Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Lioras

    Lioras New Member

    наважилась я піти на огляд в ЛОКЛ до проктолога. Хотіла до Хавунки (бо прочитала тут з відгуків, що хороший), але його не було (вже 2 місяці в лікарні).
    Довго шукала те відділення, зайшла на 2 поверх, там побачила жіночку, що продавала бахіли, продала і питає до кого я, а потім каже, що його нема і вона подзвонить якомусь лікареві і він мене прийме. Я ж кажу, що дуже страшно, перший раз і тдд:girl_sad: на що вона відповідає, що знає кого радить, він дуже хороший і людяний, бо є в них 2 "зажерливі поганці":girl_crazy: показує мені цього лікаря і на вигляд спокійний в роках мужчина, покликав на огляд, оглянув, заспокоїв (бо я вся траслася і сльози) , розповів, намалюв усе, призначив лікування (не дуже дорогих ліків), а якщо не допоможе - висічення:girl_cray: бо є рубець від тріщини:girl_cray::girl_cray: жахливо боюсь... надіюсь з Божою допомогою обійдеться лікуванням... а цей мужчина - Стасишин Роман Ількович
     
  2. Velas

    Velas New Member

    Вирішив написати, так як бачу що ця тема на форумі розвивається не перший рік.
    Зі своєю проблемою вирішив не затягувати, а звернутись через декілька місяців після перших болей, крові на папері, дискомфорта і т.п.
    Шукав лікаря по відгуках в інтернеті, в результаті звернувся до Коваля Ю.В., можливо багатьом він не подобався, так як був досить суровий і не розказував байок, но він при цьому дуже серйозно підходив до проблеми, зробив дуже детальний огляд, задав декілька десятків уточнюючих питань, також призначив біля 10 додаткових обстежень і аналізів, щоб поставити вірний діагноз. Провів також одну процедуру з використанням свого обладнання, призначив курс лікування на 10 днів поки буду проходити всі додаткові обстеження. Но, нажаль, більше не пощастило потрапити до нього на прийом...
    Приблизно 5 місяців після того, я не відчував сильних проблем, крові більше не було, біль рідко, свербіж теж. Недавно хвороба загострилась знову, вирішив пошукати лікаря, звернувся до Хавунка І.В., зараз він не приймає в Парескеви, тому довелось записатись до нього в поліклініку. Я думав, що все буде так як у Коваля, но по телефону він сказав, що не потрібно робити ніякої підготовки до огляду, це насторожило, привіз всі результати обстежень, також заключення лікаря, пояснив проблему, він подивився тільки результати колоноскопії і сказав нічого у вас немає. Далі почався жах, пішли на те крісло для огляду, ніяких засобів гігієни, крісло не застелене, ні серветок нічого, ширми немає, сказав просто спустити штани трохи і ставати на крісло, я тільки взявся за ремень, як в кабінет завалилось чоловік 10, без лишніх питань довелось звільнити кабінет, пішли в інший, там все так само як у першому, тільки на оглядовому кріслі комусь до мене проводили якісь процедури, валялись брудні інструменти і бинти і все залите якоюсь рідиною схожою на йод. Огляд пальцем нічого не виявив!) Заключення - ви здоровий, проблеми немає. Прописав крем протигрибковий для зовнішнього застосування, при тому, що грибка там ніякого немає і якщо буде кров то свічку поставити, а ще пропити ліки від глистів, бо можуть бути, коли в копрограмі чітко вказано, що їх немає, але щоб це знати потрібно було прочитати... А те що є постійні болі, це походу нормально... Також сказав, що це все діло не бесплатне і треба дати скільки не шкода, за такий огляд я хотів дати гривень 50, але виявилось що в Параскеви огляд 300 коштує, тому скільки не шкода не спрацювало і довелось дати 200 грн. У Коваля я заплатив 260 грн. але там я знав за що заплатив.
    Думаю Хавунка хірург хороший і на 2-4 стадії він позбавить вас проблеми, так як пишуть люди, но на першій стадії зупинити розвиток хвороби не вважає за потрібне і максимум ви "вилікуєте" симптоми хвороби, а не причину і через рік другий вже можна буде робити висічки і т.п.
    Не дурно, дівчата які працювали з Юрієм Володимировичем, при просьбі порадити до кого тепер звернутись, тьльки розвели руками...

    От така історія в мене вийшла, тепер хочу запитатись, можливо хтось вилікував хворобу на початках і може порадити спеціаліста в цій справі?
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Коваль Юрій Володимирович був лікарем чудовим! 5років тому допоміг мені після пологів хоч болі були страшні. Підібрав лікування сумісне для дитини. Я дуже йому вдячна! Шкода дуже :sad:

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. AvOkRaM

    AvOkRaM New Member

    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2017 ---
    можна контакти Монастирського?
     
  5. AvOkRaM

    AvOkRaM New Member

    Доброго дня дівчата! Підкажіть контакти Монастирського А.Б. або Монастирського О.А. Буду вдячна за допомогу.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата.мені помогла мазь прополісна.прикладала до вузликів на ніч..ну і перегляд харчування..
     
  7. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Привіт. І так, я знову пишу у цій темі:girl_sad: Вже немає сил це терпіти. Лікувала внутрішній геморой аже декілька разів. Після лікування є полегшення, але з часом все повертається. Харчуюсь їжею багатою на клітковину, п*ю 1,5л води вдень як мінімум. Стілець щодня, ятжкого не таскаю, на ногах довго не знаходжусь. А проблема повертається:swoon2:Я вже думаю, чи то лікування неправильне було, чи то лікар не підійшов для мене, чи то в мене вже ситуація безвихідна і єдиний варіант - операція((( Мені лише 26, ще не народжувала, а вже операція?! А що буде далі, а під час вагітності, а під час родів?! Як подумаю, то відразу починаю ревіти:girl_cray:
    Підкажіть, може нещодавно хтось звертався до лікаря. До якого? Чи допомогло лікування? Можна в приват, а можна сюди, як вам зручніше.
    Дуже дуже чекаю на ваші відповіді.:girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    У мене внутрішня тріщина з 19 років, мені 29. Пережила двоє пологів, до речі, на жодних ускладнень не було з гемороєм, він не збільшився, ні не зменшився. Після пологів теж, хоч потуги були дуже важкі. Це не вплинуло ніяк.
     
  9. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Я дуже за це переймаюсь і сподіваюсь, що в мене стан з тою проблемою катастрофічно не погіршиться(((
    У мене бувають загострення мінімальні навіть від утрудненої дефекації :girl_blush2:чи від тривалого перебування на ногах + навантаження(вибачте за подробиці:girl_cray:
    Але, дуже дякую, що розповіли за власний досвід , я тепер маю хоч мінімальну надію:girl_smile:
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    А вам лікар не казав пити троксивазин чи нормовен постійно курсами, щоб не було проблем з тим. В мене проблема з судиною після пологів, на шві, а оперувати я то не хочу, може колись другі пологи то поправлять. Сказав лікар, що то проблема слабких судин і ті таблетки два рази на рік пропити тре.
     
  11. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Ні не казав про те, що пити потрібно 2 рази в рік. Але я вже про таке теж читала в інтернеті, тому зараз детралекс знову п*ю, лишився ще з минулого прийому. Востаннє його пила якраз десь пів року тому.
     
  12. Moza

    Moza Member

    Мені операцію зробили в 25 чи 26 - висічення зовнішнього вузла і перев'язка ніжки внутрішнього. Пройшло з того часу майже 4 роки. Загострення були, але це не до порівняння з тим що було до операції. Постійні болі, дискомфорт + вживання таблеток і свічок. А це також не дуже корисно.
     
  13. Порадьте до кого звернутись - була в двох і поставили зовсім різні діагнози :sad:
     
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А де ви були і які діагнози? Тут найбільше радять Хавунку.
     
  15. Була в Волошина в військовому госпіталі - казав поліпи і треба вирізати, сьогодні була в Прецель, казав - гіпертрофовані сосочки,і не треба різати(але дуже поспішав, довго шукав, не міг знайти нічого, поки я сама не сказала де, бо чую що там є)
     
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Підіть до когось третього, Хавунка, Витвицький.
     
  17. halinkaa

    halinkaa New Member

    Доброго дня. Незнаю, що маю робити. Проблема в сина, 16років. Десь зимою вперше вискочила шишечка. Шок. Купили свічки, почали лікувати (трохи є досвід, бо в самої є така проблема...). Ніби зняли запалення. Але буквально за два тижні вискочив знову, великий, болючий. Вирішила їхати з сином в лікарню. Поки їхали вона(шишечка)тріснула!!! Коротше, попали в Медінститут, до якого лікаря через шок не пам'ятаю! Оглянув, сказав, що нічого страшного. Виписав свічки. Пролікувались. Харчування налагодили, стул щодня... Суть в тому, що кожних два-три тижні вискакує знову. Були потім і у Витвицького, і у Вариводи В.Є. - пропили Нормовен, свічки(різні), мазі, а він все одно турбує!!!! Що робити-не уявляю! Невже без операції ніяк?
     
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Я думаю, що фізичне навантаження які робить ваш син треба тимчасово припинити. Зал чи що там. І все налагодиться.
     
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ну, мені допомогло. Раніше писала.
    Але лікар казав, що під вагітності все одно може вилізти і рано чи пізно прийдеться оперувати. Наразі не вагітніла, то нічого немає після медикаментозного лікування. Раз було: вузлик збільшився, але через два дні пройшло само по собі.
     
  20. halinkaa

    halinkaa New Member

    Та вже все обмежили. Єдине-плавання...але воно не має шкодити... зараз поїхав в гості за кордон, і знову...3 дні вже лежить