Лабораторії

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 17 Травень 2010.

  1. Vhita

    Vhita Member

    Підкажіть хтось телефон контактний в ту лабораторію на нікрасова. Треба спитати чи вони фосфоліпіди і глікопротеїди b2 роблять. Буду дуже вдячна за відгук
     
  2. Vhita

    Vhita Member

    Може ще існує у Львові державний заклад а не приватна лабораторія, який робить аналіз на фосфоліпіди, глікопротеїди b2 та вовчаковий антикоагулянт. Оскільки я це щомісяця здаю, часом ще є додаткові приватні обстеження, виходить дещо накладно. Шукаю державну лабораторію
     
  3. Mixa

    Mixa Member

    Теж мала негативний досвід з Медісом на Некрасова. Ви, часом, не там робили?
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Vhita на самому верху є телефон 20180926_084143.jpg
     
  5. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Вовчаковий роблять в Інституті патології крові на Чупринки, 45. Принаймні, два роки тому точно, коли я там ще працювала. Щодо решти - не знаю.
     
  6. Vhita

    Vhita Member

    На жаль, там вже давно не роблять. Вони все перебазували в меділайн. Кажуть, що там реактивів нема. Тому й питаю, може ще десь у Львові є така державна лабораторія?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Так,там
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2018 ---
    Робила там в січні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Irynaflys

    Irynaflys New Member

    Привіт, це дуже добре що високий вміст білку, це ознака здоров"я, на норму не звертайте увагу, головне що не понижений) Я вивчаю дієтологію тож знаю що пишу, високий рівень білка в крові це підтвердження того, що в організмі усі процеси метаболізму проходять ідеально, вітаміни і мінерали прекрасно засвоюються і вашому аналізу можна позаздрити) Підвищеного білка не буває, даже якщо він у вас 100г/л. Не змінюйте харчування, ви на правильному шляху.
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2018
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, де вавчаковий найкраще здавати?
    На Єрошенка по запису довго чекати?
    Як в Сінево роблять?
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @mokhnatska lesia може знаєте чи має бути скерування в радіоізотопну лаб.? Чи можна отак з вулиці прийти чи запис може попередній є?
     
  11. Tina Linina

    Tina Linina New Member

    скажіть, будь ласка, а лабараторії Унілаб і Євролаб це різні клініки? Тут рекомендували по здачі гормонів саме Євролаб - де ця клініка знаходиться?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @Dominika, можна без скерування
     
    • Інформативно Інформативно x 1