Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. yunoshev

    yunoshev New Member

    Чи знайшли когось, Наталя? Маю ту ж саму проблему, з'явилася ще того року, але лікуватися почав три місяці тому, все марно. На Коновальця та в косметологічній (біля гот. Львів) лікарнях не знають, що робити зі мною, був цілий консиліум професорський... сказали, що можна ще біопсію зробити... В мене багрова пігментація через грибок в районі вісок-вухо з обох сторін.
     
  2. nataliya

    nataliya nti

    Знайшли, і після лікування 1 місяця вже був результат, а зараз вже личко чистеньке, лише потрібно дотрисуватися його рекрмендацій.
    Це Паращук Богдан Миронович,, якщо потрібно напишу тел.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. olelasa

    olelasa New Member

    Не раджу. В малої була алергія конкретна така, понавиписувала ліків на круглу суму грошей і купувати їх було потрібно тільки в тій аптеці що вона сказала. Ми пішли до приватного, вона виписала мазь(теж не дешеву, але тільки одну) і за кілька днів все зійшло.

    На Коновальця сходіть до Фрайта, толковий лікар як на мене і без зіркової хвороби.
     
  4. Anya Nissan

    Anya Nissan Чарівниця

    @olelasa дякую! Я не ризикнула піти.
     
  5. endimiona

    endimiona New Member

    Під шкірою є щось схоже на горошину, можливо це фурункул. Дівчата, порадьте до якого лікаря можна звернутись з таким питанням?
     
  6. Arhimetrika

    Arhimetrika New Member

    Дівчата, хто знає як можна зв"язатись із лікарем Зайченко Олександром та де він приймає? Або може хтось порадити хорошого лікаря-дерматолога чоловіка як альтернативу? Тут дуже важливо щоб це був чоловік..
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  8. Diana

    Diana мрійниця

    можна мені дані. де він приймає?
    Може хтось порекомендує спеціаліста - дитині діагностують псоріаз, нічого не допомагає, внутрішні органи працюють добре, глистів нема.
    Хомик не допоміг, а навпаки лікування дало ускладнення.
    Хтось може лікувався у Чаплик - Чижо на Коновальця? цікавлять відгуки.
     
  9. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    Порадьте дерматолога. В дитини на нозі нижче коліна появились білі подовгасті п"ятна. До кого можна звернутись?
     
  10. kikaroma

    kikaroma Member

    Ще хороша лікар Зайченко Ярина Олександрівна (дочка відомого дерматолога). Приймає в Інтерсоно. Прийом 300грн
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчатка, хто лікував грибок стоп під час гв? Чим мазали? Що пили?
    Я підчепила цю бяку в роддомі((( кілька місяців не могла роздуплитись що воно( думала просто шкірка загрубіла) , та і раніше з таким не стикалась. Пішла до дерматолога- він категоричний- треба відлучити дитину від грудей і тоді лікувати...а я і відлучати не хочу і боюсь той грибок запустити(((
     
  12. Rantka

    Rantka New Member

    Доброго дня. Дайте будь-ласка контактний номер лікаря, мала і загубила.(( А лікар він супер!!!!!!!!
     
  13. nataliya

    nataliya nti

    Доброго вечора! Написала в ПП
     
  14. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Її не знаю, а от батько лікував мене колись, років 20 тому. Дуже фаховий спеціаліст.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. solomka

    solomka Active Member

    Доброго дня! Порадьте до кого краще звернутись: у дівчинки-підлітка багато прищів. Хто може провести діагностику і призначити лікування?
     
  16. Vendy

    Vendy Active Member

    Порадьте хорошого дерматолога, який приймає в суботу, дуже треба
     
  17. Junita

    Junita Member

    Напишіть в пп тел Паращук Богдана Мироновича, та де він приймає
     
  18. Sasho

    Sasho New Member

    Порадьте хорошого лікаря для лікуванння грибка на копчику якщо є телефон
     
  19. Monarda

    Monarda New Member

    Будь ласка, напишіть мені номер телефона Богдана Мироновича і де він приймає, дуже потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Порадьте лікаря до кого звертатись з проблемою виведення папілом. Чи довго заживає місце після виведення?