Лікар-генетик у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bassa Gora, 12 Серпень 2012.

  1. blondunka

    blondunka Member

    а потрібно попередньо записуватися
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Ні, там жива черга. Дзвоніть в приймальню (в неті є телефон)і питаєте, коли приймає той чи інший лікар і тоді йдете. Краще трошки швидше, бо бувають великі черги, особливо до Гельнер.
     
  3. Kacjamboshka

    Kacjamboshka New Member

    Заганяч Ярина Юріївна,приймає у "Центрі здоров"я родини",вул.Кониського,9.Графік-Вівторок з 12 до15 год,четвер-з 15 до 18год.попередній запис за тел 276-47-06 та 067-370-84-04 з 9 до19 год.
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я теж була кілька років тому на консультації в неї, після того, як одна гінекологша кричала “всьо пропало” на результати мого скринінгу. Прокопчук зробила УЗД, переглянула скринінг - і виявилося, що все гаразд, тобто людина реально фахово заспокоїла і проконсультувала. Маєм уже 4-річного гарного розумного синульку.

    Забула написати, що були в неї у приватному кабінеті тоді на Котика.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2016
  5. khryst

    khryst New Member

    Коли були серйозні проблеми - відразу направили до Гельнер Н.В. (завідувач львівського генетичного центру на вул. Лисенка, 31). По УЗД вона пояснила що за проблема, можливі причини, як закінчиться і що робити далі. Як я пізніше дізналась - Надія Володимирівна - це той лікар області, до якого звертаються, коли потрібно поставити остаточну крапку в діагнозі: спростувати або підтвердити. Чудова людина - надзвичайно позитивна, чуйна, людяна, відчувається її рівень професіоналізму.
    Проте інші лікарі генетичного центру є не менш професійні та знавці своєї справи. Майже усі лікарі-генетики у приватних клініках є лікарями львівського генетичного центру.
    Як і в будь-яку держ. установу раджу приходити у центр з самого ранку - потім купа людей доходить.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. antipko

    antipko New Member

    скільки коштує консультація у генетика (центр здоров'я родини)?
     
  7. khryst

    khryst New Member

    З моєю ситуацією я нічого не платила і, думаю, що і не брали б, навіть, якщо б пропонувала. Подруга, яка лікується ще в одної лікарки-генетика казала, що та відмовляється брати гроші. Тому все на власний розсуд і можливості.
     
  8. Natana

    Natana New Member

    Доброго дня. Дівчата підскажіть можливо хтось знає актуальні ціни на Каріотип та HLA-типування , на Лисенка в центрі спадкових патологій? бо усі ціни на форумах з давністю декілька років... Думаємо де краще здати, бо у Сінево ціни від 4500 за один ((((
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Serq

    Serq Well-Known Member

    Я здавала місяць тому на Лисенка..то HLA-2800..а каріотип 1300..зробили добре
     
  10. Orusichka

    Orusichka New Member

    Усім привіт! я нова на форумі, але мене дуже цікавить питання генетика у Львові. Справа в тому що я вагітна і перший скринінг показав дуже поганий результат (скриніг перероблювала 3 рази), проте УЗД аналізів не підтвердило, так як плід розвивається добре і ніяких паталогій там не видно. Усі лікарі розводять руками і пояснень не дають, проте направляють до Львова (хоча я з іншою області). Нерви уже здають, боюсь їхати і боюсь не їхати. Може хтось також потрапляв у схожу ситуацію? Буду вдячна за любі рекомендації.
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Немає у Львові лікаря, який вміє трактувати скринінг нормально. Ну і про вірогідну можливість яку вказує скринінг знаєте? Якщо різні УЗД нічого не бачать, може то у Вас саме вірогідність показує аналіз?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а скринінг всі три рази поганий?якщо надумаєтесь їхати, то приїзжайте до львівського генетичного центру. тут зробите ще узд і проконсультуєтесь в генетика відносно аналізів і результатів узд. Бо по узд з інших місць вони, наскільки я знаю, заключень не ставлять, треба робити в них. Це все можна буде зробити в один день. Раджу там Скляр,вона мені виявила на одному з узд патологію, яку більше ніхто не побачив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orusichka

    Orusichka New Member

    Так всі три мають поганий показник...(це свідчить проте, що є відхилення у розвитку плоду) проте УЗД показує, що ніяких відхилень нема, бо плід розвивається як книжке пише по всіх параметрах. Якби не злощатий аналіз, то все було б дуже добре. Ше проблема що до Львова мені км з 400 і була я всього в ньому раза 2, і ше й в старій частині.
     
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в неті купа історій про те, що аналізи були погані, але в результаті з дитиною все гаразд. Тому вирішувати вам, що робити. а ще спитаю чи ви узд робили в різних спеціалістів? бо якщо кілька лікарів підтвердять що все добре по ультразвуку, то воно якось надійніше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. trustme

    trustme New Member

    ви перездавали в одній і тій самій лабараторіі? всі показники погані чи тільки один ? ідьте в генетичний центр на Лисенка, там живі черги, добратися туди не дуже важко, бо знаходиться недалеко від центру.
    --- дописи об"єднано, 9 Березень 2017 ---
    Можете дочекатися і другого скринінга- він більш інформативний і можуть показники значно відрізнятись.В мене перший скринінг теж показав погані результати, бо здавала в Sinevo, а з другим результати чудові,але здавала в іншій лабараторіі. дуже
    важливо,як пояснювала мені генетик,два дні перед скринінгом дотримуватись так званоі "дієти", істи певні продукти, в день скринінгу нічого не істи, перед самим аналізом сісти на хвилин 30 і
    заспокоітись...сказали, що це впливає. Головне- не хвилюйтеся і налаштуйтеся на позитив, бо якби було геть все погано, то узд б це показало!
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Що означає - показав поганий результат? Які саме показники - понижені чи повищені?
     
  17. Orusichka

    Orusichka New Member

    Поганий результат означає, що Мом завищений дуже, а Пап занижений. УЗД робила 4рази (хоча нам тільки 14тижнів), і так різні спеціалісти. А аналіз робила в сінево, ескулабі та державній клініці. Всі як один показують критично поганий результат. І ніхто з лікарів не дав відповідь чому при такому поганому скрінінгу гарний розвиток плода на УЗД. Тому і в Львів їхати потрібно, але я не вирішила, тому що не знаю що краще знати чи не знати...все одно я проти переривання вагітності...
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Може тоді краще дочекатись 20 тижня і їхати у львів. То вже і другий скринінг зробите і на узд вже нормально буде видно всі органи
     
  19. BlackBoss

    BlackBoss New Member

    Всім Доброго дня!
    На днях ми були в генетичному центрі у Львові на вул. Лисенка Ми були ШОКОВАНІ відношення до нашого немовля і нахабною поведінкою. У нашому місті у дитини теж брали кров з внени затягнувши ручку спеціальним джгутом і без всіляких істерик і проблем знайшли венку і взяли аналіз. А тут лікар похилого віку просто зі всієї "дурі" стискала й викручувала ручку дитині, у дитини почалась жахлива істерика за свої три місяці життя немовля ні разу не плакали так сильно й не заходився до по синіння. Коли ми батьки й наша бабуся почали просити щоб це "насилля" закінчилось і ми заспокоїли дитя нас почали виганяти з кабінету. Лікар ні як не коментувала що має робити з дитям нічого не пояснювала. Ми їхали з далека адже у дитини дуже рідкісне захворювання в очікували хоч якогось результату, а в нас взяли тільки кров з вени і нічого не пояснили. Ми ШОКОВАНІ такою нахабною поведінкою і такими методами. Лікар Шуварська В.І. давним давно повинна сидіти вдома а не знущатися над дітками і вести себе так нахабно!!!!
     

    Вкладення:

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Rasimelka

    Rasimelka Member

    Я особисто писала скаргу в МОЗ на Шуварську, через її не професійну поведінку. якби кожен так на неї скаржился, кому вона хамить, може й результат її поведінки був інший.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1