Лабораторії

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 17 Травень 2010.

  1. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, туди телефон. Чи потрібне направлення (на гормони)?
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Номеру я не знаю, але направлення не потрібне, там платно.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Мені теж треба на гормони здати аналізи. Підкажіть, будь ласка, чому саме в цю лабораторію збираєтесь? Там краще ці аналізи роблять? Бо я планувала в Синево робити.
     
  4. Kom

    Kom Member

    Мені мій гінеколог виписав направлення на Нєкрасова, теж здавала там гормони! Казав що там добре роблять!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    На рахунок -"краще" однозначно Вам ніхто не відповість, скільки людей - стільки думок. Але баланс добре-погано що там, що в Синево, на мою думку, однаковий. Пів року тому я здавала в Синево. Зараз в них мої 2 аналіза + забір крові - під 300 грн. А сьогодні на Нєкрасова я за все заплатила 130 грн. А головний чинник для мене :girl_haha:- я й так була в Медінституті зранку, натщесерце - то вирішила все порішати одночасно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Виходить різниця більше ніж в два рази. Ну так, це і для мене важливий чинник. Дякую, буду тепер моніторити ціни - чамусь, завжди думала що найдороще - в Параскеви, а у всіх інших +- однакові ціни
     
  7. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Це все ж вважається "напівдержавною" лабораторією.
     
  8. Katee

    Katee Active Member

    Скажіть, будь ласка, чи хтось робив аналіз на гормони Прогестерон і Пролактин в Синево? Чи можна їм довіряти? Знаю що гормони не всі лабораторії нормально роблять.
     
  9. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Я робила кілька разів гормони в Синево - всі показники були в нормі, як і мало бути. Сумнівів в їх правдивості не було.
     
  10. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Хелп, дівчатка! Чи є лабораторії на Новому Львові, які б робили аналізи в суботу?
     
  11. Yroslava

    Yroslava Active Member

    В Чорнобильській лікарні є Медіс, але чи працюють по суботах - не вкурсі. Синево точно працюють по суботах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Можливо, хтось робив генетику в Синево? Які відгуки?
     
  13. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Ubuntik, якщо можна, яка саме генетика мається на увазі? (можна в ПП). Просто, наскільки я знаю, вони тут тільки роблять забір, а безпосередньо дослідження виконуються у Києві. Якщо це цитогенетика-тоді точно, хіба ПЛР могли би робити тут, і то не впевнена. Можливо, зможу Вам щось порадити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Написала)
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, хелп!
    Яку б Ви лабораторію обрали:
    Синево
    Медлайн
    Медіс
    Ескулаб
    Діла
    Відгуків багато і хороших і поганих, а тут всі свої)))
    Так не хочеться переживати через дурні помилки(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Залежно, який аналіз. Якщо загальний аналіз крові з підрахунком лейкоформули - йшла би в Медіс. Щодо інших сказати не можу. Хоча і з Сінево мала хороший досвід, але то кілька років тому було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zapit

    zapit New Member

    Доброго дня! Уролог направив мене здати біохімічний аналіз крові(білірубін, загальний білок, цукор, креатинін, сечовина, калій, натрій) та гормони щитовидної залози. А дитині хочу здати копрограму калу. Не знаю, де це усе здавати, щоб результати були достовірними? Може хтось підкаже. Дякую.
     
  18. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    @Siania , чи визначилися ви з лабораторією?
    Завжди здавала всі аналізи в СІНЕВО, але гінеколог скерував здати пролактин і тестостерон в Ескулаб, тепер сумніваюся. Чи можна довіряти Ескулабу? (начиталася трохи негативних відгуків, але може зараз ситуація змінилася).
    Цікаво чи справа в відсотках, які платять лікарю певні лабораторії, чи лікар довіряє результатам лише з певної лабораторії.
     
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Моя мама медсестра. Лікарі, з якими спілкується за Ділу і Сінево.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Siania

    Siania Love Life

    Я ходила в Ескулаб, бо мені ближче. Я так розумію, відсотки лікарі отримують зі всіх лабораторій, та й відгуки погані є про всіх...
    Діла ніби з дорожчих, і мені далеко. Думаю, якщо робити аналіз перед важливим рішенням/лікуванням/операцією, слід взагалі здати в кількох лабораторіях. А так - думаю всюди +/- однаково.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1