Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Хтось має Коваля контакти? Скиньте в пп. Дякую.
     
  2. Suliko

    Suliko New Member

    Доброго дня, дівчата! Підкажіть будь ласка с-ки потрібно заплатити лікарю в медінституті за висічку
     
  3. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Була в Коваля на консультації і прижигання лазарем теж він робив. Не допомогло, та й Коваль не сильно сподобався, хоч маю знайомого якого він оперував і який залишився задоволеним.
     
  4. LolaOLola

    LolaOLola New Member

    Поділіться, будь ласка, контактами Хавунки І.В.
     
  5. Krystyna

    Krystyna New Member

    Привіт!!! У чоловіка з'явилась невелика гулька на анусі. Хочемо сходити до лікаря. Порадьте, будь ласка, хорошого. І якщо можна контактний номер телефону.
    Можливо, номер Витвицького (його тут хвалять). Дякую дуже!!!
     
  6. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Написала Вам в приват телефон Хавунки. Але він десь 3-х річної давності, не знаю, чи ще актуальний. В разі чого подзвоніть В Параскеву і попросіть переключити на нього, я так один раз робила.
     
  7. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    ХАВУНКО ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ приємна людина яка має совість на відміну від інших бізнесменів ----- проктологів......
     
  8. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    ДРУЗІ відділення страшне в медінституті але лікарі хороші прийдіть туди і порадьтеся з лікарем що робити чи ставити кільця латексні якщо так вони вам поставлять якщо свічки то свічки але не бійтеся піти і дати 100 грн за консультацію і порадитись що робити дальше а пхати в дупу все що попадеться під руку не слід....
     
  9. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    :girl_cray: і знову проблеми :girl_cray: здається тепер і тріщину маю, хочеться плакати від розпачу:girl_cray:
     
  10. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    якщо є геморой зразу треба жерти ДЕТРАЛЕКС по 5 таблеток перші пять днів за раз а потім дозу зменшувати два рази по дві таблетки і так цілий місяць таблетки дорогі але замінники це гавно тільки Детралекс і свічки якщо внутрішній і мазь якщо зовнішній мазь проктозан НЕО реліф ---слабший не дає ефекту .....якщо шишка не ховається за тиждень валіть до ХАВУНКО ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ треба щось інакше робити тоді і весь час треба їсти вітаміни аскарутин вони дешеві і пити противні каплі Ескузан так три місяці і берегти себе не сидіти довго і пити горіляки і все має бути ОК верніше буде ВСЕ ОК....
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Серйозно? Ви лікар?
    В мене був геморой, ходила до Мацяка. Призначив таблетки від варикозу і мазь майже аналогічну. Пройшло в моменті.
    Такі поради не варто давати. Краще відразу звернутися до лікаря.
    .
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2017 ---
    Я даю поради підкреслюю поради бо деякі люди тільки під загрозою смерті йдуть до проктолога бо треба дупу показати.......я даю пораду а до лікаря ТРЕБА йти....
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Emka

    Emka Active Member

    мала колись з тим проблеми... за рекомендаціями пішла до лікаря на чупринки, Швець Ю.П , обійшлись і без операцій, хоча не дуже то проста ситуація була, той самий детралекс, і ше парочка рекомендацій, головне що не було довжелезного списку препаратів, а логічні речі по способу життя і дієтах, вже пару років пройшло - наразі все просто чудово, я задоволена, принаймні він вислухав все до останнього і оглянув дуже обреежно, а я страшенно боялась тих оглядів і через те відтягувала візити(( приймає десь ще приватно наскільки я знаю....
     
  15. Natali Fedolak

    Natali Fedolak New Member

    Привіт,будьласка порадьте хорошого проктолога,потрібно робити висіченя анальноі тріщини,оскільки вже хронічна,Яка ціна такоі операціі
     
  16. Natali Fedolak

    Natali Fedolak New Member

    хто був на прийомі у Філюсь Володимира Володимировича у оксфорд медікал
     
  17. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    клініка Святої Параскевії стягує до себе найкращих лікарів це Хавунка Іван Володимирович Бариляк Андрій Юрійович і так далі і вони одночасно працюють в державних клініках у мед інституті куди і треба йти.........робіть висновки ....друзі а лікарі хороші просто держава не цінить таких людей і вони йдуть у приватні щоб достойно жити.....
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. svetakov

    svetakov New Member

    можете надати його номер телефону?
     
  19. shpolka

    shpolka New Member

    Дівчата, дайте, будь ласка, номер тел Хавунки. Треба взнати коли він в Мед інституті.
     
  20. Lioras

    Lioras New Member

    Дівчатка, дайте контакти Хавунки :girl_flag_of_truce: дуже треба і дуже боюсь огляду :girl_cray: