Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Virna

    Virna Well-Known Member

    от і в мене закінчилася недавно ЛА. Я навіть не сподівалася, трошки прихворіла і на тобі. Так незвично.
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене цикл двічі відновлювався дууже пізно - аж через 1,5 року. Ну а малих я годувала - старшого до 1,8, а меншого майже до 2 - поки не дізналася, що я знову вагітна. Тоді відлучила, бо був дискомфорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    хіба ж то "дууже"?)) "Дууже", то через 2,5 роки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Малюку через декілька днів 10 місяців, а місячні вже прийшли :-( хоча активне ГВ, напевно в мене така особливість, а хотілося б подовше ЛА;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    То такий кайф-без живота і без місячних)))Розумієш, як файно хлопам)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  6. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    9 місяців... Сподівалась на більше, якась така розгубленість зараз. І болить сильніше ніж до вагітності(

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а в мене непонятки:girl_crazy:.
    в 1.5 міс малої були нібито КД, в січні нічого, чекаю далі чи будуть... може то таки була одноразова акція?
    я кАнЄншА тішуся, але цікаво що це було:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Так, така одноразова акція можлива, і це норма. Може бути в місяць-півтора після пологів. У мене теж таке було... Звернулась до подруги гінеколога, то вона заспокоїла що все нормально.

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене щось схоже. В 2 місяці малого буди виділення 3 дні, після цього була на огляді в гінеколога (все гаразд). І через 15 днів знову виділення впродовж двох днів. Хз що то таке...
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в мене ніц не боліло взагалі
    а КД і чутливість грудей можна пов*язувати
     
  11. readytogo

    readytogo Well-Known Member

    Ось і моя ЛА закінчилась. Тривала 1 рік та 9 місяців, а якщо ще додати 9 місяців вагітності, то довго мала я "відпочинок".
    З моіх спостережень:чітко відчула овуляцію перед місячними, потягувало яйник з лівого боку. Прихід місячних не зчинив жодного дискомфорту, ні болів в животі-поясниці, ні в грудях. Як я до себе не прислухалась, не відчувала НІЧОГІСІНЬКО. Цікаво чи це одноразова акція? Кількість та тривалість виділень як і до вагітності, нічого аномального.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Почав мене боліти живіт, наче як на місячні, от уже не думала, що так швидко ( Надіюсь, то ще не вони...
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мене живіт багато разів поболював наче на КД, думаю то ще не воно. Єлча звичайно ж, все може бути.

    А в мене от незрозумілості. Був перший цикл після ЛА з 27ого грудня. І от ці дні жахливо болить все, поперек, живіт, так все тисне, тяне, сьогодні був епогей, так було зле , а потім раз і відпустило. При цьому ці дні дуже багато слизу прозорого. То це такі овуляційні болі? Стільки днів? Мама рідна...
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Я перші цикли так О чула, зараз вроді простіше
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Перші цикли теж сильно відчувала О. Навіть різкий біль був на різкі рухи (сісти, встати, про бігти чи стрибати мови не було). Зараз вже легше.
     
  16. opron

    opron Well-Known Member

    Закінчилась моя ЛА, шкода...
    Хотілось ще літо відгуляти :).
    Правда, КД зовсім не такі як були до вагітності - 2 дні "помазалось" чорним. Це норм чи варто шурувати до доктора?

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  17. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    хм, а в мене перші КД такі ж були, як і 3 роки тому, лише значно рясніші
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    В мене перші КД після ЛА теж були короткі, десь 2-3 дні помазалося, коричневим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    @opron , @invisible для мене мазанина - вірна ознака вагітності :)
    Ну і по темі. Закінчилась і моя ЛА. 9 місяців, так, як і попереднього разу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. opron

    opron Well-Known Member

    Я теж про вагітність думала, навіть тест зробила . Подивлюсь, які будуть наступні КД.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk