Лапароскопія (в деталях)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем tinkaKris, 30 Жовтень 2014.

  1. kamaliya

    kamaliya Member

    Хто нещодавно робив лапароскопію??? підкажіть яка вартість, де робили ???
     
  2. RAFI

    RAFI New Member

    ..і мене цікавить це питання. Які зараз приблизно ціни??? Дівчата, відгукніться, а то мій лікар вдає дуже правильного і не хоче прямо відповідати.
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А хто лікар ?Вони інколи не вдають просто лікарі буває по різному беруть оплату,
    ще буває якщо бачать що немає грошей (реально), то й не вимагають. І таке буває :)
    можете в пп писати.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2016
  4. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    І мені таке підкажіть. Я, напевно, таки наважусь на цю процедуру. Гормони всякі різні (пальцем в небо) більше пити не хочу. Вже пила того всього багато і тільки гірше стало. Після тих їхніх лікувань цикл ще більш нерегулярним став, та ще й додалась мазанина перед і після М. Скажіть ще мені будь ласка таке: чи потрібно якесь направлення на лапараскопію, які аналізи Ви здавали перед операцією, скільки часу зайняли обстеження перед операцією? Бо не знаю як поступати з роботою, працюю кожен день, крім неділі.
     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    я йшла зі всіма своїми папірцями про всі обстеження до
    лікаря якого вибрала, щоб він вже сказав чи є зміст в лапарі. Окремого направлення не треба. В приватних клініках так само, консультуєтесь потім аналізи потім лапара (якщо дійсно є в ній зміст).
    В принципі можна зробити і за день, я робила 2 дні, теж через роботу. Вам скажуть здати кров, +кров на віл/снід/гепатити, але це експрес метод тому дуже швидко буде результат, ще перевірити серце та тиск, і узд ( в мене було точно). Здається більше нічого...може хтось доповнить і нагадає.
    І ще кров на віл снід і гепатити всюди беруть тільки в тій клініці де буде операція, з інших лабораторій аналіз не приймають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    А коли Ви робили, в кого, і у скільки обійшлося дане "задоволення"? Якщо не секрет, то які були причини, і чи є результат? Можна в ПП.
     
  7. maty

    maty Well-Known Member

    я робила давно але крім віл і гепатиту здавала повне обстеження- коагулограма,печінкові,ниркові,загальний аналіз крові- це все ж операція, наркоз .прийшла з готовими результатами за день до , ви питайте лікаря,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Ого, нічого такий списочок аналізів. Тре дозбирувати гроші. На саму операцію вже є, ще треба на поточні витрати приблизно стільки само підзбирати. Надіюся, що в липні зроблю.
     
  9. kamaliya

    kamaliya Member

    а ви цікавились скільки лапароскопія коштує?(підскажіть)
     
  10. Blyznyuk

    Blyznyuk New Member

    в інтерсоно сама операція 7500 + витрати на палату
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    В мене в суму за лапару входила вартість палати. Це вам в Інтерслно казали, що палата - додатково ?

    @Kiruskin Аналізи не коштують стільки, скільки коштує лапара.

    Дешевше може бути робити в лікарні Кн.Лева в Бісяріна (він же робить і в Інтерсоно). Бісярін сам водить на всі необхідні аналізи.
     
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    В Мартина також дорого, в районі 7-8 тис плюс ще ліки, знайома має робити за 3 тижні то казала мені, що такі розцінки.
    В Філіпюка буде дешевше, 2 роки тому мені обійшлось 4 тис, зараз десь напевне 5-6, але це вже з ліками, палатою і т.д, ну тільки аналізи треба поздавати.Аналізи десь 2 тис виходять якщо в приватній, я здавала в багато що в Медінституті, то мені взагалі все обійшлось десь 800 грн
     
  13. lKartoshkal

    lKartoshkal New Member

    дівчата, мені поки що назначили от таку процедуру "Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням", типу залежно що покаже дослідження будемо вирішувати чи потрібна лапара.. Хтось робив таке? чи воно дійсно інформативне? Робитиму в Інтерсоно.
     
  14. Irenochkaa

    Irenochkaa New Member

    Дівчатка, також сказали робити лапару+ гістерескопію, підскажіть будь ласочка де краще зробити ( місто + вартість +лікар) . Буду вдячна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. LIG

    LIG Member

    Буду робити лапароскопію в Куніц В.В. на Ужгородській. Вартість 350 євро+список в аптеку+окремо анестезіологу. От мене цікавить в яку приблизно суму обійдеться анестезіолог?
     
    • Креативно Креативно x 1
  16. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    2,5 роки тому нам то обійшлося 700 грн. Зараз пeвно вдвічі дорожчe, як і сама опeрація.
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Ого. Навіть дорожче, ніж в Інтерсоно (там робить Бісярін). Та й у лікарні князя Лева Бісярін називав суму 300доларів, куди входить і анастезіолог.

    Куніц - це супер-спеціаліст ? Бо я на в темі про неї
     
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    ..нічосє....
    та нормальна, але ціна названа - жесть.

    Цікаво, то станом на зараз так ціни виросли?? І то чітко суму озвучили?
    Мені на тій же ж Ужгородській ніхто так чітко тарифікацію не озвучував ))
    Дали список ліків, ціни орієнтовні на операцію я знала, потім самі в лікаря "акуратно" уточнили, це вже опосля, і знаю що багато хто давав по своїх можливостях. аааа і ще, окремо анестезіологу теж нічого не носила і не давала.
    Тому мене дивують такі тарифи там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. LIG

    LIG Member

    Так, ціну вона мені озвучила і про те, що з анестезіологом розраховуватися окремо теж сказала. Але я планую давати менше, бо цифра мене теж вразила.
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2016 ---
    @tinkaKris який лікар вам робив лапароскопію?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Бісярін