Лапароскопія (в деталях)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем tinkaKris, 30 Жовтень 2014.

  1. Margoha

    Margoha Member

    Привіт дівчата. Давно заходжу на сайт, але зареєструвалася тільки сьогодні. А все діло в лапароскопії))
    Лікувалася гормонами близько двох років, а толку нема. Лікар сказав шо нема чого тягнути і треба йти на лапару... записалася на 8.09.2016 лишилося пару дні і аж страх збирає((((
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2016 ---
    Буду робити в Томича .... може хтось чув про нього якісь відгуки?
     
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    • мімімі мімімі x 1
  3. Margoha

    Margoha Member

  4. ciao

    ciao New Member

    Привіт всім. Загубила тему, де писали про ренген на прохідність труб. Мені цікавить, хто таке робив, чи були у вас кровотечі після рентгену. Як довго? У мене на другий день розпочалась мазанина, а тепер вже два дні активно, як під час місячних. Не знаю чи так нормально.
     
  5. Margoha

    Margoha Member

    Всім привіт. Зробили вже нарешті лапароскопію, бо наважувалась дуже довго... а страху було морее))) все поки що добре... тепер знову треба напевно приймати якімь припарати і робити лялю)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Привіт. Я робила два рази. Перший раз на Топольній, другий в Параскеви. В перший раз кровило так, що я аж злякалася. Сильніше ніж місячні. А другий раз нічого. Рожевим помазалось наступного дня і все. Мені здається, що усе від лікаря залежить
     
  7. maty

    maty Well-Known Member

    а лікар нічого не призначив приймати?
     
  8. Margoha

    Margoha Member

    Ще ні, бо ще не виписалась:) Колять обезболюючі і капали антибіотики...
     
  9. kamaliya

    kamaliya Member

    а де робили????
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. kamaliya

    kamaliya Member

    підсткажіть де робили і у скільки обійшлось?
     
  11. Margoha

    Margoha Member

    Робила в госпіталі Прикордонних Військ на Личаківській... на 10 000 треба розраховувати.
     
  12. Hrustavka

    Hrustavka Active Member

    Це вже пройшло 1.5 роки, робила на Мечнікова
     
  13. Barbariska

    Barbariska Member

    Робила минулого року на Русових в Островської.Обійшлося десь коло 3500грн.Страху було море, але обійшлося.Кровотечі сильної не було чуть мазалось.Приймала після лапари тільки офор.Через півроку присіла на гормони(регулон) і після закінчення курсу зразу завагітніла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kamaliya

    kamaliya Member

    Скажіть чи зробили ви вже лапару??
    Де,в кого,за скільки?
     
  15. Margoha

    Margoha Member

    Го
    спіталь прикордонних військ на Личаківській...все разом з ліками і лікарями вийшло 10 000 грн
    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2016 ---
    Вже другий раз написала... вибачаюсь)))
     
  16. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,маленька ремарка. Ціна лапароскопії може різнитись не тільки залежно від лікаря і закладу де її проводять. Лапароскопія-це тільки вид операції з точки зору доступу. Під час лапароскопії можуть робити дриллінг яйників,можуть забирати спайки чи якісь новоутворення. Її ж роблять і при позаматкових вагітностях, і суто з діагностичною метою і ще купа різних показів. Важливо це розуміти.
     
  17. Margoha

    Margoha Member

    Так, я з цим згідна! Але нас в палаті було 4... з різними діагнозами... і там сума дуже не відрізнялася:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    В моєму випадку різниця була досить суттєва.
     
  19. Margoha

    Margoha Member

    І як у Вас, є позитивний результат?
    Я робила 8 вересня... нажаль таблетки і ще раз таблетки і більше нічого...
     
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Позитивний результат в тому,що вперше в житті приходять М без будь-яких додаткових препаратів. Але бажана вагітність ще не наступила.
     
    • мімімі мімімі x 1