Лапароскопія (в деталях)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем tinkaKris, 30 Жовтень 2014.

  1. Pavlivna

    Pavlivna New Member

    Була я в тій клініці,та більше не хочу))) у них тільки одне вирішення проблеми,це -еко...
     
  2. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Хто робив лапароскопію кисти яйника у Верніковського на Короленка: як виглядає там ця процедура, ціна і відношення медперсоналу? Хвилююся дуже і цікавлять нюанси.
    Дякую наперід
     
  3. Yuhymka

    Yuhymka Member

    Всім привіт, не знаю чи сюди та тема лапаратомії у наш час ще актуальна? Хто робив напишіть з якою метою і чи була альтернатива робити лапароскопію замість томії?
     
  4. Tina Linina

    Tina Linina New Member

    Дівчата, а ніхто не шукав можливостей уникнути лапароскопії? Можливо, вона не потрібна і можна без операції одужати? Хто вилікувався або пробував? Поділіться досвідом. Хто з лікарів береться лікувати без операції?
     
  5. Anabelll

    Anabelll New Member

    Привіт, напишу і я свою історію. Рік не могла завагітніти, діагноз був ендометріома лівого яйника, яку виявили ще на початку планування. Але лікарі казали, що вона маленька і не потрібно нічого робити. Коли вже пройшов рік після планування, а вагітнфстю навіть не пахло, я вирішила робити операцію. І не пожаліла ні капельки. Адже на операції виявився крім основного діагнозу, шалений спайковий процес, непрохідність одної труби і дуже слабка прохідність іншої під тиском. Вагітність самостійно малоймовірна, але шанс звісно є. Але найголовніше, що я знаю що зі мною і що робити далі, а життя в постійному очікуванні дуже гнітило( тому хто сумнівається, то робіть і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Yuhymka

    Yuhymka Member

    Anabelll, згідна на всі 100. Лиш би допомогло
     
  7. Mashet

    Mashet New Member

    Доброго дня.Мені дівчатка цікавить хто за скільки часу завагітнів після лапароскопіі???І який вам діагноз поставили після лапароскопіі???:girl_sad::girl_sad::girl_sad:
     
  8. margaruta pisochna

    margaruta pisochna New Member

    Доброго дня. Яка зараз вартість лапароскопії на русових? Бо маю робити у грудні? І яка потрібна підготовка?
     
  9. Mashet

    Mashet New Member

    Робила на Русових в травні то все разом вийшло 10тис
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2019 ---
    Дуж
    потрібно здати аналізи .десь приблизно 12пунктів!
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    :girl_claping:
    Мені робили діагностичну разом з гістероскопією. Вагітність наступила в тому ж циклі.:girl_claping:
     
  11. Mashet

    Mashet New Member

    Т
    тобто за один цикл???
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2019 ---
    А що виявили під час лапари???
     
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Ну лапара була на 8 день циклу, а місячні так і не прийшли:)
     
  13. Mashet

    Mashet New Member

    Вітаююю)))
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2019 ---
    А
    скільки часу не наступала вагітність???
     
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Дякую, я вже мама 3- місячного синочка:girl_in_love:


    Більше 3 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mashet

    Mashet New Member

    А який діагноз поставили що виявили під час лапари???що у вас було???
     
  16. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Тут найцікавіше - не виявили нічо:) Все добре.
     
  17. Mashet

    Mashet New Member

    Зрозуміло,даремно робили(
     
  18. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Ну чому даремно? Вагітність все ж якимсь дивом наступила. А до того і стимуляція раз була і інсемінація і нуль результату. А тут маєш... я думаю , що причина в чомусь та й була, тіьки її не виявили... Може шось лишнє було , а « рідина» змила?
     
  19. Mashet

    Mashet New Member

    Ааа зрозуміло можливо ви праві)у мене виявили ендометріоз)не вагітнію уже три місяці:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2019 ---
    А до лапари не вагітнію а 5років:girl_cray:
     
  20. margaruta pisochna

    margaruta pisochna New Member

    Дякую