ЛАРИНГІТ..хто і як лікує?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Зіра, 2 Лютий 2011.

  1. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    Хто стикався з таким захворюванням як лорингіт, хто і як виходив з нього? Чим лікуємо????

    ---------- Додано в 13:43 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ----------

    В нас лорингіт приходить з періодичністю раз в пів року. Перші дні лікуємо без антибіотиків, колим ( в тяжчих випадках) ношпа+ супрастин, в легших замість уколів таблетки пємо. А останній раз мусіли вколоти дексометазон аж...щоб дитина не задихнулась...
     
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: ЛОРИНГІТ..хто і як лікує?

    Ви певно мали на увазі ларингіт?
    Ми стикалися, малому 2,1 роки. Мав сильний раптовий ларингоспазм, викликали швидку. Кололи Но-шпу та Тавегіл. Робили інгаляції з Амбробене + пили Лазолван та Афлубін.
     
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: ЛОРИНГІТ..хто і як лікує?

     
  4. festa

    festa New Member

    Відповідь: ЛОРИНГІТ..хто і як лікує?

    У моєї донечки ларингоспазм вперше трапився в 2 місяці. Найпершою ознакою була сильна, майже на 6 годин, осиплість голоса. Тоді викликали швидку. Наступні були в 7, 10 місяців та 1рік 3 місяці. Підказали обов,язково мати но-шпу (ампули) і найдієвішим для нас виявилися інгаляції. Правда ми їх робимо у ванній, включаючи гарячу воду через душ на 10 хв.(повинен бути густий туман у ванній) . Краще заносити туди сплячу дитину тоді довше вдається побути або чимось зайняти, якщо не спить. Я навчилася вже визначати самий початок процесу, тому останні рази обходилися лише інгаляціїєю та тепле, часте пиття чаю з ромашки, і до задишки не доходило, дякуючи Богові. Сподіваюся, що переростемо.
    І вам того ж бажаємо, аби швидше минуло.:d25:
     
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: ЛОРИНГІТ..хто і як лікує?

    :confused: Я знаю, що холодну воду треба включати
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: ЛОРИНГІТ..хто і як лікує?

    головне зволожити повітря біля дитини, якнайшвидше, а способів є багато: занести у ванну, киплячий чайник біля ліжечка, мокрі полотенця навколо ліжка.
     
  7. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Ось і у нас ларингіт :sad: Голос пропав зовсім. Температура 38-39,5. Гавкаючий кашель. Ношпа+супрастин, афлубін, ісла-моос, інгаляції з амбробене через небулайзер, полощемо горло сода+сіль. Але особливого покращення не бачу. Що ще можна зробити? Лікар до цього всього ще додала дексаметазон і трахісан. Коли чекати якогось позитивного результату? Бо в малого це вперше (5 років), боюсь ларингоспазму...
     
  8. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Сильного ларингіту не мали, але кілька раз при кашлі і захриплості ставили такий діагноз. То приписували ношпу, інгаляції з боржомі, феністил. І казали мати дексаметазон дома на випадок ларингоспазму, але не доходило до цього. Ще попереджали, що після охриплості буде кашель, який у деяких дітей може тривати до 3ьох тижнів.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Дякую за відповідь. Сьогодні - четвертий день хвороби. Нарешті в малого починає прорізатись хоч якийсь голос. І дійсно з'явився мокрий кашель. Вчора ввечері ще була температура, але вже до 39 не доходила. Мені здається, що добре допомагають інгаляції з допомогою небулайзера. Я давала 3 рази в день вдихати розчин амбробене (1 мл фіз.розчину+2 мл амбробене) і разів 5-6 сода+сіль+вода.
     
  10. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    У нас коли був ларинготрахеїт з загрозою спазму, лікар сказала купити і мати на випадок спазму свічки ректодельт. Ми купили, але ми обійшлись без них. Виписали но-шпу і супрастін. Но-шпу вкололи, від уколу вона так репетувала, що я задумалась над тим, чим можна замінити супрастін (тим паче, що вона тоді ще дуже вже хотіла спати, і ще раз її мучити уколом дуже не хотілось), і я поставила їй свічку анальдім. Дімедрол теж десенсибілізуючий і спазмолітик заодно - спала всю ніч і ні разу навіть не кашлянула. Наступний день пройшлов більш менш. Під вечір знову було схоже на початок спазму - знову поставила анальдім і знову спокійна ніч. Але це не керівництво до дії - тільки наш досвід. Особисто я зваживши, що гірше гормон чи анальгін вибрала анальгін, а дімедрол досить безпечний препарат (наскільки мені відомо). Мала дуже важко переживала цю хворобу - сама була дуже налякана, після того як кашляне, починала панікувати, практично всю першу добу вона провела у мене на руках. Їй тоді було 2 і 9. І початок хвороби був дуже раптовий - щойно здорова була а через 10 хв голос як у металеву бочку. Потім заразилась старша (5 р) теж дуже панікувала, вночі прокинулась кашляла і казала "мама я не можу зупинитись, я не можу зупинитись" теж поставила їй анальдім. Обійшлось однією свічкою в першу ніч. Потім вже стало відкашлюватись і вже легше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Holly

    Holly Moderator

    Почитала і жахнулась, ви такі сильні препарати дітям даєте, невже аж на стільки все погано було? В нас ларингіти часто, перший раз малому і року не було. Було по всякому, переважно справлялись у ванні з гарячим душем та інгалятором. Останнього разу давала еріус, бо бачила що почав задихатись і температура 39.8 була. Але, якщодаю протиалергічне, то лише один раз, в пік загострення
     
  12. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    У нас ще така штука, що перорально менша навідріз відмовляється, усе крім нурофена, ніколи не вдавалось дати(( я би з радістю давала щось легше... але буває:або колоти або ректально більше ніяк. Ще й антигістамінні гіркі а но-шпа так взагалі. У нас - це був перший ларингіт зі загрозою стенозу, я оцінювала ситуація як загрозливу.
    Ось до речі про дімедрол


    Чомусь в аптеках кажуть що свічок суто з дімедролом не буває.... шкода що прийшлось нагружати анальгіном, але що вже зробиш. Мені здається, що гормон гірше, може я помиляюсь.
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    мій теж, навіть нурофен. Я силою вливаю. Ліки в шприц і за щоку, в кілька етапів по 2мл.
     
  14. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Я вже думала що мій Сашко переріс, минулого року мали ларингіти зо 6 разів, 2 рази прийшлося приймати антибіотик, 2 рази кололи дексаметазон в чорнобильській, але вже пару місяців був спокій. І тут минулого тижня підхопив вірус, збивали Т тільки після 39, перші 2 дні ок, а на третій почав вночі задихатися, нічо не помагало, ні пара, ні свіже повітря, добре що в хаті була свічка ректодельт"а, поставили ... не було часу щось видумувати, я вже хотіла виликати швидку. Пішли зранку до лікаря, і ще потім 1 на протязі дня і 1 на ніч по свічці, не було на то ради, дуже просив щоб не робили уколу ... більше по суті нічим не лікували, після того, як завжди починається мокрий кашель, то пару днів попили ереспал. Далі просто зволожую ніс, не даю тому позасихати всьому, щоб повідкашлював. Я вже так чекаю коли він переросте ... в нас то завжди на фоні вірусяки ... ще як засічу отой кашель, то встигаю якось зупинити, а якщо отак серед ночі то спасу нема.
     
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    А скільки вже Вашому Сашку? Бо теж от чекаю - не дочекаюся , коли нарешті вже переросте. Або хоч рідше стане.
     
  16. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ой а моя так починає плюватись... ну дуже вперта :girl_impossible:А старша може любу гидоту випити і не моргне!
    Ой ще й вночі якось усе сприймається інакше...якось тривожніше набагато. Мені здається, що кожна мама в такій ситуації знає краще, яке рішення найправильніше... Коли у нас оце сталось, так я і не думала в той момент про шкідливість анальгіну і т д. Якщо ректодельт дозволив уникнути лежання у лікарні, де кололи б напевно дексаметазон і так, то значить так треба було...
     
  17. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Малому 4,5 роки. Перший раз ларингіт мали в 2.5 роки, вже як пішли в садочок, до того взагалі майже не хворів, щось 2 рази мав температуру і соплі на зуби. То для мене було шоком. Бачу що вже не так часто і можна то якось попередити, але все рівно страшно. Сказали що до 6 мав би перерости
    --- дописи об"єднано, 21 Лютий 2015 ---
    З ліками, в нас тоже туго, стараюся все давати шприцом, бо все решту випльовує, придумує що завгодно лиш би не пити. Ну і свічка то меньш травматичніше ніж укол.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    А нам 5,1. З 2,11 мучимося з тим. Теж чула про 6 років. Не дочекаюся...
    Ліки якось можна заговорити. ( знає, що як не вип'є, все одно якось запхаю). Укол це для неї страшно, але свічка- то взагалі катастрофа.
     
  19. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми мучилися від 2,10, в 6 років був один ларингіт, цього сезону 1 ( взагалі єдиний раз хворіла від початку навчального року), надіюсь останній. Так, що переростаєм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Detektyv

    Detektyv Member

    І ми мали кожного року ларингіт, причому тільки в період листопад -грудень, і то такий, що якби не Ректодельт і пара в ваній кімнаті, то швидку допомогу, яка їхала більше пів години, ми б певне не дочекались. В нас дуже раптово починався, малий лягав спати з " початковим насмарком", а через години три просинався з дуже страшною задишкою. Лікар казала завжди мати під руками но-шпу, тавегіл чи супрастин, диксаметазон - все в уколах. Після нападу потім лікую інгаляціями з Амбробене через небулайзер. Надіюсь скоро переростем)