Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Не знаю. До гастроентеролога таки не попала і тим питанням не займалась більше.
     
  2. ISLANDIA

    ISLANDIA New Member

    знаю хорошого дерматолога косметолога справді доре порадить і застосовує нові технології та нові методи лікування!!! не тратьте часу на давно застарілі методи медицина рухається вперед ...шкода вашого часу і витрачерих коштів!!! консультація тим паче безкоштовна...відносяться лояльно з розумінням!! бережіть своє здоров!я!!!Кому цікаво...Трофімова Олена Борисівна Львів! якщо є питання пишіть в приват!
     
  3. YuliyaN

    YuliyaN New Member

    Перевірено на собі. Я не бот, просто скопіюю на кілька сайтів, щоб люди знали.
    (Лікування) На сам ніготь: оцтова кислота, обережно ватою паличкою, щоб не на шкіру і не на кутикулу, бо попече. Кожен день, зранку і ввечері, і так добрих пів-року-рік, поки не відросте новий здоровий ніготь.
    (Лікування і постійна профілактика) На всю шкіру стопи разом з нігтями: кедрова олія (на базарі в травників 100-150 грн за 250 мл.) + протигрибкові ефірні олії (чайне дерево, монарда... в аптеці) крапель 10-20 на 50 мл десь. І так все життя, бо якщо один раз зачіпили, значить іммунітет такий і зачепите ще. Як крем дл ніг :)
    Це все просто і зручно, ставите 2 баночки і ватну паличку біля ліжка і буде щоденне нагадування.
    ---------
    Все це я придумала сама після багаторічного лікування, включаючи довготермінове дороге комплексне таблетками+ мазями - хіматуркою-то ви потруєтесь і навіть результат буде, ніготь злізе можливо і вам здасться, що то трохи швидше і ефективніше. Але потім все повернеться "бо якщо один раз зачіпили, значить іммунітет такий і зачепите ще". Тому пропоную такий підхід.
    Оцтову кислоту я придумала замість йоду+димексид, бо ця суміш фарбує нігті, тож тольку, що вони здорові - виглядають неаппетитно. Оцет вбиває грибки. Як і кедрова олія і ефірне дерево. Довго, постійно - чудес не буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @MISS SCARLET як знайдете, напишіть і мені в ПП. Також шукаю толкового лікаря.
     
  5. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    готель Турист
     
  7. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Так, завідуючий там інший, Хомик - звичайний лікар. Я була в лікарні в Сокільниках - в Хомика, і в того лікаря що з ним в одному кабінеті сидить - молоднший від Хомика, але обидва справили дуже хороше враження.
     
  8. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    Потрапити можна по запису чи просто так? Маєте його контакти? в пп.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. AmiGoStar

    AmiGoStar New Member

    Якщо можна і мені контакти в приват. Був в готелі, кажуть що дійсно там приймає і по запису але номер телефону не знають.
     
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    1р і 2м і я знову починаю епопею боротьби з демодексом. Консультувалась в дерматолога-консультанта з гв і ось: трихопол 500мг 2р в день 10днів. Роліноз від алергії 1т 1р в день 10днів. Елімінал гель 3р в день за 1г до їжі. 10 днів. Серія стоп демодекс, саліцилова кислота, хлоргексидин. Розторопші порошок як гепатопротектор. Мазь ям або лоринден с+сірчана мазь 1:1. Потім 10 днів перерви і знову 10д трихопол. Всі ліки узгоджені з elactancia як сумісні з ГВ.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Як на мене, то це заробляння грошей. Я теж в Тихої була. Теж глисти. Зайченко приписав антипаразитну програму і купу бадів. Не пила і більше не ходжу.
     
  12. WasylMelnyk

    WasylMelnyk New Member

    Дівчата порадьте до кого ще можна звернутися з моєю проблемою висипка на руці у дитини
     
  13. ptasya

    ptasya Member

    Дівчата,може хтось має схожу проблему-в дитини заїди.не можу дати з ними ради.Перепробувала усілякі мазі і в шкірвенеричному диспансері була.результату нема.Знайома казала в Сокільники їхати,що там лікар хороший,але прізвища не знає....порадьте чи варто туди їхати і до кого і взагалі може вже хтось стикався з такою проблемою ??
     
  14. Diana

    Diana мрійниця

    дівчата дайте телефон лікаря або хоча б графік прийму? до нього потрібно записуватися?
     
  15. magic

    magic Well-Known Member

    телефону вже не маю..ми були 5 років тому..
    на прийом не записувались - приїхали так, була жива черга. потім вже в нього взяли моб. на всяк випадок..
     
  16. zolotajka

    zolotajka New Member

    не знаю, чи вам ще актуально, але сама цілий січень ніяк не могла вилікувати собі заіди. дерматологи нічого не знайшли, мазі ніякого ефекту не дали. терапевт сказав здати аналіз на залізо, феретин і трансферин. виявилось в організми була нестача заліза, пропила його і як рукою зняло.
     
    • Баян Баян x 1
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @zolotajka Герпевір спробуйте мазати, і приймати Цинктреал, Неуробекс.
     
  18. zolotajka

    zolotajka New Member

    так мені препеарат звичайного заліза допоміг гіно тардиферон. герпевір не допомагав, а комплекс вітамінів був не актуальний, оскільки всі інші показники, окрім заліза, були в нормі.
     
  19. Elira

    Elira New Member

    Хочу залишити свій відгук по даній темі.

    Нікому не рекомендую записуватись на прийом до Глушкової Людмили Сергіївни з клініки Оксфорд Медікал, що на Чорновола.

    Досить того, що ця особа може вас перекривлювати (сама лікар російськомовна), то не сподівайтесь на правильну терапію або діагноз! З чого все починалось :

    У мене з'явилось висипання на вказівному пальці руки, пізно вечером 30.03.2017. Почервоніло, чесалось та досить сильно боліло. Коли прийшла до цієї "лікарки", то була шокована непрофесійним ставленням та методами.
    Розпочала сандартно, з причини звернення. Потім пішло щось дике.

    Ця людина дала мені в руки свій смартфон і попросила підсвітити місце висипу, щоб вона могла його проколоти... На моє заперечення, бо це подібно було до герпесу (всі знають що його неможна проколювати) вона відповіла : - що так треба!
    Мова оригіналу: - это нужно сделать, что бы понять какого цвета жидкость высыпания. Я відповіла, що прозорого, то і так видно!!! Вона всерівно проколола в трьох місцях, щоб в цьому переконатися!
    Боліло досить сильно! На цьому її "професіоналізм" почав набирати ще більшого масштабу, коли вона мені виписали трав'яні настоянки, та антигістамінні препарати.

    Вийшовши з Оксфорду, мені стало значно гірше. Палець ще більше почервонів та напух, мені стало погано - слабкість та біль в кисті руки. Я записалась в іншу клініку і лікар швидко поставила діагноз - герпес! Призначила адекватну терапію -противовірусними препаратами. Вже через годину мені стало трохи краще. При цьому лікар, який правильно поставив діагноз, телефонувала та перевіряла мій стан кожен день!Навіть в неділлю. Чого неможна сказати про Глушкову...

    Як повідомила деректор Оксфорд Медікал, це вже не в перший раз з нею така ситуація. Вибачень від неї також не було, та вони мені і не потрібні.
    Директор пообіцяла покарати її, що ж, маю надію вона дотримає своє слово!
    Тому, будьте обережні і обходіть цього "лікаря", поки наші закони не почнуть працювати і кидати за грати таких соціопатів, як вона!
    Будьте здорові!
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Inalav

    Inalav Member

    @Elira за Оксфорд Медікал вже багато негативних відгуків чула, туди би не радила взагалі звертатись.
     
    • Подобається Подобається x 1