Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата порадьте хтось хорошого лікаря дерматолога. Маю біду з руками, а саме на кісточках під пальцями трьома на правій руці, вроді алергійний дерматіт. Був до вагітності, мазала кремами руки,потом обострився під час вагітності, була в одного дерматолога,якусь мазь дав,трохи помогли. Родила то пройшло, а от тепер знову зявилось. Вже навіть з водою боюсь контактувати. Поки жила в селі такого зроду не було,зявилось як сюди переїхала. Може то вді води..короче сама вже не знаю....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    І мені теж треба для мужа - в нього між пальцями рук шкіра посушена і червона. і це переважно від миття посуду :sad: просто катастрофа...:sad:((
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Я перед весіллям мала страшну кропивницю, так шо дві неділі до весілля їла тільки таблетки і гречку з вареним м"ясом і огірками :xaxa: ходила на Енгельса в шкірдиспансер, лікар Чемерис Мар"яна. Шо подобається в лікарці, дуже добре все пояснює :) тому шо була в своїй поліклініці на Симоненка то там виписала рецепт толком нічо не пояснила і спровадила, а потім як виявилось ту речовину неправильно прописала, так шо спробуйте туди сходи. Хоча там ше є один лікар прізвище на букву Г а далі не пам"ятаю :shy: теж казали хороший, але до нього тре за тиждень записуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Голдун А. -лікар-дерматолог. Шкірвендиспансер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    А ще на букву Г є лікар Городиловський Андрій Несторович, думаю саме його і мали на увазі, так як до нього необхідно записуватися заздалегідь.
    тел. 238-56-36
    Але для початку спробуйте змінити миючий засіб.
    Пере походом до лікаря не змазуйте уражені ділянки лікарськими засобами, так як це може затруднити постановку діагнозу
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Ой,я думала ця тема не актуальна,тіки тепер побачила. Поки нікуди не ходила,роботу хатню по можливості роблю в рукавицях. Недавно вичитала в газеті ЗОШ такий рецепт від всяких таких шкірних болячок: ложка чайна олії, ложка чайна оцту,одне яйце сире все змішати і мазати. РОбила тиждень,все практично пройшло. Потім перестала,про рукавиці забула, і знову трохи почалось. Буду далі пробувати. Ще деколи мажу Бороплюсом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    А ще на букву Г є лікар Городиловський Андрій Несторович, думаю саме його і мали на увазі, так як до нього необхідно записуватися заздалегідь.
    тел. 238-56-36


    точно він. хоча потім мені казали шо і він в одному випадку неправильно діагноз поставив. Тому мабуть варто якшо не помагає сходити по кількох лікарях :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Звісно, що ще не було такого лікаря, який би не помилився :sad: Добре коли ці помилки не шкодять....
    А я саме так як ви написали і раджу всім, і в сумнівних випадках сама так роблю. Адже, одна голова добре, а дві краще.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    з 2004р. лікувала "нейродерміт" пройшла всіх дерматологів від поліклініки до шкірвендиспарсеру. Під-час вагітності нічого не турбувало, а недавно захворіло дитятко і я з переживань стала схожа на мухомор. Прийшла в шкірвендиспансер, чемно завела картку і потрапила до пані-доктор, яка за три відвідування жодного разу мене не оглянула, зате запропонувала здати купу аналізів, навіть РВ :), і тітонька вирішила лікувати мене від глистів :)
    Знайома терапевт порекомендувала мені в тому ж шкірвендиспансері Шуліпу Ірину Володимирівну яка з першого ж огляду поставила діагноз - псоріаз.
    Лікар хороша, але заклад цей - просто жахливий.
     
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    РВ є обов"язковим аналізом для всіх хто приходить в шкірвендиспансер, навіть за консультацією.

    а щодо лікування від глистів, я звісно вас не бачила, але і псоріаз просто так не виникає! здайте перше аналіз крові в темнопольному мікроскопі, от тоді і будете знати від чого варто лікуватися. і повірте, навіть псоріаз проойде
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчата вмого брара псоріаз. Можливо стось стикався з цією проблемою. порадьде щось?
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Знаю що це таке. В мого батька псоріаз. Не лікується нічим. Точніше лікується сама причина. В мого тата з"явився після операції на нирках. Самі шампуні, мазі лише тимчасово дають полегшення. А вже 2 роки назад, коли дуже почали боліти нирки, виявили ниркову недостатність, призначили гемодіаліз, і через місяць зник псоріаз. В вашому випадку треба шукати причину. Нам сказали, що псоріаз-це наслідок розладу крові, печінки, нирок. Ось так. Робіть аналізи, і виздоровлюйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Псоріаз це хронічне захворювання шкіри, повністю не виліковується, лише наступає рамісія, яка може тривати до 5 років. Загострення наступає під-час стресу.
    Найважливіше - правильно діагностувати, оскільки менедекілька років лікували від нейродерміту.
    А лікування симптоматичне яке вибирає лікар, залежно від симптомів. Головне менше нервувати. Мені діагноз поставили недавно, зараз пробую з цим жити, головне не комлексувати і памятати, що псоріаз не передається оточуючим.
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    це спадкове захворювання.
    передається по родині. не лікується до кінця . заліковується.тимчасово.

    так, активізується приослабюленому імунітеті.
    ДОПОМАГАЄ ЛІКУВАННЯ У СОЛОТВИНО. Їхати треба вілітку. приват чи база. сидіти у соленій воді скільки зможете, мазатися грязями. мінімум 14 днів.

    їздимо 4 роки.в мене екзема долоні - пройшла зовсім, в чоловіка значне покращення по псоріазу ліктів.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    дівчата, потрібна порада щодо лікування висівкового лишаю... лікували різними мазями, ходили на лампу від Цептера "Біоптрон" (може комусь і помагає, але в цьому випадку казав хворий, що не помогло зовсім)... в неті є багато інформації, яку вже всю перечитала... пише, що потрібен хороший лікар, самому лікуватись не можна.. дехто пише, що воно не сходить ,а дехто, що можливо вилікувати...
    хтось з тим стикався? що порадите?
     
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    В мене таке було. Принаймні так писало в карточці в діагнозі.
    Я була ще в школі і мама мене повезла відразу до Львова. Купа львівських лікаряів ставила купу діагнозів, і відповідно виписували різні ліки.
    А потім я прихворіла ГРЗ і місцевий дерматолог (дівчинка тільки закінчила вуз) сказала що то висівковий лишай і виписала якусь "бовтушку" - якась рідина, яку я ходила виготовляти до оптеки. Пройшло дуже швидко. А ще казала обовязково весь одяг з середини прасувати . Навіть станики по мірі можлисті.
    Час від часу в мене і далі такі плями зявляються. Рецепта того я не зберегла. Тої лікарки вже немає (втекла з маленького містечка до Львова. Власне вона і була десь зі Львова). А в шкірвендиспансері виписали якісь мазі (залаїн, ще щось). Таблетик і т.д. на досить велику суму. Правда дали досить хорошу пораду - в аптеках є шампунь Дермазол. Його рекламують як від лупи, але сам він є протигрибковим. Казали ним митися (як гелем для душу). Але після того, коли намилилися - трохи постояти, щоб подіяло. І казали як можна рідше прймати ванну (бо всі ті мазі при частому прийнятті ванни не дуже помогають). Краще душ.
    В мене цей лишай вилікувався. Але час від часу (раз нак кілька років) плями зявляються.

    А взагалі радьтеся з лікарями - в кожного свій випадок і свої ліки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    я забула який я мала лишай :confused: лікувалась, наступним: фукорцинова рідина (вона присушує і казали мені шо дуже багатьом її виписують тому думаю вона нешкідлива), на вигляд рожевого кольору, і пристає до рук як зеленка годі відмити. Я мазала зранку і ввечері нею, а потім втирала крем целідерм, він теж від алергій, дерматитів, лишаїв, мазала після фукорцину 2 рази, і в обід. Крім цього гігієна, штани прогладжувати, ніякої синтетики, не можна парити, мити господарським милом і змивати протічною теплою водою. Крім цього пила цетрин. До тижня пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    а він часом не у вигляді округлої червоної плями був? якщо так, то це не висівковий лишай, а стригучий
     
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    так, в більшості випадків дермазол призначають на висівковий лишай.
    ще можна спробувати чемеричну водую також бачила випадки коли вона допомагала
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог


    о так, так була така краса, тількия займалась самолікуванням, йод, зеленка так поприсихало шо виглядало на запечені рани :bad: