Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну є різні ситуації. От, наприклад, прооперували ургентно мого тата. Прооперували в п'ятницю ввечері, субота неділя- вихідні. Є черговий. Що і кого ти тут будеш вибирати? Але в суботу о восьмій лікар вже був в лікарні і в неділю був. Нам медсестри казали, не переживайте, ваш лікар завтра раненько прибіжить, віе такий є. Не було ніяких озвучених сум, ніяких натяків нічого. А на той час моя з/п була більша від з/ п того лікаря чи то в два чи то в три рази. От уявіть собі людина, яка стоїть кожного дня по півдня біля операційного столу і я, яка вбиваю цифирки у комп.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви описуєте свій конкретний одноразовий досвід, але робите висновки (на основі якогось свого випадку/випадків) про всю державну медицину в цілому ще й при тому принижуючи людей, які тою медициною користуються, називаючи їх кусками м'яса, яким пофіг, що їх гноблять, бо вони так звикли/їм так дешевше...
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    Сам би заштопав при потребі? Кровотечу спинив би?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Siania

    Siania Love Life

    А все починалось з того, що негоже лікарю у державній лікарні називати конкоетні суми за пологи. Дійшли до того, чий чоловік може унітаз поміняти :girl_haha: ох, ДП то як Санта-Барбара)))
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ну мозгів нема - так краще? Чи у вас будь-який хірург за замовчуванням і за клацанням пальців стає суперовим сантехніком/плиточником/будівельником? Оце "та якби я тільки захотів" - байка. Є речі, які реально зробити, якщо щось почитати чи подивитись. А є речі, які читай - не читай, все одно нормально не зробиш. Бо треба досвід - і не маленький. Тому кожен має займатись своєю справою. І хай би хірург не ліз до сантехніки, а сантехнік - в операційну. Але обидва можуть бути як висококваліфікованими (деякі сантехніки вчаться ще більше за медиків - бо роблять це все життя), так і низькокваліфікованими.

    Тут вище вже писали про горе-студентів медиків, для яких дифтерія і дизентерія - одне й те саме. Отаке ви називаєте висококваліфікованим спеціалістом, який аж 7 років вчився?! Є ті, що справді вчаться, а є що штани просиджують 7 років. І таких на гарматний постріл не можна до лікарень і поліклінік допускати. А ви до них "через перепрошую і впівголоса". Тільки тому, що диплом "отримали" (всі знають як).
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    Таке враження, що коли ви читаєте, то фантазуєте щось собі, а потім видаєте свої фантазії за мої слова. Я так і написала - що це був мій одноразовий негативний досвід. І ще написала, що я особисто не збираюсь перевіряти, чи десь в державній поліклініці не нарвусь на таке саме. І то мене вважали куском м"яса. Чуєте? МЕНЕ. Якщо у вас такого не було - дуже за вас рада. Вітаю!

    Далі я писала, що КОМУСЬ байдуже, що його принижують. Так, є такі люди. Є такі жінки. Яку лікар може назвати хвойдою, а вона повз вуха пропускає. В коментах ФБ пару місяців назад ридала дівчина, яка пішла до гінеколога після першого статевого контакту, а та на кріслі їй заявила: "Таке враження, що в тебе там цілий полк вже побував. Розказує вона про один раз тут". Це, по-вашому, нормально?! Так от, одна ридала, а інша навіть значення не надасть. Не всі підряд - а певна категорія жінок.

    І я не узагальнювала, а писала про конкретний випадок з конкретним лікарем. І про висновок, який я зробила конкретно для себе. Де я писала, що ВСІ лікарі держ. поліклінік гноблять ВСІХ пацієнтів?
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Sunichka ну мені Ви запропонували молитися на білий халат і дозволили силіти по три години в чергах )))
     
  8. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    І це цілком логічно, якщо ви всіх лікарів без виключення вважаєте висококваліфікованими спеціалістами суто через те, що вони витратили 7 років на перебування в стінах медінституту.
    І ви самі писали, що не маєте нічого проти черг, якщо треба зекономити. Ну то й сидіть скільки завгодно. Хіба ж заборонено? Мені так не можна.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    @Sunichka, ну Ви реально перегинаєте патик і з Вами безсенсовно сперечатися, бо Ви впевнені у свому. Ви думаєте у Параскеву не потрапляють студенти, які не вчились, а протирали штани? Та вже ж Вам кілька раз написали, що зустрічали чи там, чи у інших приватних закладах таких.
    То класно, що Ви там віднайшли комфорт, але досить стверджувати, що у державних лікарнях всі кричать, а людям це підходить. Людям це як мінімум неприємно читати бо люди користуються тими послугами і вважають їх добрими. Більше того, ніхто на них не кричить. А Ви розказуєте, що пацієнтам підходить крик, бо може на них самих так батьки кричали.
    Ну, і ще таке. Ви проходите плановий огляд приватно раз у якийсь час. Але, коли у Вас буде малюк, який то засоплив, то через два дні закашляв, то запоносив, то Вам видалось, що очко косить, то планові огляди, то медогляд до садка чи школи, то знов за місяць-два засоплив, то, Ви вже так не будете бігти у Параскеву, бо кожен отой "засоплив" кілька раз на місяць Вам файно коштуватиме, а таких випадків буде і буде.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ви неуважно читаєте те, що я пишу. Я фізично не могла перебувати у всіх без виключення лікарів Параскеви, щоб стверджувати, що там всі стовідсотково ідеальні. І цього я ніде не писала. Я можу говорити лише за тих, в кого на прийомі була я або чоловік. Це приблизно десяток лікарів. І от саме за цих лікарів я можу говорити, що справді професійні. Можу навіть список прізвищ навести, як кому треба. Коли стикнуся з бовдуром-приватником саме тут - обов"язково напишу у відповідну гілку.

    Наведіть цитату, де я стверджувала, що ВСІ лікарі в державних поліклініках кричать. Я описала свій конкретний випадок. І сказала, що є певна категорія жінок (не всі!), яким байдуже ставлення лікаря. Від слова зовсім. Можете навіть тут погортати сторінки в темах про вагітність, пологи за минулі роки. І там є кілька дописів, де дівчата писали, що лікар не дуже коректно поводився, але то нічого, бо він професіонал.

    О, до речі. Ще один випадок. Непрофесійний приватний стоматолог не змогла видалити мені зуб і з залишками, скалками відправила мене в державну стоматологію на проспекті Шевченка. А там державний стоматолог накричав на мене, довів до сліз, виганяв з кабінету, бо як я посміла звертатись до приватника. "І от тепер що хочеш - те й роби, сама видаляй". Мало того що я була під подвійною анестезією, мало того, що це був складний зуб, так на мене ще й кричали так, що в коридорі черга вся чула. Кричали просто за те, що я не до нього одразу пішла, а в приватну стоматологію. Ну як вам? Гарна поведінка? Чи знову я винна в тому, що на когось іншого не кричали?

    І до чого тут дитина? Для дитини я підписала декларацію з сімейним лікарем, який до того ж педіатр. Мова йде саме про дорослих.

    П.С. От чесно, таке враження, що всі, хто пише, що я написала про всіх жінок, десь себе в тому описі побачили. Бо якщо то вас не стосується, якщо у вас прекрасні стосунки з державними лікарями - чого ж так болісно реагувати?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    До якого будуть величезні черги в державному закладі. Та й повірте мені, дитина якраз в першу чергу рада по приватних мед закладах.
    Я розумію про що ви пишете, але ви якось гіперболізовано це викладаєте. Лікарі є добрі і ніякі. Всюди. Приватний мед заклад дає можливість не стояти в черзі, не давати на лапу, дає доступ до кращого обладнання. Але лікар той самий що і в медінституті.
    Тому однаково хорошу медичну консультацію ( не пишу послугу саме через обладнання) можна отримати і державно і приватно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @KAPUCHINKA @ruda kishka дівчата, напишу ще вам обом і на тому крапка. Я, як пацієнт, не відповідальна за вибір лікаря сидіти понаднормово ночами на роботі, бо "він такий є", "він так хоче підзаробити", "просто дуже хороший". Ви собі якщо хочете, можете далі вважати лікаря найважливішим за професією в соціумі, для мене це є просто вибір людини і одна з важких і відповідальних сфер діяльності. Їх є ще багато. Он візьмемо водія маршрутки. А якбиии ми йому доплатили там по 5 грн з кожного, щоб він бідненький міг не працювати 14 годин на добу. Може б тоді в нього діти з ТЗ не вивалювалися? Зараз напишете, що на водія маршрутки не треба вчитися 8 років. Не треба, а життя і здоров'я людей так само в його руках. Лікар, який не відпочиває достатньо, самі знаєте, до яких станів приводить пацієнтів. Але потім по Вартах всяких його так само, як і того водія, висвятять на святого, бо ж то один раз, а взагалі він кльовий, не рухайте. Ну подумаєш, дитину покалічив, чи просто випала на асфальт. А хто нас буде лікувати, як його посадять? А хто нас возити буде, як всіх пересаджають? То якийсь такий нездоровий перегин, що читаю і дивуюся, як взагалі таке може бути. Як то можна вважати, що називати якісь там суми в державній лікарні є нормою. Самі зробили торговицю, самі потім плачемо. Може таки дійде та реформа далі первинної ланки, бо то є неможливо.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ого, а де я таке писала? Ви процитуйте мені чи що, бо я щось такого не пригадую. Я не сиджу по чергах, а проходжу на конкретну годину і мене приймають. Навіть як на обліку стояла на конкретну годину приходила. Я обираю спочатку спеціаліста а вже потім дивлюся де він приймає і дивлюся як мені краще, якщо у нього величезні черги без запису але ще є можливість до нього ж піти у приватну клініку і не чекати, то йду у приватну. Якщо можна не чекати у державній, то який сенс платити за то саме в п'ять разів більше? Ну буває, що треба і почекати, бо інакше до конкретного лікаря не попадеш. І якби Ви цікавилися трохи до кого йдете то не попали б до криворукого стоматолога, що значить відправив? У мого тата була схожа ситуація, теж не могли видалити, то стоматолог посадив його у машину, завіз до іншого лікаря сам його до нього завів, сам пояснив і назад привіз. Ретельніше підходьте до вибору лікарів.
    А чого ж то ви дитині декларацію підписали, там якраз, найбільші черги. І дійсно нормальних професійних лікарів там мало. В нашій поліклініці, наприклад, всі так собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Недавно чоловік переповідав історію почуту від колеги. В колеги є друг лікар-проктолог. І сторія про нього. Розказує, приходять пацієнти, лікар каже: роздягайтесь, в колінноліктєву позу. Закочує очі, і каже, що все так погано, що треба робити операцію. Робить, опепацію, звичайно, що за гроші, пацієнт-щасливай, що від "смерті" його врятували. Відповідно, віддячується, гроші, цукерки, коньяк. Всі щасливі. А по суті, то й хвороби не було, і операцію мабуть ніяеу не робили, лише "розрізали" та й шов наклали.
    Так моєму дідові за останній рік 2 операції зробили. Одну на серце, прямо ціну назвали 2000$, одну на простату з підозрою на рак, але пухлина виявилась доброякісною. І дід щасливий , бо живий.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Sunichka а ви хоч написали скаргу на того стоматолога? Розумію, що в той день явно було не до того. Але в інший день вартувало прийти і таки поскаржитись, заяву на нього головному лікарю написати і тут у чорний список лікарів прізвище такого "хамолікаря" повідомити, бо то реально вже виходить за рамки. Вони тому так і поводяться, що переважно люди таке стерплять і не поскаржаться.
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Basyanya а можна було якось визначити, що пухлина доброякісна не видаливши її? І хіба доброякісні не видаляють?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Розкажу вам, як в "цивілізованій Європі". На пологи їдеш в лікарню, в яку зарання домовився (але це не обов'язково, можна просто приіхати), потрапляєш на чергову акушерку, вона і приймає пологи. Можна вибрати лікарню, в якій закріплений твій лікар, який вів вагітність. Тоді у випадку необхідності, він приїде на пологи до тебе. Але це ну дуже щось особливе має статися, щоб на пологи приїжджав лікар. Але акушерка тобі трапляється чергова і все. Це все покривається страховою.
    Можна домовитися з акушеркою, яка тобі подобається (наприклад та, що вела вагітність), щоб саме вона приїхала на твої пологи в лікарню. Але акушерок з таким дозволом стає все менше і менше (але то зовсім інша історія). Така послуга є платною, кожна акушерка визначає свою суму, це може бути від 400 до 1000€ (і більше). Фактично породілля платить за те, що з 37 до 42 тижня акушерка 24/7 доступна для тебе по телефону і приїде в межах півгодини-години до тебе. Страхова компенсує 300€ з цієї суми (чи то 250€).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Думаю, що так. Але нажаль, нюансів мнні ніхто не розказує(((

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не завжди. Онкомаркери покривають кілька видів для типових тканин, і можуть мати несуттєво підвищені рівні і від певних запальних процесів або особливостей віку/професії. Найточнішою є гістологія, щонайменше в 3 лабораторіях, якщо є підозра на злоякісну і необхідно визначатися з лікуванням.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене були випадки, коли я і в приватних закладах чекала на лікаря, і то мінімум по 15-20 хвилин. Якось було, що і довше, бо лікарка була на якійсь важливій процедурі. Я вже хотіла вставати і йти, але так як далеко їхати, і щоб потім ще раз не їхати, то чекала. Тому не завжди є гарантією, що і в приватних все буде легко, швидко і професійно. Хоч умови звісно набагато кращі.
    Але ще для прикладу - на " безкоштовне" УЗД до Рібун я чекаю переважно близько години, бо вона запізнюється. Але знайомий в приватному закладі чекав на узд теж десь годину.) Людський фактор таки є.
    В приватному можна посваритися, пожалітися на таку ситуацію, в державному просто чекати))
    До теми, про те, що в державних називають конкретні суми - ніколи цього не зрозумію, і не буду вважати, що це нормально. Навіть, якщо лікар затримався на годину довше, чи приїхав на годину швидше. Пацієнт - не відкритий гаманець, з якого береш скільки хочеш. Невже лікар , який би по дорозі додому побачив, що комусь потрібна допомога, думав би чи йому заплатять, перед тим як рятувати? Бо можна зробити такий висновок, якщо вони наперед оцінюють свою роботу в доларах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2