Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    зверніться сюди -https://www.facebook.com/groups/pidtrymka.GV/

    при лактостазі не потрібно таблеток, тепло на груди перед годуванням, холодне - після і якомога частіше годуйте дитинку.
     
  3. Oruslava

    Oruslava New Member

    Дякую ! Я теж не в захваті від такого лікування
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    е-лактанцію можна використовувати при ГВ. а де перевіряти щодо сумісності з вагітністю?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Добрий вечір! Я вимушена приймати антибіотик, сумісний з гв. Дитині 1 рік і 2 місяці. Тож їсть вже не дуже часто. То, щоб зменшити його концентрацію в молоці є сенс пити його рано вранці, впродовж дня не годувати, ввечері сцідити і тоді вночі спокійно годувати, бо не дуже хочеться, щоб їй потрапляв антибіотик з молоком, навіть якщо він дозволений.

    Inviato dal mio SM-J120H utilizzando Tapatalk
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Часто ліки, які дозволені при ГВ, зовсім не потрапляють в молоко.
    Зціжувати нема сенсу в будь-якому випадку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Дівчата, хто знає які таблетки проти алергії сумісні з ГВ?
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, якщо ліки на елактанції жовтим кольором, дитині 2 роки, ГВ на вимогу (часто), то краще не вживати такі ліки і шукати аналог?
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Краще пошукати. А єлактанція не пропонує альтернативу?
    Напишіть діючу речовину, я ще на ембріотоксі гляну
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, якщо ліки на елактанції жовтим кольором
    Альтернативу пропонує, але ж діючі речовини, а я не знаю, які це препарати.
    Fenspirida hidrocloruro (Таблетки Ереспал)
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ембріотокс не знаходить таких ліків.
    Візьміть альтернативу з елактанціі, знайдіть на Вікіпедії, перейдіть на укр/рос мову, зазвичай там є список ліків, куди входить ця діюча речовина. А найкраще порадитися з лікарем (якщо довіряєте).

    Alternatives
    Dextromethorphan (Very Low Risk)
    Budesonide inhaled (Very Low Risk)
    Albuterol (Very Low Risk)

    Декстрометорфан (англ. Dextromethorphan), DXM — противокашлевое средство.
    В России DXM входит в состав сиропов от кашля Гликодин, Терасил-Д, Туссин Плюс, капсулы и таблетки Каффетин Колд, Гриппеккс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчатка, маю температуру, яка не збивається нижче 38. На випадок як доведеться викликати швидку, швидка коле анальгін з дімедролом? Воно сумісне з ГВ?
     
  14. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Після звичного наркозу в стоматолога (з адреналіном) не можна годувати? Скільки часу?
    І чи сумісний антибіотик Аугментин з ГВ?
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Можна годувати.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @TASJA аугментин - сумісний. Годувати можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата валер)янку при гв можна? нашу чи болгарську в таблетках. або шось інше заспокійливе
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Потребую поради щодо сумісності ГВ і ліків.
    Гінеколог призначила таблетки ставити Неотризол (2-б тип мазка, здавала на цитологію). Малявочці 3 місяці, лише ГВ.
    В інструкції вказано «Під час прийняття рішення про застосування препарату вагітним та жінкам, що годують слід зважити співвідношення користь / ризик.». Отаке. І я вагаюсь.

    На мій пост в групі підтримки ГВ написали, що краще знайти альтернативу.
    Ще прочитала в інструкції, що з обережністю приймати людям з ЦД (говорила з ендокринологом своїм, то вона не знає про ці таблетки).

    Загалом, я трохи стривожена результатом мазка, а тут ще ці таблетки не по всіх «параметрах» підходять.
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Мені казали не чіпати то до 6-місяців, якщо виділення не турбують. Виписали протигрибкове одноразово і свічки потім.
     
    • Подобається Подобається x 1