Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Чи хтось таки підписував декларацію з педіатрами з приватних клінік? Які враження, нюанси?

    Якщо не в цю тему, перенесіть, будь ласка.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми плануємо підписати з педіатром з Мініполіклініки. Але от буквально сьогодні почула інформацію, що для дитини система зараз вимагає ідентифікаційний код (раніше не треба було, якісь зміни).
    Хтось підписував декларацію останнім часом, чи треба було?
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Нам теж в цій ж Мініполіклініці так сказали.
    Але єдиний нюанс, якій мені не подобається, що в них немає де здавати аналізи. До прикладу, в центрі Анни Мазуренко при підписанні декларації можна безкоштовно здавати в їхній лабораторії аналізи.
    А Ви загалом не розпитували який саме перелік послуг завдяки декларації можна отримати, а що платно?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Підкажіть, яким чином відбувається розірвання угоди з сімейним лікарем? Достатньо лише підписати декларацію з іншим терапевтом, чи потрібно вирішувати це питання через головного лікаря? Бо я побувала на прийомі у "своєї" лікарки, і вийшла з її кабінету з шаленим бажанням більше з нею не зв'язуватися. :girl_nea: І порадьте, будь ласка, нормального терапевта в 6-ій поліклініці...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Мені пояснювали, що ви просто укладаєте нову угоду з тим лікарем, з яким хочете. Угода з попереднім лікарем автоматично розривається, він то бачить у себе в комп"ютері.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ari

    Ari Well-Known Member

    А коли це сталось, як давно?
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2019
  7. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Просто укладаєте нову угоду з іншим лікарем, стара автоматично анулюється. Перевірено на власному досвіді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Qazmlp

    Qazmlp New Member

    Підкажіть, будь ласка , чому Ви не рекомендуєте Нарепеху? Вона в нас буде на постійній заміні після звільнення нашої сімейної лікарки , тому хочеться знати на що чекати від неї . Наперед дякую!
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Призначає антибіотик по першому пчиху.
    Призначає купу фуфломіцинів.
    Неадекватно поводила себе через відмову від вакцинації, дзвонила, говорила дурниці. Чоловік мусив це питання закрити в завідуючої відділенням.
    Це те, що пам’ятаю.
    З тих лікарів, з якими я стикалася в 4 поліклініці, мені найбільше подобалась Данилишин Марина Михайлівна.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2019
  10. Qazmlp

    Qazmlp New Member

    Зрозуміло , дякую . Якраз сьогодні мали б до неї йти . Малеча теж не вакцинована . Я так розумію що зустріч у нас буде складна...
     
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Порадьте з ким можна укласти договір в поліклініці на Симоненка? Скоро треба ставати на облік в ЖК, і гінеколог сказала щоб ми з кимось уклали договір.
    Порадили знайомі Яцину Т.І. Що можете про неї сказати ? З нею не знайома. Ще колись ходила до Содоми І.П.

    Надіслано від мого Mi A1, використовуючи Tapatalk
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    ми в Мединської, я б її рекомендувала, але в неї нема вже місць.
    Старенька теж непоганий лікар - я до неї попадала пару раз, особливо зі свинкою в малого.
    Коли народився перший малий, "нашою" була Беднарчук - хороший лікар, якщо все добре. Як тільки щось складніше - губиться, перестраховується антибіотиками і фуфломіцинами. Поки картка в неї лежала, писала там що хотіла.
     
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Порадьте сімейного лікаря в поліклініці на Хімічній, або район Мазепи
     
  14. Tetti

    Tetti New Member

    Мої сімейна теж Данилишин і я категорично іншої думки на рахунок неї. Мала гіркий досвід. У неї записана вся моя сім‘я і тому зараз я у пошуках іншого лікаря в цій поліклініці або навіть в приватній.
    Тому якщо ви знаєте хворого лікаря у 4 поліклініці поділіться будь ласка вашим досвідом.
    Так от, колись раніше як у мене було запалення легень. Я лежала дома з температурою під 40,вона ледве прийшла додому. Виписала якісь незрозумілі антибіотики,які інший лікар сказала що вони були для мене як вода. Після того я знову довго не зверталась до неї.
    Були ще питання в яких вона не компетентна,але направлення до інших лікарів не виписує.
    Цього року ковід. Симптоми у мене були зовсім не схожі на ковід. Температура одного вечора піднялась до 38,5 в той же вечір я прийшла до неї на прийом. Запах,смак у мене був і не зникав,ломоти у тілі не було,температури теж. Я прийшла вона мене послухала,поміряла сатурацію і тиск,і почала писати. Все що мене турбувало я мусила випитуватись сама. Я ше запиталась чи це грип чи шось серйозніше,вона впевнено сказала шо грип. На плр тест не направила. Я пішла лікуватись додому,а коли вже почали злягати з симптомами ковіду батьки,пішла здала тест і він був позитивним. Далі лікувалась сама.
    Не довіряю їй від слова зовсім. Тому шукаю іншого.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Tetti

    Tetti New Member

    Ви підписали декларацію в центрі Анни Мазуренко на Стуса? Чи приймають там дорослих,і якого б лікаря там порадили?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я вже також її змінила... Наче підмінили людину. Теж через ковід. Була абсолютно незадоволена ні лікуванням, ні ставленням.....Тепер навіть нікого й не раджу, бо ще теж зіпсується ((((
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ні, з педіатром ми підписали у Мініполіклініці на Врубеля, а дорослим підписали у Вулику там же на Врубеля (вони разом орендують одне і те ж приміщення).

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  18. Tetti

    Tetti New Member

    За що виплатите там (аналізи, огляди,вакцини)? Якого дорослого лікаря можете порадити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Tetti

    Tetti New Member

    А на кого змінили? Кажуть що Данилишин звільнилась. І є приймаючі ще лікарі,такі як Сеген Ірина Романівна і Кривецька Наталія Миколаївна. Хто в них записаний? Кого порекомендуєте ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk