Лікар-генетик у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bassa Gora, 12 Серпень 2012.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Шуварська - то клініка, можливо вона і досвідчений фахівець, але працювати з дітками і особливо з батьками, які опиняються у дуже важкій психологічній ситуації, просто права немає.
    Імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Ipuska

    Ipuska New Member

    Доброго дня! ніколи не думала, але також стикнулась з генетикою. Після 5 рокив подружнього життя я не змогла завагітніти сама, тому ми вирішили зробити штучне запліднення, і в нас все вийшло з першої спроби моїй радості не було меж, але мені очікував дуже болючий сюрприз, на 12 тижні, коли я приїхала на узд, сказали що моя дитина померла(плід завмер), зробили чистку і в генетичному центрі аналіз плоду, виявили моносомія по Х хромосомі, тоді ми з чоловіком здали аналізи на каріотип, в чоловіка все ок, а в мене 46+кусочок ще якоїсь маркерної хромосоми, тоді мої батьки ще здали на каріотип і в мого батька такаж ситуація як і в мене, тепер ще в брата мого взяли на каріотип, поки чекаєм на результат, дівчатка якщо хтось з таким стикався підкажіть що ви робили, порадьте хорошого генетика у Львові. дякую
     
  3. AnEye

    AnEye Member

    Пронів (Маркевич) Наталія Володимирівна приймає і на Лисенка і на Сихові в Біомеді. Вона дуже грамотний лікар, інтелігентна людина. Вміло працює і з діитками і з батьками.
     
  4. irunaCH

    irunaCH New Member

    Нікому не раджу Пронів Наталію Володимирівну, щира порада оминайте її стороною
    Її методи лікування просто вбивають дітей
    Садить на легкі наркотичні препарати і ліки які тестуються ще, просто контрабас якийсь
    Бережіть своїх дітей і якщо вже попали до неї добре читайте що вона вашій дитині приписала