Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Я мастила тільки соски і була з голими грудьми, бо повітряні ванни дуже корисні. Ну хіба десь з ліжка тре було відлучатись далі чим туалет, чи якісь гості були, то вбиралась.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    я прикладала вкладки до грудей, занадто багато народу в мене в хаті)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Теж думала про вкладки, дякую. Бо я ще в пологовому, хоч і в палаті вдвох з чоловіком, але то лікарі, то медсестри заходять. Невдобняк якось голою, хіба вже ввечері.))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Для питань, що н підходять в інші теми також знайшла лише цю, але вона закрита.

    Дівчата, я ще в пологовому, годую грудьми, молоко вже прибуло. Маю загострення герпесу, правда, не на губі, а, перепрошую, на шкірі на попі. Так, я точно знаю що це герпес, бо в мене це його улюблене місце вже багато років.
    Може й дурне питання, але: загострення мого герпесу не шкідливе для немовляти? Можна намастити ацикловіром? Боюся питати лікарів таке, щоб не почали лякати, що при герпесі не можна годувати.
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    можна. і годувати можна. єдине як на губах, то не радять цілувати дитину. ну Вам то не грозить))
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Які вітаміни можна пропити при гв? Дитині 1,7р. Для покращення загального стану організму, зважаючи на те, що зараз весна, для шкіри, волосся. Порадьте щось хороше.
     
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    @Gajka я п'ю вітаміни для вагітних і годуючих з айхерб. Від них не відчуваю ніякого дискомфорту в шлунку, про ефект не скажу поки що, бо їх треба хоч з місяць пропити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    що означає з айхерб? Купила елевіт на пробу 10шт, скільки часу іх приймати можна?
     
  10. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Елевіт, за відгуками, далеко не всім підходить, мене, наприклад, від нього постійно тошнило, коли ще перед вагітністю вирішила попити.
    Потім почала замовляти різні вітаміни з iherb.com (мала Rainbow, New Chapter, Nature`s Way Alive- можу всі рекомендувати)
    - приймала половину вагітності і в перші роки ГВ майже постійно з невеликими перервами, мені було супер навіть на голодний шлунок, без всяких побічок. Ефект після місяця часу, як мінімум, вже чітко простежується - я відчуваю більше енергії, пропадає слабість, неповороткість, лінивість, зразу покращується стан шкіри, волосся і нігтів.
    Ще помітила у себе особливість -під час приймання вітамінів мене не тягне на солодке і загальне обжорство пропадає, і тому гарно регулюється баланс ваги. От вже рік не п`ю вітамінів і таки добряче поправилась, напевно варто знову собі замовити:)
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Мені елевіт теж не дуже. Може й хороші вітаміни, але дають мені побічку - запор. Зручно тільки, що приймати треба 1 шт в день. А айхербівські п'ю по 2 шт двічі на день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    О, в мене теж тоді закреп був, цілком можливо, там велика доза заліза від анемій вагітних, тому так дійсно може бути. Я не пов'язала.
    А я пила вітаміни по штуці в день, там, де доза була по дві, але без перерви, доки не випивала банку і старалась збалансовано харчуватись і багато пити.
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Спитаю тут,бо щось не можу зрозуміти в яку темку більше підходить,якшошо перенесіть куди тре.

    Чи можна при ГВ робити шоколадні обгортання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Потребую поради.

    Хворію, тиждень тому була в лікаря - гострий трахеобронхіт. Плюс додався страшний нежить. Лікуюся інгаляціями (декасан і лазолван) і фізрозчином в ніс. Якщо нежить вже проходить то кашель і далі страшний. Вчора в малої з'явився також нежить, думаю, заразилася від мене.(( стала неспокійна, гірше їсть і спить.((
    Лікар для мого трахеобронхіту наполягає на антибіотиках. Я сподіваюся вилікуватися інгаляціями.

    Тепер, нарешті, моє питання : що для малої менше зло - антибіотик чи моя хвороба? Краще пити антибіотик і не становити небезпеки для дитини захворіти ще більше?
    І- якщо мені таки його пити, чи треба давати дитині пробіотик?

    Дякую!
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Здайте кров, якщо підвищені лейкоцити, шое, палочкоядерні, сегментоядерні то у вас ознаки бактеріальної інфекції, АБ тут загалом показан.
    Якщо аналіз не покаже підвищення вищеперелічених показників, то АБ тут кагбе не дуже доцільний, якщо не взагалі недоцільний.

    Якщо треба, доктор вам назначить АБ дозволений при ГВ. Той же флемоксин-солютаб наприклад. Дитині пробіотик не потрібен, всі пробіотики дитина отримає з вашого молока, а от вам щось для підтримки флори можна поприймати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я теж була така перестрашена, коли малеча лиш народилася. Ходила в масці, як мала застуду, старалась не дихати на неї, коли годую.
    Але тут вичитала і потім зрозуміла, що не факт, що дитина заразиться. Друге, що я заразна ще до появи перших симптомів, але разом з тим мій імунітет вже почав виробляти антитіла до хвороби і вони передаються дитині з молоком. Це її захист і допомога у боротьбі з вірусом. Тобто, якщо вона захворіє - то матиме як боротися. З мого досвіду, мала якщо і хворіла, то легко переносила. Сопельки, часом кашель час від часу, небагато. До 6 міс діти мають сильний захист, тому думаю все буде добре.
    Я теж пораджу здати кров і без потреби не пити Аб. У мене після грипу минулої зими той трахеїт був як залишкове явище чи ускладнення десь з місяць. Я ходила і просто то все ще довідкашлювала увесь час.
    Ще пригадую, як хтось писав, як важливо, щоб дитина без АБ лікувалася перші рази, як захворіє. Бо потім організм може сам вже не справлятися, бо запам'ятав таку схему виздоровлення. Тобто потрібно, щоб імунітет дитини сам привикав боротися з вірусами і т.д.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Я мусила дати, бо почались проблеми з кишківником в дитини. Хоч я і приймала. Правда аб був сильний.
     
  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Мене від них сильно нудило, аж до рвоти. Правда, я пила зранку на голодний шлунок. Ну і запах у них противний. Брала комплекс для жінок з айхербу. І великі вони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, що можна випити від головного болю? Парацетамол не допомагає взагалі. Ну типу не зараз, а впринципі, вже кілька разів пробувала результату ноль. Пила спазмалгтн, неонатолог так радила, але не хочу таке сильне пити, може є щось слабше. Типу цитрамону, копацилу.
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @KAPUCHINKA мені ібупром помагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Дівчата, що можна знеболючого на зуби? Нині вирвали зуб мудрості, лікар хороший, та не в темі про годуючіх.