місяців тому і воно не показало якихось серйозних неприємностей, лікар не стала обтяжувати себе зайвимим поясненнями, обмежившись лиш зауваженням, що при потребі таке "незначне" обстеження можна робити хоч через день (!). Як і слід було очікувати, попри мої переживання, гастроскопія не показала зовсім нічого нового (що знали - то й довідалися, лиш зайві нерви і гроші потрачені). На наступному огляді, докторка прописала мені додаткову купу ліків (деякі з них виключають прийом інших, але то певно нестрашно), на основі результату аналізу крові про антитіла до хелікобактер пілорі, виписала мені термоядерні антибіотики (проте попередила, що вони сильні і невідомо що краще - приймати чи ні, залишила рішення на мій розсуд). На щастя, після того я потрапила на прийом до адекватного гастроентеролога, який пояснив мені мою проблему і розтолкував як з нею жити, пояснив, що на основі аналізу крові ніхто не робить висновків про наявність бактерії хелікобактер, і тим більше, не призначає лікування, відмінив дієту для "хронічних язвинників". Щодо п.Каліки, я лишилася абсолютно розчарованою, можливо жіночка такий добрий лікар, що аж "зазвіздилася" і вважає себе екстрасенсом, здатним ставити діагнози і приймати рішення про лікування, не ускладнюючи собі життя вивченням об'єктивних даних про хворобу і всім з дверей пропонує листочок з неграмотно описаною дієтою. Або в неї був поганий настрій. Але хотілося б уникати таких лікарів, бо то не більше ніж потрачені гроші, нерви, а ще й чого доброго - здоров'я
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Пошивак Богдан Олександрович - лор в Медінституті ( поліклініка ).
    Враження про нього просто жахливі...хамить, кричить і любить щоб йому " віддячували " :blush:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    +1. Ше в 2011 році підписувала в нього якийсь папірчик. Рівняла носову перегородку і там процедура така шо поліклініку треба пройти. Почав до мене кричати шо я збираюсь рівняти як в мене все рівне))) коли я пояснила йому шо я його колега, підписав той папірчик і "шпурнув" мені.
     
  15. Мені коли виписував направлення на госпіталізацію в лор-відділення казав що треба віддячити йому ( при тому що він нічого мені робив, ще й хамив).
    Я просто сказала дякую і пішла, на що він мені відповів " що мені з твого дякую ". Враження про нього жахливі :girl_mad::girl_nea:
     
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Аналогічно. Я вже заносила його у "Чорний список". І як людина, і як лікар - мерзенний.
     
  17. OlesiaOlesia

    OlesiaOlesia New Member

    Цапок Анатолій. НЕ рекомендую даного лікаря для лікування дитини. Ця людина нав"язала свої "послуги", після яких прийшлось лікувати дитину в остеопата і окуліста. Масаж чи то точкове лікування не допомогло а лише нашкодило. Перед тим як звертатись до даного спеціаліста прошу дуже добре подумати.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Березень 2017
  18. ZorianaS

    ZorianaS New Member

    Деяким лікарям треба просто відривати руки. Про одного з такий я хочу поділитись - лікар на прізвище Семенюк працює в онкологічній лікарні на Броньові. Минулого року видалям мамі придатки. І так зробив операцію, що через рік через його халатність вилізла купа проблем. Тепер потрібно робити 2 ОПЕРАЦІЇ ПО 6 ГОД КОЖНА!!!!!!! Як таких лікарів тримають на роботі, а взяв за годину часу 7 000 грн, де совість, людоньки????!!
     
  19. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @OlesiaOlesia, Ми до Цапка А. колись зверталися, як до остеопата. Ніяких погіршень після сеансів ні в дитини, ні в мене не було.
     
  20. MashaahsaM

    MashaahsaM New Member

    Лікар Педіатр Січкоріз Андрій Євгенович:
    Не рекомендую до нього звертатись!!!
    Якщо не дасте 200грн. за один прийом, не подивиться.
    Приписує дорогі і сильні ліки!
    Співпрацює з аптеками! Не йдіть в ці аптеки де він каже, в інших дешевше і то саме!
    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2017 ---
    Лікар Уролог Мартин Ігор Юліанович:
    Не рекомендую до нього звертатись!!!
    Чому, звернувся чоловік з проблемою, Ігор Юліанович оглянув і виписав своє направлення на всі аналізи (потрібні і не потрібні) в Сінево. В Сінево я заплатили "багато" + лікарю. З аналізами назад до Ігора Юліановича, а він у вас все гаразд:girl_smile:.
    Проблема не зникла, поїхали до іншого лікаря, він зробив тільки один аналіз, курс лікування і вилікувалися, заплативши в три рази менше.
    Висновок: співпрацює з Сінево і навмисне відправляє туди, потрібно вам чи ні.
    Не розумію, портити собі через це репутацію:girl_impossible: